Как печели zamunda и arenabg

От: От: От: Как печели zamunda и arenabg

Нали се сещаш че те се издържат от твоите данъци :wink:
Неинформираност. Това важи само за Канал 1. Писалия след теб по-добре е сгрял от къде идват парите. И да, пари трябва да има, но толкова много банери си е наглост при условие, че реалното даване не е от теб (то и за приборите в първия ресторант е нормално да искаш пари; нали и там келнерите трябва да изкарват някой лев?). А 2-та и 3-те часа са илюзия. Такъв сайт може да се поглежда и веднъж на седмица, че дори и по-рядко. Нали си има будали модератори дето работят за без пари и се разправят с хората?
 
От: От: От: От: Как печели zamunda и arenabg

Неинформираност. Това важи само за Канал 1. Писалия след теб по-добре е сгрял от къде идват парите. И да, пари трябва да има, но толкова много банери си е наглост при условие, че реалното даване не е от теб (то и за приборите в първия ресторант е нормално да искаш пари; нали и там келнерите трябва да изкарват някой лев?). А 2-та и 3-те часа са илюзия. Такъв сайт може да се поглежда и веднъж на седмица, че дори и по-рядко. Нали си има будали модератори дето работят за без пари и се разправят с хората?

Е тук си противоричиш сам или не си прочел моя пост. Значи за теливизиите може да имат рекламни блокове по 5+ мин, а сайтовете немогат ? Тука говорим за частен сайт, които е видно направен с комерсиална цел. Сигурен съм, че само за една седмица да падне сайта ще има хиляди недоволни потребители, които ще пискат по форумите като 9 годишни момиченца. За това не подциняваи работата на администратора. А това за влизането 1 на седмица според мен е илюзия. Абе с няколко думи проекта си е негов и може да прави, каквото иска.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Тук пропускаш голямата разлика между телевизиите и торент тракерите. Телевизиите плащат авторски права и заплати, на тези, които вършат работата, докато админът на замундата ползва чуждия труд наготово и само папа.
 
От: От: Как печели zamunda и arenabg

не разбирам какъв е проблема, пиратството го има не само в България ами по целия свят.
а относно оригиналните дискове:
когато заплатите на хората станат по приемливи, тогава те ще могат да си ги купуват.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

На Замунда и Арена съм виждал рекламите само веднъж понеже специално за техните два сайта имам Адблокер, който блокира всичко :) . Смятам че щом коефициента ми е над 2, значи съм изпълнил задълженията си към потребителите, от които съм изтеглил каквото там съм искал, даже съм преизпълнил плана.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Нормално е да се печели.+Това надали един админ на арена/замунда си играе да качва торенти.Обикновенно торентите се качват от Ъплоудерите или така да се каже част от потребителите на сайта.Освен това в Замунда и Арена от доста време банват торенти ако някой правоносител си докаже правата за даден филм/музика/софтуеър.Нишата наистина е добра, само че не е никак лесно да се подържа такъв сайт. :)
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Нормално е да се печели.+Това надали един админ на арена/замунда си играе да качва торенти.Обикновенно торентите се качват от Ъплоудерите или така да се каже част от потребителите на сайта.Освен това в Замунда и Арена от доста време банват торенти ако някой правоносител си докаже правата за даден филм/музика/софтуеър.Нишата наистина е добра, само че не е никак лесно да се подържа такъв сайт. :)
 
От: Как печели zamunda и arenabg

не ги мислете замунда и арена, те са добре.Мислете нещо с което да ги засенчите ;)
 
Re: От: Как печели zamunda и arenabg

не ги мислете замунда и арена, те са добре.Мислете нещо с което да ги засенчите ;)
Не мерси. Ориентирани сме към по-светлата страна на уеб бизнеса. :):lol:
 
От: Re: От: Как печели zamunda и arenabg

Не мерси. Ориентирани сме към по-светлата страна на уеб бизнеса. :):lol:
+1

Добре казано , тези пиратските торент шитове ... и мен не ме радват особенно .. но нали е на аванта .. Успеха е гарантиран - в БГ специално .
 
От: Как печели zamunda и arenabg

За 400-то бона от гепиме потвърждавам, админа си обикаля света по всяко време и те не печелят от реклама, а от СМС-и които се изпращат масово
 
От: От: Как печели zamunda и arenabg

Трябва да е около 2-3 лева за качен торент. 5 лв. максимум. Хайде признайте си колко вземат, на никого няма да кажем :wink: .
На ъплоудръите не им се плаща абсолютно нищо :) Те просто са социални животни които търсят признание от племето :)
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Какво признание като в торентите вече не пише кой е ъплоудъра? Признанието яде ли се, пие ли се? Ако не им се плаща значи са яко прецакани, но не е луд тоя дето яде баницата (собственика на тракера), а този който му я дава (ъплоудърите).
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Добре интересно е, защо аз ако пусна торент тракер до няколко месеца ще бъде спрян, а сайтове като замунда и арена си стоят непокътнати? :)

Някой би ли могъл да ми отговори, защото много ми е любопитно
 
От: Как печели zamunda и arenabg

По принцип голям + за тракерите е това, което направиха с оплакванията за торенти и тяхното евентуално триене/банване.
Сега друг е въпроса кой каакви и дали има връзки. :) ;)
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Елементарно, Уотсън!

Като те викнат БОП да се обясняваш ти ще спреш веднага тракъра, защото не си заслужава да се бориш като не правиш пари. Съответно веднага се отчита, че един тракър е спрян и плана е изпълнен.

А ако правиш достатъчно $$$$$ ще си наемеш 3-ма адвокати и ще си свиркаш...
 
От: От: От: Как печели zamunda и arenabg

На ъплоудръите не им се плаща абсолютно нищо :) Те просто са социални животни които търсят признание от племето :)

Същата ситуация е и със малолетните Модератори , в Аха.БГ , тинейджърчета на по 14-15 години цъкат из сайта и вършат работата на админите за без пари :D
 

Горе