Как по дяволите да пратя мейл на НАП

Green Bars

Well-Known Member
Опитвам се да пратя мейл на нещо от рода [email protected] и не става през gmail и yahoo.

Не го счита за валиден имейл!!!

Как да пратя писмото ?
 
От: Как по дяволите да пратя мейл на НАП

а сигурен ли си, че този e-mail действително съществува? Каква грешка ти връща в delivery report-а?
 
От: Как по дяволите да пратя мейл на НАП

то е ясно че такъв мейл не съществува, но такъв са ми дали ...
просто самите gmail и yahoo mail го разпознават като грешен и не ми позволяват да изпратя.

както и да е,
сега се пробвам да се свържа по телефона за да ми дадат правилен мейл :)
 
От: Как по дяволите да пратя мейл на НАП

имах предвид, че в delivery-report-а трябва да е описана грешката. Ако gmail не ти дава да изпратиш писмото още при натискане на бутона send (на новия им AJAX-shit interface) вероятно има кирилски символ в мейла. Макарт, че изключвам тази възможност, не си от вчера в нета едва ли допуснеш такава лаишка грешка. До сега ми се е налагало да пиша само до [email protected] и [email protected] и за мое учудване, там има нормални хора и най-вече адекватно отговорящи.
 
От: Как по дяволите да пратя мейл на НАП

Значи оказа се че мейла не е сгрешен.
Но явно Gmail и Yahoo Mail считат за невалиден мейл с повече точки като този нещо.нещо@нещо.nra.bg

Което много ме подразни, защото трябва да си правя мейл в някоя БГ поща.

До сега считах Gmail за една от най-добрите мейл услуги, обаче и те си имат ограниченията.
 
От: Как по дяволите да пратя мейл на НАП

пращам на мейли завършващи на поддомейн без проблем. Наистина много странно поведение. Все пак някаква грешка?
 
От: Как по дяволите да пратя мейл на НАП

Не, просто не ми позволява да изпратя мейла, като натисна бутона за изпращане и ми излиза съобщение, че адреса не е валиден
 

Горе