Как печели zamunda и arenabg

От: Как печели zamunda и arenabg

ми аз се чудех защо изведнъж такива насраниреклами имат, както се казва кразита им е.а мамата и на тех ...
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Ами интересна тема. Можем да я продължим с това колко и как печелят големите сайтове за запознанства. Някой ако има инфо да сподели, ще сме му благодарни :) Като гледам залагат много на СМС. Пълнят яко сайта с хора, после им резват кранчето към половината екстри и ги правят платени. Накрая правят и регистрацията платена... точно като много хора се зарибят. Но за цифри нямам инфо :)
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Хъм.. тази тема наистина стана много интересна. Специално по темата за Zamunda.net искам да кажа, че съм на 100% сигурен, че EasyTrader не са спрели по собствено желание рекламата вътре, а има някакви захапки. Всеки може да си направи извода сам, при положение, че Zamunda.net носи 15% от печалбата на фирмата, значи спирайки рекламата вътре, те веднага си смъкват месечната печалба с този процент, което никой нормален човек няма да го направи!

Второто, което ми направи впечатление и ме кара да си мисля така е, че в същото време EasyTrader си рекламира в ArenaBG.com Е нали искат да работят само със сайтове, които имат легално съдържание?! Нещо се губи логиката, а самата истина е, че си имат някаква разправия с Zamunda.net и това е причината да няма реклама вътре. Но това е най-малкият проблем за торент тракера, защото следващата крачка е да създаде една фирма за реклама и посредничество като EasyTrader и пак ще си бълва рекламите и ще точи парите на големите фирми, които цатат суми за реклама.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Не знам дали сте забелязали, но някой филми като се качат и веднага изчезват. В момента се сещам за I love you beth cooper, потърсете го и вижте, също така surrogates ...
 
От: Как печели zamunda и arenabg

мен по-скоро ми намерисва на намеса на БОБАДЖИИТЕ :) Не се знае дали не притискат фирмите, които рекламират в замунда. Явно това е един от начините на държавата да се пробва да ги спре, но не вярвам да стане.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Здравейте и от мен,

Темата е много интересна и актуална в момента Замунда е най-привлекателното място за реклама в BG а и изитрейдър не рекламират там. Така че в момента замунда сама предлага рекламните си площадки:

http://zamunda.net/banners.php

В момента няма обявени цени но е нещо от рода на 300 лв на ден за позиция. Като минимум период за плащане е 7 дена. или към 2100 лв на седмица да имаш рекламна позиция в Zamunda. При налични 8 рекламни позиции: 16800 лв на седмица.

Има обаче един друг момент и това е цена на 1000 импресии тъй като знаем че Zamunda има около 600 000 уникални посетители всеки ден. това прави абсолютен минимум от 600 000 импресии при цена от 2-5 лв на 1000 импресии което предлагат повечето големи сайтове може да сметнете че на ден от една рекламна позиция идват към 3000 лв. Реално ако можете да си позволите да купите една от позициите в сайта имате сериозна гарантирана печалба стига да можете да я препродадете по начина по които това правят изитрейдър.


За големите сайтове за запознанства знам че цифрата която се изкарава от gepime.com е около 400 000 лв месечно.

Като сметката е същата цена за реклама на 1000 импресии.

Тези всички данни почти могат да се съберат от tyxo.bg както и от сайтовете за които питате как си изкарват парите.

Успех.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Не знам дали сте забелязали, но някой филми като се качат и веднага изчезват. В момента се сещам за I love you beth cooper, потърсете го и вижте, също така surrogates ...

Имам подозрения че имат връзки с кино арена няколко от филмите от техният афиш не излизат преди да са свалени от кино програмата.

Пример веднага се сещам за The Ugly Trught
 
От: От: Как печели zamunda и arenabg

Точно така е ... браво страшен си ... незнам само защо никой до сега не беше рекламирал така, а само през изирейдър ... на скоро имаше тема за реклама в замунда, в този форум или в webmaster-a ... цената беше адски приемлива ...
Ето поста :
Здравейте,
Предлагам рекламни позиции в много голям БГ сайт. с 500 000+

Ориентировъчни цени 12лв. на ден с ддс за 400 000имп. на ден.

Възможна комбинация на пакети и отстъпки. Комисионни за рекламни агенции и др. екстри.

