Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Crihtex

New Member
Пробвах с PTC(neobux,onbux) ама нешто много са ми малки приходите...пробвах и с адсенсе в блога ми но и там нещо не се получи. Забравих да спомена на 14 съм имам си кредитна карта(на баща ми по точно) имам PP регистрация, AP и MoneyBookers.
Но как по точно да искарвам по голяма сума...Не ми трябва повече от 20-си лева на месец. Чакам отговори...

П.Пл-Знам английски и основите на HTML и малко Php.

Благодаря предварително
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

еми четах някой теми в форума и реших в него да пиша за една игра. та ето го блога - silkrad-botter blogspot com
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Нещо няма такъв :(
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Още не го е почнал явно...
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Не, не съм почнал мислех че се подразбира, но предполагам че заглавието ми е грешно. Трябват ми идеи за старт, нищо повече. :wink:
 
пробвах и с адсенсе в блога ми но и там нещо не се получи.
Чакай малко, нали казваш, че си бил пробвал адсенс? Ако си пробвал и имаш някакъв блог, да дай да го видим, да го анализираме и да ти кажем къде бъркаш, да ти дадем препоръки и да подобриш нещата, така че да започнеш да изкарваш някакви по-прилични пари.
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

човека иска за 1 месец да направи пачките

мислех да пиша още щом видях темата ама се отказах...
адсенс казваш че си пробвал колко време го пробва 1 седмица ? видя че се печелят стотинки и си се отказал ?
незнам защо повечето си мислят, че като направят един безплатен блог ръгнат едни рекламки и парите ще почнат да валят то ако ставаше така Ехеееее :D
трябва време за всичко
 
От: От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

еми четах някой теми в форума и реших в него да пиша за една игра. та ето го блога - silkrad-botter blogspot com
писах го блога ама....няма кой да го погледне.

човека иска за 1 месец да направи пачките

мислех да пиша още щом видях темата ама се отказах...
адсенс казваш че си пробвал колко време го пробва 1 седмица ? видя че се печелят стотинки и си се отказал ?
незнам защо повечето си мислят, че като направят един безплатен блог ръгнат едни рекламки и парите ще почнат да валят то ако ставаше така Ехеееее :D
трябва време за всичко
Да вярно е няма и седмица. Ако искарвах стотинки нямаше да питам а щях да си подобря контента но нямам и 1 стотна от стотинката искарана от адсенсе. Сега пробвам с Affiliate Marketing. Не съм сигорен дали го правя правело гледах клип, но имам чувството че нещо не е правелно.
 
Последно редактирано:
Писа ли го? А писаха ли ти, че не се отваря?
Я цъкни на линка, който даваш и кажи какво се вижда там?
http://silkrad-botter.blogspot.com/
Най-близкото, което намира Гугъл е http://silkroad-bot.blogspot.com/ с два поста от 2007.
Как очакваш да ти се помогне, като сам не искаш да си помогнеш?!
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

ай извинявам се с "s" е накрая като трих точките за да не ми го зима като линк сигорно съм го истрил silkroad-botters blogspot com
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Ех тия дяца :)

Ако не си мързелив и имаш желание да пробваш нещо що-годе елементарно ето мойта идея:

- Регни се в http://affiliatebuzz.com/
- Избери си някакъв любим жанр филми. Ама да не е суперпопулярен като анимета примерно. Някоя леко забутана ниша (ама да е с фанатични фенове)
- Наблъскай постове в блога, като всеки пост включва картинка, заглавие, описание на филма и прочие. Просто копни от imdb.com, като редактираш текстовете колкото можеш.
- На всеки пост отдоле тури по един бутон "Watch Now in HD", взет от афилиейт програмата горе.
- Вземи някоя лесна програмка за видео редактиране и направи няколко филмчета за Ютуб - откъси от филми от твоята ниша. Залепи домейн името на блога си в ъгъла на всяко от филмчетата.
- Ъплоудни филмчетата в Ютуб и в описанието напиши нещо от рода "Watch the full movie at [адреса на блога ти], заедно с кратко описание на филма.

Тва е в общи линии. Не съвсем лесно, но не и особено трудно. Колкото повече усилия и акъл фърлиш, толко повече профит ще има. Цели се в американската аудитория. Програмата плаща по 10 долара на американец, който се регне. А регистрацията е фрий първите 7-10 дни тъй че няма особена причина да не се регнат...

Хем ще научиш туй-онуй в процеса.
Оф много писах, дано да е файда...

