Как процедирате с новото съдържание и вътрешните линкове?

kirilbug

Member
Здравейте, съфорумци.

Когато добавяте ново съдържание, как процедирате с вътрешните линкове?

1. Слагате ОТ него линк към стара страница (една или няколко)
2. Слагате КЪМ него линк от стара страница (една или няколко)
3. друго ...
 
От: Как процедирате с новото съдържание и вътрешните линкове?

Здравей. И двете точки се изпълняват. Линковете са към и от него, за да стане пълноправна част от сайта. ;) Естествено има и много плъгини, модули или скриптове, които си вършат работата сами по себе си с Related posts, next, previous posts, но линкването от контента е задължително, защото все пак ти трябва да насочиш потребителя към това, което ти смяташ, че е зачете в последствие, а не софтуера да го реши вместо теб. :)

Не е изключено да водиш и извън сайта - линкване на авторитетен ресурс (Wikipedia, .edu сайтове). И това го имаш в предвид. Някои го правят постоянно, други на първо време докато не драснат подобна статия. В зависимост от начина на водене на уеб ресурс. Аз лично си линквам по този начин. Има смисъл. ;)

Правят се и други неща за подобряването на оптимизацията на статията, но в момента си пишем само за линковете. :)
 
От: Как процедирате с новото съдържание и вътрешните линкове?

Мерси Blinky за подробния отговор.

Понеже имам един сайт, малко позабравен, но пък той не се предава :) и затова реших малко да му обърна внимание. Ще добавям ново съдържание редовно, малко социални сигнали (гледам, че помагат) - натурални и вътрешни линкове от контент.

Да видим какво ще се получи :)
 
Re: От: Как процедирате с новото съдържание и вътрешните линкове?

Мерси Blinky за подробния отговор.

Понеже имам един сайт, малко позабравен, но пък той не се предава :) и затова реших малко да му обърна внимание. Ще добавям ново съдържание редовно, малко социални сигнали (гледам, че помагат) - натурални и вътрешни линкове от контент.

Да видим какво ще се получи :)

Явно щом не се предава, ти дава сигнали, че има нужда от по-детайлен поглед, за да си върне на стопанина инвестираното време и ресурси в него. :) Имай го в предвид това. ;)

Мисля, че щом си го докарал до там да седи и все пак да носи трафик, схемата с ново съдържание и социални сигнали ще му е достатъчно, за да докарва още повечко трафик към този, който носи сега. ;) Давай смело. :)
 

Горе