Моля само сериозно заинтересовани и платежоспособни кандидати.

Поздрави на всички!
Здравейте и от мен,

Темата е много интересна и актуална в момента Замунда е най-привлекателното място за реклама в BG а и изитрейдър не рекламират там. Така че в момента замунда сама предлага рекламните си площадки:

http://zamunda.net/banners.phphttp://zamunda.net/banners.php

В момента няма обявени цени но е нещо от рода на 300 лв на ден за позиция. Като минимум период за плащане е 7 дена. или към 2100 лв на седмица да имаш рекламна позиция в Zamunda. При налични 8 рекламни позиции: 16800 лв на седмица.

Има обаче един друг момент и това е цена на 1000 импресии тъй като знаем че Zamunda има около 600 000 уникални посетители всеки ден. това прави абсолютен минимум от 600 000 импресии при цена от 2-5 лв на 1000 импресии което предлагат повечето големи сайтове може да сметнете че на ден от една рекламна позиция идват към 3000 лв. Реално ако можете да си позволите да купите една от позициите в сайта имате сериозна гарантирана печалба стига да можете да я препродадете по начина по които това правят изитрейдър.


За големите сайтове за запознанства знам че цифрата която се изкарава от gepime.com е около 400 000 лв месечно.

Като сметката е същата цена за реклама на 1000 импресии.

Тези всички данни почти могат да се съберат от tyxo.bg както и от сайтовете за които питате как си изкарват парите.

Успех.
 
От: От: Как печели zamunda и arenabg

При налични 8 рекламни позиции: 16800 лв на седмица.

е това прави 67200 лв :) :) :)

не вярвам да успяват да продадат и 20 % от позициите си. и според мен си въртят някакви тяхни рекламки. определено си личи, че без изитата се връткат доста нескопосани рекламодатели ...
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Хах, мога да те уверя, че Арената и Замундата продават рекламните си площадки на 110%. За да рекламираш при тях, трябва да изчакаш да се освободи позиция. Аз лично имах мерак да рекламирам в Арена и Замунда преди три месеца, като се оказа, че в Арена няма свободна позиция и не се знае кога ще се освободи. Цената за банер 120x200 беше 1000 лева на месец, докато в Замунда за 468х60 беше 2800 лева на месец, но нямаше свободни позиции.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Хах, мога да те уверя, че Арената и Замундата продават рекламните си площадки на 110%. За да рекламираш при тях, трябва да изчакаш да се освободи позиция. Аз лично имах мерак да рекламирам в Арена и Замунда преди три месеца, като се оказа, че в Арена няма свободна позиция и не се знае кога ще се освободи. Цената за банер 120x200 беше 1000 лева на месец, докато в Замунда за 468х60 беше 2800 лева на месец, но нямаше свободни позиции.

Ми не мога да кажа как е било преди 3 месеца, но в момента ми направиха предложение от 3-4 места за реклама в замунда за кликове, за импресии, за период и то за едни и същи банери, което ми подсказва, че явно има някакъв спад в клиентелата или всеки който е успял да се докопа до банер иска да го препродаде по някакъв начин, за да изкара някой лев.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Мога да говоря само за Zamunda. Във връзка с easy, Пререканията са още от февруари месец. Не съвпадаха данните от кликаемостта в тяхната система и тази в Zamunda. Те моткаха сайта 6 месеца с обещание, че ще създадът система за реално наблюдение и така и не я направиха. Това истинската причина за раздалята. За рекламите, който се въртят в момента: Еми те са си същите + още няколко -)). Няма отказал се рекламодател! Това, че някой препродават си е лично тяхна работа и тяхно гайле. За вратовете: Дебели са я! И ти да стоиш по 18 - 19 часа пред компа на сухоежбини и бири, и твоя ша стане дебел -))
 
От: Как печели zamunda и arenabg

P.S. Реална печалба от реклами, няма как да стане.. Но, много са малко компанийте в света, които могат да направят единична БД, която да издържа такива натоварвания...
 
От: Как печели zamunda и arenabg

P.S. Реална печалба от реклами, няма как да стане.. Но, много са малко компанийте в света, които могат да направят единична БД, която да издържа такива натоварвания...
Че замунда не използва ли готово решение за тракера?
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Може и да е било нещо готово в зората на цивилизацията, но сега е толкова пипнато, че е станало съвсем друго нещо.
 

Горе