ПС: Тури и малко Адсенс след първия месец...
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Ок с това ще започна. Благодаря ти много за отоговора. Голяма файда ми дойде :)
За първи път да разбера какво точно ми пишат. Отново благодаря ти!:D

Edit:Добре ли се получава? :action-crimemovies_blogspot_com
 
Последно редактирано:
От: От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Здравей,
Подкрепям те, защото и аз започнах като теб..
Искам само да ти кажа, че такъв пост като на баткото отгоре може би няма да видиш никога повече.
Той ти каза какво точно да направиш - подаде ти хляба в ръце.
Относно блога - първата грешка, която забелязах е, че бутона Watch Now in HD трябва да е по-забележим. Все пак цялата работа е да се кликне на него, нали така? Надраскай си нещо на фотошоп, ако не можеш, просто смени шрфита,цвета,размера..
Следващата стъпка (ама има време, не бързай) е да си вземеш собствен домейн и хостинг. Ако нямаш пари - .info струва $1. Останалите са по $10..
Хостинга е също няколко левчета месечно.
Тогава всичко ще изглежда завършено и професионално. Като натрупаш посещения идва adsense..и т.н.

Успех!
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Доволно е като за няма и 1 ден :)
Можеш да дабавиш в ленатата от страни още нещо, понеже стои някакси празно :)

Успехи и от мен
 
От: От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Здравей,
Подкрепям те, защото и аз започнах като теб..
Искам само да ти кажа, че такъв пост като на баткото отгоре може би няма да видиш никога повече.
Той ти каза какво точно да направиш - подаде ти хляба в ръце.
Относно блога - първата грешка, която забелязах е, че бутона Watch Now in HD трябва да е по-забележим. Все пак цялата работа е да се кликне на него, нали така? Надраскай си нещо на фотошоп, ако не можеш, просто смени шрфита,цвета,размера..
Следващата стъпка (ама има време, не бързай) е да си вземеш собствен домейн и хостинг. Ако нямаш пари - .info струва $1. Останалите са по $10..
Хостинга е също няколко левчета месечно.
Тогава всичко ще изглежда завършено и професионално. Като натрупаш посещения идва adsense..и т.н.

Успех!
Вярно е. Доволен съм от неговият отговор, но сега и от твоят. Хостингът не е проблем. Немога да разбера ако имам хостинг как това ще ми докара някой друг лев към дохода и също така като го направя към каква тема ще се върти и т.н., ако имаш или можеш да ми покажеш конкретен сайт нещо като пример ще бъде просто перфектно.
Иначе специално за ботон ще си направя нещо на PhotoShop, но исках да разбера дали ще се прави нов блог или този да развивам за сега.
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Много добре, само ме притеснява жанрът - доста е общ.
Аз бих потърсил нещо по-специализирано или екзотично.

Примерно можеш да се концентрираш върху определен режисьор или актьор/актриса.
Или само филми с извънземни, или с върколаци, или за кучета.

Мисли кое е популярно в момента - някоя новоизгряваща звезда, дето се очаква да участа в бъдещи филми.
Груб пример - Меган Фокс. За нея вече има доста матриал, затова търси нещо по-ново...

Ако искаш може да си пуснеш идеята тука и другите ще си кажат мнението/направят рисърч с Адуордс туула ако са в настроение...

ПС: Не прави нов бутон, ония се показват през ифрейм и не можеш го смени. Има един по-шарен бутон - потърси го там...
ПС2: И темата да не е съвсем детска! Посетителите ти трябва да имат кредитните си карти подръка, а не да ходят да ги крадат от родителите си.
 
Последно редактирано:
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Значи да обобщя:
Блога да е само за една категория, да се слагат нови филми от по-популярните. ОК предполагам че ще се занимавам с блога чак отдругиден, че ще правим тест трябва да уча. Това за бутона не го разбрах. Кое се показва пре ифрейм-а? Иначе бутоните не са трудна работа винаги мога да си намеря без текст в чичо гуугал.

Доволно е като за няма и 1 ден :)
Можеш да дабавиш в ленатата от страни още нещо, понеже стои някакси празно :)

Успехи и от мен
Благодаря.

Това се чудих. Да сложа ли адсенсе? Или само ще гони хората от сайта?
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Остави новите за най-накрая, за а излизат най-отпред. Иначе слагай и стари, особено ако се водят класика.
Ако искаш съвсем да избиваш рибата, ще следиш за предстоящи филми в твоята област и ще си един от първите, дето ще качат трейлъра в Ютуб!

За откъсите от филмчета, дето ще качваш в Ютуб - гледай да са или много нови, или много стари.

Бутон не прави, понеже няма да можеш да го сложиш. Просто разгледай списъка с бутони в афилиейт-програмата и избери някой по-шарен. Има поне един.

Иначе тоя сайт дето вече си го направил, го остави да си седи и да старее. Няма лошо да имаш повече от един...
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Ех тия дяца :)

Ако не си мързелив и имаш желание да пробваш нещо що-годе елементарно ето мойта идея:

- Регни се в http://affiliatebuzz.com/

Айде и аз с дяцата:)
След като ме натириха от CPALEAD ми останаха няколко сайта безпризорни сирачета, точно в тази ниша. Смятам да ги пробвам с тази програма. Каква е конверсията при 300-400 американски бастуна дневно? Всички по фрази "Watch НЕЩОСИ Online Free"

И кога ще ме одобрят, че много мразя да чакам :)
 

Горе