Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

biks

New Member
<b>Станимир Койчев Атанасов</b> !

Преди да сложиш "точка по темата" http://www.predpriemach.com/showthread.php?p=55112#post55112 ще отворя една тема, която сигурно ще помогне на много колеги а и бъдещи твои работодатели.

Проблема при работата с теб е, че твоя начин на бизнес се основава на това как ДА ИЗРАБОТИШ някой. Платих ти за реклама за период от 5 месеца авансово в sms4e.net , платих ти веднага след като уточнихме условията. В рамките на 10 мин. си получи парите по epay.

Като съм ти платил авансово и си решил да продаваш сайта е коректно да се обадиш на хората от които си взел пари, а не си мълчиш като п..ка и аз да разбирам от форумите за това, че ти продаваш сайта в който аз за 5 мес. напред съм платил банер позиция.

След три емайла, разбрах, че едно лайно колкото повече го ръчкаш, толкова повече се размирисва.

Както ти писах в последния емайл,
"П.С, Не ми пука за парите, които все искаш да удържиш - удръж ги. Дразни ме лиспсата на коректност от твоя страна и дребните фокуси. Не знам на колко си години, но винаги е по-добре да си пич, а не пухльо."
 
Последно редактирано:
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Да това говори доста лошо за него.
За съжаление не всички постъпват коректно и ще е добре всеки такъв да се знае.
Ще е хубаво да се чуе и неговото мнение...
 
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Алъш вериж да има...
За това когато договаряте нещо с някой дългосрочно го проучете....
 
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

С удоволствие ще чуя и неговото мнение. Даже за да е и цветно ще приложа майловете и текста от разговора ни по скайпа + извлечение от сметката за извършеният превод.

ZzZaPyr - какво да го проучвам ... :) Нещата са супер прости : Разбираме се за условията и го правим. Поне аз така работя.
 
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Много зачестиха тарикатите в интерес на истината
Блогнах нещо по въпроса. Ще се радвам всеки да сподели кофти "опита" си там, за да не прилагат номерата си на други.
http://pidov.wordpress.com/2008/08/11/bg-anti-webmasters/
 
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Ресурса ще е много полезен за колегите. Много бизнесмени "пичове" се появиха.

жалко, че вместо да работим трябва да се оглеждаме и пазим от такива "бизнесмени".
 
Последно редактирано:
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Ем дано бате видиш пари от тая цялата работа...
 
От: От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Ем дано бате видиш пари от тая цялата работа...
Пича си получи парите веднага след като ми писа. Това, че не съм го уведомил веднага е моя грешка и я признавам.

Колкото до другото, не смятам че някакъв мухльо има право да ми петни името по форумите и да ме обижда публично. Не смятам, че въобще някой има право да обижда който и да било публично.
На някои хора като им е скучен живота и се чудят каква интрижка да си направят, че да си направят по-интересен живота. От една година правя сайтове по поръчка, поддържам сайтове, продавам реклама и сайтове. Работил съм с десетки хора и досега никой не се оплакал от мен. Винаги съм се старал да съм максимално кортектен.
 
Последно редактирано:
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Койчев, разбира се, че имам право да споделя опита ми от работата с теб. Нещо повече - това ще е полезно и за много колеги. Пък и хората, които смятат да работят с теб няма нищо лошо да знаят как работиш / изработваш.

С изказването си успя само затвърдиш мнението ми що за лай.о си.
П.С. И спри да объркваш хората с това твое ПИЧ ... ти не си ПИЧ ... друго си ....

П.С.
[11.06.2008 19:14:21] Alexander Biks says: имаш лимит за приемания в epay-a
[11.06.2008 19:14:29] Станимир Атанасов says: хм
[11.06.2008 19:14:34] Станимир Атанасов says: как бе
[11.06.2008 19:14:42] Станимир Атанасов says: ти нали X ми пращаш
[11.06.2008 19:14:44] Alexander Biks says: da
[11.06.2008 19:15:10] Станимир Атанасов says: е на мен досега и повече са ми пращали без проблем
[11.06.2008 19:15:17] Alexander Biks says: Превишен входящ лимит изписва на на френда
[11.06.2008 19:15:43] Alexander Biks says: Получателят не може да приема плащания в момента - превишен входящ лимит!Намерени грешки: 1
[11.06.2008 19:16:08] Станимир Атанасов says: офф
[11.06.2008 19:16:15] Станимир Атанасов says: то имаше някъв месечен лимит
[11.06.2008 19:16:35] Станимир Атанасов says: чакай да видя
[11.06.2008 19:16:56] Alexander Biks says: ок
[11.06.2008 19:17:30] Alexander Biks says: нов юзер си май
[11.06.2008 19:17:42] Станимир Атанасов says: ми от два-три месеца
[11.06.2008 19:18:07] Alexander Biks says: сега ми каза един познат от epay-a
[11.06.2008 19:18:25] Alexander Biks says: за 5 месеца ще бъде рекламата
[11.06.2008 19:18:36] Alexander Biks says: X лв. трябва да са минали
[11.06.2008 19:18:54] Станимир Атанасов says: да
[11.06.2008 19:18:56] Станимир Атанасов says: получих ги
 
