Как печели zamunda и arenabg

От: Как печели zamunda и arenabg

Точно защото са по на 14-15 години max и за това си мислят, че като са ъплоудъри или модератори на някой сайт е нещо супер яко да си 1 от тях с една дума (от сайта) което е супер тъпо да си трепеш времето без пари за сметка на някви ......
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Елементарно, Уотсън!

Като те викнат БОП да се обясняваш ти ще спреш веднага тракъра, защото не си заслужава да се бориш като не правиш пари. Съответно веднага се отчита, че един тракър е спрян и плана е изпълнен.

А ако правиш достатъчно $$$$$ ще си наемеш 3-ма адвокати и ще си свиркаш...



Друг добър начин е да си изкараш сървъра извън България! и пак да си свиркаш :)
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Нали са им извън България сървърите и пак на няколко пъти се опитваха да ги плашат и да ги филтрират.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

За 400-то бона от гепиме потвърждавам, админа си обикаля света по всяко време и те не печелят от реклама, а от СМС-и които се изпращат масово
Първо човека който обикаля света не е админ а СОБСТВЕНИК и се казва Сребрин Ватралов (собственик на wisdom.bg , gepime.com , pomagalo.com и бивш собсвеник на www.MP3-BG.COM от където е и тръгнал в бизнеса в интернет) . Човека му правя дълбок поклон защото не знаете от къде е тръгнал и през какво е преминавал преди да разполага с тези пари които сам си е заработил (аз знам но няма да споделя защото си е лична информация) , и има доста хора с доста по добър старт в живота които нищо и няма да постигнат в тоя живот . Истината е ,че на големите всички им завиждат но не знаят през какво са преминали преди да станат ГОЛЕМИ .

Какво признание като в торентите вече не пише кой е ъплоудъра? Признанието яде ли се, пие ли се? Ако не им се плаща значи са яко прецакани, но не е луд тоя дето яде баницата (собственика на тракера), а този който му я дава (ъплоудърите).

Точно защото са по на 14-15 години max и за това си мислят, че като са ъплоудъри или модератори на някой сайт е нещо супер яко да си 1 от тях с една дума (от сайта) което е супер тъпо да си трепеш времето без пари за сметка на някви ......

По вашата логика аз да не работя за 600-700 лв. на месец (клатя си краката пред компютъра) защото изкарвам на шефа ми примерно към 5000 лв на месец . Да ви имам и логиката . Като не искате да се трудите за без пари си направете собствен бизнес и си намерете балами да ви работят и да ви докарват голяма печалба а им давайте трохите от масата да ви видим .
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Да, но ти все пак изкарваш 6-700 лв. докато 'хлапетата' от замунда както ги нарекохте си губят времето за без пари буквално.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

А кой е казал, че печалбата е САМО пари???
Защо мерите всичко с пари?
Като им носи душевно удовлетворение и са доволни, както и се чувстват добре това не е ли печалба?
Има няколко места, на които бих работи без парична заплата, тъй че не мерете всичко с пари - човек до края на живота си мени представите и начина на мислене.

Да, но ти все пак изкарваш 6-700 лв. докато 'хлапетата' от замунда както ги нарекохте си губят времето за без пари буквално.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

А като заговорихме за лапетата , вие замисляли ли сте се за групите които рипват филмите/музиката/игрите и другите благини които после се озовават в замунда и арена . Почти всички групи го правят безплатно и "живеят" от дарения . Има един сериал на тема от къде идват филмите/музиката/игрите , и за какви пари става на въпрос (реален пример ,за който си писах с един който е от група , как някой от групата е продал филм който не е бил пуснат още по кината и в нета не го е имало и е взел 5000$ ) . Всяка една група може да почне да продава филмите които "крадат" но вместо това ги пускат без пари в "топ сайтовете" само заради славата . По тази причина сигурно и младежта която ъплоадва в арената и замунда бачка за "слава" (лично аз не бих си губил времето по тоя начин но ги разбирам) .

http://www.technutopia.com/videos/thescene/
http://www.welcometothescene.com/
 
От: Как печели zamunda и arenabg

А като заговорихме за лапетата , вие замисляли ли сте се за групите които рипват филмите/музиката/игрите и другите благини които после се озовават в замунда и арена . Почти всички групи го правят безплатно и "живеят" от дарения . Има един сериал на тема от къде идват филмите/музиката/игрите , и за какви пари става на въпрос (реален пример ,за който си писах с един който е от група , как някой от групата е продал филм който не е бил пуснат още по кината и в нета не го е имало и е взел 5000$ ) . Всяка една група може да почне да продава филмите които "крадат" но вместо това ги пускат без пари в "топ сайтовете" само заради славата . По тази причина сигурно и младежта която ъплоадва в арената и замунда бачка за "слава" (лично аз не бих си губил времето по тоя начин но ги разбирам) .

http://www.technutopia.com/videos/thescene/
http://www.welcometothescene.com/

Субтитри има ли за тея епизоди? Сега гледам 1-ви.

ПП: Ето ако на някои му е интересно за gepime.com http://www.capital.bg/light/lica/20..._ako_mojesh_srebrin_vatralov_ot_gepimecom_za/
 
Последно редактирано:
От: Как печели zamunda и arenabg

Субтитри няма . Трябва да знаете английски . За Сребрин мога да кажа само ,че е пълен пич . Много кефи и радва .
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Админите и собственика (не съм сигурен дали не са повечко) си печелят. Ъпа прави каквото прави за спорта и респекта, па току виж се издигнал над другите и фанал парче от баницата. А отностно Gepime - Сребрин си е пич и знае как се правят нещата (очевно знае)...

//btw много добра тема се получи :)
 
Последно редактирано:
От: Как печели zamunda и arenabg

Да го кажем така Ъпа прави парите , Админа ги взима :D
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Някой запита ли се защо повечето чужди тракери нямат реклами а печелят от дарения много ми е интересен този факт.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Според мене замунда печелят предимно от реклами ако не сте забелязали замундата е наблъскан от реклами. И сигурно взимат от една реклама по едно 1000-1500лв.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

От всичко,което е незаконно се печели най-много.Замунда и арена не ги закачат,защото те се уреждат лесно като бутнат некой лев.Те имат много рекламодатели и печелят много!
 
От: Как печели zamunda и arenabg

От рекламки от какво друго да печелят завалиите :), като чета за един рекламен спот по 10% ротация едни 500 кинта за месец си взимат, сами си правете другите сметки.
Поздрави
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Еми те имат много реклами ... и по няколко долара на зимат на всяка пак ще правят хиляди!
 

Горе