Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

При мене поне изкарва няколко пъти повече отколкото с ЦПАЛийд.

Конверсията е много непостоянна. Мойта е средно около една регистрация на около 80 клика. Или там някъде.
Ако не е американец, дава 5 кинта вместо 10.
Бързо ме одобриха.
Само предварително разкарай нелегалното контент ако имаш - и без туй няма да ти трябва.
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Мерси за полезното инфо. Чакам одобрение и ще ги видим!
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

темата е много интересна, много полезна информация:)

@Crihtex
не ползвай мънибукърс, ако нямаш 18, защото не е позволено ;)
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Мен ме одобриха за няколко часа (вчера). Но и аз имам англоезичен сайт за филми с пренаписван(уникален) контент и добър домейн.
 
От: От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Вярно е. Доволен съм от неговият отговор, но сега и от твоят. Хостингът не е проблем. Немога да разбера ако имам хостинг как това ще ми докара някой друг лев към дохода и също така като го направя към каква тема ще се върти и т.н., ако имаш или можеш да ми покажеш конкретен сайт нещо като пример ще бъде просто перфектно.
Иначе специално за ботон ще си направя нещо на PhotoShop, но исках да разбера дали ще се прави нов блог или този да развивам за сега.

Здравей отново,
Домейна и хостинга не ти носят директна печалба. Като ги има сайта изглежда професионален и завършен - имаш си собствено име, което може да бъде запомняно от потребителите и да влизат когато си решат.. Ако нямаш много посещения можеш да пробваш с някой безплатен хостинг.
Според мен за сега не слагай адсенс. Като поостарее тогава..
но слушай колегата, защото той изглежда има много повече опит в тази насока.
Успех!
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

За сериали стават ли тия, че гледам май е само за филми? Внимавайте с YouTube, че много баносват за такива работи с трейлари. Мен миналата година ме изхвърлиха гадовета. :wink: Не съм пробвал от тогава, но ви трябват няколко акаунта и клиповете съм чувал, че е по-добре да са със снимки от филма не с трейлар, както и името на сайта да се показва за кратно. :)
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Имам 2 баннати акаунта в Ютуб и 1-2 с предупреждения.
Всъщност те може и да са изтекли вече наказанията - не съм проверявал понеже спряха да са ми интересни тоя тип експерименти.

За трейлъри - не, не съм забелязaл да банват. Но то и няма особен смисъл да се качват ако вече има някоко такива, събрали доволна маса разглеждания.

За неедитнати части от филми (особено нови) - автоматично ти mute-ват клипчето, затова е добре да си сложите някаква бекграунд музика предварително. А може и да го махнат цялото + предупреждение, ако се намери някой да те натопи (за новоизлезли филми винаги се намират такива).

Безопасни са по-стари филми, особено ако са добре редактирани. И нищо голо, недай си боже секс сцени.
Като цяло е препоръчително да разпределите филметата (ако имате намерение да правите много) в няколко акаунта.

ПС: И още един хинт: ако имате популярно клипче, можете да добавите новите си като video replies към него...
 
Последно редактирано:
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

темата е много интересна, много полезна информация:)
не ползвай мънибукърс, ако нямаш 18, защото не е позволено ;)
Ами използвам дебитна карта на постбанк и е на баща ми.Visa Electron. Пак ли е проблем?

Да питам дали това ще проработи:
Да направя блог за най-доверните и неплащащите PPC Сайтове.
Да сложа отстрани от clickbank реклами ли там както се казва с ключови думи Easy Money и Making Money Online.
И да си набавя трафик от pingoat и други подоби сайтове.

Ще стане ли или си губя времето?

И още един въпрос да сложа ли отстрани на сайта нещо че ми стой празно.
watchaction_blogspot_com

И оказа се че и трети въпрос ще има...
четах в форума това:
6 – Ключови думи в името на графиките.
.
Как така да ги сложа в името на графиките?Просто да именувам картината с ключова дума или да слагам някъв таг към html-то на картинките?
 
Последно редактирано:
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Сега се регнах и аз да видя за к'во иде реч в affiliatebuzz.com, че искам да пробвам една работа. След като разцъках из акаунтя възникна един stupid question у мен - как аджеба да разбера какви филми имат в ДБ тея, за да си подбера к'ви филми да ръгна на сайта? :shock:
 
От: От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

... как аджеба да разбера какви филми имат в ДБ тея, за да си подбера к'ви филми да ръгна на сайта? :shock:
Who cares? :)

За успокоение на съвестта може да ти послужи мисълта, че щом Афилиейтбъз са ти одобрили (или не са баннали) сайта ти, начи сичко е наред и юзърите ДУВОЛНИ ШИ ОСтанат!!
 
От: От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Who cares? :)

За успокоение на съвестта може да ти послужи мисълта, че щом Афилиейтбъз са ти одобрили (или не са баннали) сайта ти, начи сичко е наред и юзърите ДУВОЛНИ ШИ ОСтанат!!

Аз съм "професионалист", как нема да ме одобрят, 2h и ме взеха. :wink:

Малко терсене ще стане като цъкнат под филм "X" на бутона "Зяпай у HD" и като се регистрират филм йок. :wink:
 
Последно редактирано:
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

гангстер, да им пратиш е-мейл за листата/нюзлетър с филмите им ми се вижда логично решение :)
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

гангстер, да им пратиш е-мейл за листата/нюзлетър с филмите им ми се вижда логично решение :)

Малко ме съмнява да се навият, но ще видя да измисля нещо. :)
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Филмите им са сравнително стари и трудно ще се навият.
А конверсията е много променлива, някой път за 50 клика имам 3 регистрации,
друг път с дни няма нищо. При положение, че става въпрос само за USA потребители.
На моменти си мисля, че скамват. :(
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Аз ли нещо не зацепвам.. Те няма да искат да ти пратят брошура/листа на това което имат, за да го рекламираш и да им правиш обороти?!
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Филмите им са сравнително стари и трудно ще се навият.
А конверсията е много променлива, някой път за 50 клика имам 3 регистрации,
друг път с дни няма нищо. При положение, че става въпрос само за USA потребители.
На моменти си мисля, че скамват. :(

От къде разбра, че са им стари филмите като няма списък никъде? То почти всички програми лъжат в тракинга. Някаква друга подобна афф. програма има ли? :)
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Не е трудно да се видят https://www.ireel.com/.
Който е получавал пари от тях знае, че идват от тях.
Сещам се че ти пръв спомена за афилиейтбъз във форума.

При мен кликовете и регистрациите са намалели, при положение, че трафикът леко се е увеличил.
Ти имаш ли някакви подобни наблюдения?
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

При мен повече кликове а паднаха регистрациите.
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Здравей, приятелче! Мога да ти помогна да започнеш стабилен онлайн бизнес! Просто ми пиши да поговорим! :clap:
 

Горе