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Койчев, разбира се, че имам право да споделя опита ми от работата с теб. Нещо повече - това ще е полезно и за много колеги. Пък и хората, които смятат да работят с теб няма нищо лошо да знаят как работиш / изработваш.

С изказването си успя само затвърдиш мнението ми що за лай.о си.
П.С. И спри да объркваш хората с това твое ПИЧ ... ти не си ПИЧ ... друго си ....

П.С.
[11.06.2008 19:14:21] alexander biks says: имаш лимит за приемания в epay-a
[11.06.2008 19:14:29] Станимир Атанасов says: хм
[11.06.2008 19:14:34] Станимир Атанасов says: как бе
[11.06.2008 19:14:42] Станимир Атанасов says: ти нали x ми пращаш
[11.06.2008 19:14:44] alexander biks says: Da
[11.06.2008 19:15:10] Станимир Атанасов says: е на мен досега и повече са ми пращали без проблем
[11.06.2008 19:15:17] alexander biks says: Превишен входящ лимит изписва на на френда
[11.06.2008 19:15:43] alexander biks says: Получателят не може да приема плащания в момента - превишен входящ лимит!Намерени грешки: 1
[11.06.2008 19:16:08] Станимир Атанасов says: офф
[11.06.2008 19:16:15] Станимир Атанасов says: то имаше някъв месечен лимит
[11.06.2008 19:16:35] Станимир Атанасов says: чакай да видя
[11.06.2008 19:16:56] alexander biks says: ок
[11.06.2008 19:17:30] alexander biks says: нов юзер си май
[11.06.2008 19:17:42] Станимир Атанасов says: ми от два-три месеца
[11.06.2008 19:18:07] alexander biks says: сега ми каза един познат от epay-a
[11.06.2008 19:18:25] alexander biks says: за 5 месеца ще бъде рекламата
[11.06.2008 19:18:36] alexander biks says: X лв. трябва да са минали
[11.06.2008 19:18:54] Станимир Атанасов says: да
[11.06.2008 19:18:56] Станимир Атанасов says: получих ги
Какво искаш да кажеш с това си мнение. Това че съм получил парите не го отричам. Къде си ме видял да казвам, че не съм получил пари от теб. А ти защо не кажеш най-накрая, че съм ти върнал парите. В крайна сметка не мога да разбера какъв ти е проблема и кво те боли.
Плати ми за реклама и после се отказа от нея. Върнах ти парите. Пито платено. КАКЪВ ТИ Е ПРОБЛЕМА НЕ МОГА ДА ТЕ РАЗБЕРА. И престани да ме обиждаш бе нещастник некадърен!!!!!!!!!!!!!! Лайно си ти!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Казвам, че си некоректен и това, че от тебе пари аз НЕ СЪМ ПОЛУЧИЛ.
Преди един час се обадих на човека, от чиято сметка ти платих / т.к. аз не ползвам epay/ , преди 2 минути отново му се обадих /за всеки случай /. ПАРИ НЕ СА ПОЛУЧЕНИ !

П.С. Дал съм ти GSM-a ми, обади се да кажеш с какъв рефернтен номер е транзакцията да видим в коя сметка гледаш.

П.П.С. По обиди и фокуси едва ли мога да се състезавам с тебе, затова не ти отговарям.
 
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Хахахахаахахахха, освен да се засмея няма какво друго да кажа.
 
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Казвам, че си некоректен и това, че от тебе пари аз НЕ СЪМ ПОЛУЧИЛ.
Преди един час се обадих на човека, от чиято сметка ти платих / т.к. аз не ползвам epay/ , преди 2 минути отново му се обадих /за всеки случай /. ПАРИ НЕ СА ПОЛУЧЕНИ !

П.С. Дал съм ти GSM-a ми, обади се да кажеш с какъв рефернтен номер е транзакцията да видим в коя сметка гледаш.

