Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Оставете вече тези РТС сайтове, започнете сериозния бизнес в интернет, много сериозен проект
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Какви са тези мнения, които чета?!? Банко, първо темата е от 2011 г., второ някой с 2 мнния дава уж компетентни мнения...Репортвам!
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Извинете ако съм нарушила някои правила, наистина съм нова но мненията ми са напълно компетентни, основани на голям опит! :roll:
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Извинете ако съм нарушила някои правила, наистина съм нова но мненията ми са напълно компетентни, основани на голям опит! :roll:
ХАХХАХАХАХАХАХА, това оправи деня ми!
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Що не, нека видим. Юлия, ето, пиша - как можеш да ми помогнеш?
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Юлия пиши и на мен :)
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Още съм нова и не мога да публикувам линкове, ако искате намерете ме във фейсбук Gogova Yuliya
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Още съм нова и не мога да публикувам линкове, ако искате намерете ме във фейсбук Gogova Yuliya

Не си за тук.. видях ти сайта с реф линка във фейсбука... това ако не е PTC , незнам какво е :D
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Как ще е РТС, ако гледате видеото ще разберете какво е! Това е инвестиционен сайт в който инвестираш в реклама, а всеки знае колко много пари има този бизнес!
 
От: Как по точно да започна с този онлайн бизнес?

Много сте "любезни", не мисля, че такава е политиката на форума! Никого не карам на сила да вярва в каквото и да било! Нали е форум и споделяме идеи, опит....Лека вечер!
 

Горе