П.П.С. По обиди и фокуси едва ли мога да се състезавам с тебе, затова не ти отговарям.
Върнал съм ти парите още преди три дни:
http://koychev.info/epay/1.JPG

За да докажа, че съм га пратил на същия КИН ето и транзакцията с която съм получил парите:
http://koychev.info/epay/2.JPG
 
Quote:
Originally Posted by koychev
Добре. Извинявам се още веднъж. Просто не продавам всеки ден сайтове и е нормално да направя грешка. Аз не се занимавам толкова с уеб бизнес, колкото с уеб програмиране.

Quote:
Originally Posted by koychev
От една година правя сайтове по поръчка, поддържам сайтове, продавам реклама и сайтове. Работил съм с десетки хора и досега никой не се оплакал от мен.

я виж ти каква излезе тя ....
 
От: Re: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

quote:
Originally posted by koychev
Добре. Извинявам се още веднъж. Просто не продавам всеки ден сайтове и е нормално да направя грешка. Аз не се занимавам толкова с уеб бизнес, колкото с уеб програмиране.

quote:
Originally posted by koychev
От една година правя сайтове по поръчка, поддържам сайтове, продавам реклама и сайтове. Работил съм с десетки хора и досега никой не се оплакал от мен.

я виж ти каква излезе тя ....

ТИ остави, ама той и търга некоректно проведе ;)
 
Re: От: Re: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

ТИ остави, ама той и търга некоректно проведе ;)
ти не че беше коректен като ме накара да ти направя компютър и изведнъж се покри ама карай тва е друга история...:mad:
 
От: Re: От: Re: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

ти не че беше коректен като ме накара да ти направя компютър и изведнъж се покри ама карай тва е друга история...:mad:

Не съм се покривал, казах ти че ми е скъпо... А и дай да продължим на привейт ако искап или пък отвори нова тема, да не разводняваме тази..
 
От: Re: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

Quote:
Originally Posted by koychev
Добре. Извинявам се още веднъж. Просто не продавам всеки ден сайтове и е нормално да направя грешка. Аз не се занимавам толкова с уеб бизнес, колкото с уеб програмиране.

Quote:
Originally Posted by koychev
От една година правя сайтове по поръчка, поддържам сайтове, продавам реклама и сайтове. Работил съм с десетки хора и досега никой не се оплакал от мен.

я виж ти каква излезе тя ....
Айде стига сте се занимавали с мен. Не мога да ви разбера какъв ви е проблема на всички. Нямате си друга работа ли. Какво се хващате за всяка дума.
Не продавам всеки ден сайтове чрез търгове във форум. Другите сайтове съм ги продавал директно на хора, които са се свързвали с мен и съм уточнявал цената само с тях.

Първо не мога да разбера bicks защо като има някакъв проблем с мен трябва да го прави обществено достояние. И второ не мога да разбера защо всички (повечето от които едва ли са чували за мен досега или пък аз съм чувал за тях, и нито ме познават, нито знаят кой е прав във случая) вземат страната на bicks.
Вместо аз да недоволствам от цялата работа, че си загубих цял ден да се оправдавам, всички скачате отгоре ми.
Целия проблем на bicks е, че не видял парите които съм му върнал и направи е*ахти скандала от това. Айде ако има някой друг който е взел пари от мен или ми е дал пари и аз не съм свършил моята част от уговорката нека пише.
 
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

@biks според мен е трябвало да си изясните нещата на лични , за да не се е получило някакво разминаване и да петниш репутацията на koychev. Аз съм против такива "тарикатлъци" и те разбирам защо си реагирал така, но вземете се оправете стиснете си ръце и да приемем, че просто си направил реклама само на Койчев.
Ако той наистина е превел парите обратно не виждам за какво може да му се сърдиш (виждам че парите обратно са 30, а е получил 50 и не знам спрял си е за месеца ли)
Най-добре отидете на по бира и си разяснете нещата.
@Койчев кофти ще се почуства всеки платил 6 месеца или година на някой и след месец сайта да е продаден и никой да няма за нужно да ти прати поне имейл с предложение за компенсация, всеки се поставя на мястото на Бикс и затова го защитаваме. Оправете си сметките и всеки по пътя си.
 
От: Как прави бизнес Станимир Койчев Атанасов ?

koychev, утре ще проверя пак дали са пристигнали.

П.С. Да ти преведа пари ми отне един телефонен разговор и около 10 минути време.
П.П.С. Хубаво ако има проблеми да се споделят, един мой познат изгоря с няколко хиляди лева наскоро / не от теб / и да ти кажа ми стана много неприятно и кофти за ситуацията в която са го нагласили.
 

Горе