Как се лекуват кондиломи?

eshk0

Member
Здравейте, не знам дали е мястото но реших да попитам тук, защото мисля че 90% са от силния пол :)
Някой излекувал ли е кондиломи (полови брадавици)?
Излезнаха ми преди година сигурно, но не им обърнах внимание и станаха около 7-8 един до друг.Отидох на уролог и той ми каза какво са, що са и ми изписа Кондилин за да ги намажа.
Прочетох листовката, 3 дни през 12 часа трябваше да ги намажа тия гадове с кондилина, но сигурно прекалих с дозата и сега стана огромна рана, на мястото където бяха тия гадини.
Почти не остана нищо (паднаха) днес отидох пак при уролога и ми изписа мехлемче за да намажа раната, че да изсъхне. Малко съм притеснен от тези неща, но урологът каза, че при мъжете не е страшно, тъй като при жените причинявало рак на шийката ако проникнат по навътре.
Чух за някакви имуностимуланти, че като се приемат е добре за имунната система, и помагат за изчистване на Човешки папиломен вирус (HPV).
Ако някой се е преборил с това, нека да сподели малко повече за начина който ги е премахнал, през какво е минал.
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Това на к*ра ли ти е излязло или някъде наоколо? По какво се различават от обикновените?

п.п. Видях снимки, използвай презервативи брат :shock:
 
Отиваш при лекар - кожно-венерически болести, пръжват те с ток(така се махат) и това е. А вируса си го носиш цял живот.
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Има и втори вариант с лазер. Гадното е че един път пламнеш ли и вируса си го носиш както каза колегата. След няколко години или време , може пак да се появяват ама пак тока или лазера и така. :)
 
От: Re: Как се лекуват кондиломи?

Това на к*ра ли ти е излязло или някъде наоколо? По какво се различават от обикновените?

п.п. Видях снимки, използвай презервативи брат :shock:

Значи при мене е точно от дясната страна на п*ниса и около кожичката на топките, еми не знам по какво се отличават но при мене са същите дето си видял на снимките, някакви израстъци. За презервативите вече ми е ясно.

Отиваш при лекар - кожно-венерически болести, пръжват те с ток(така се махат) и това е. А вируса си го носиш цял живот.

Прочетох доста и до колкото разбрах се лекувало изцяло, също така, при някои хора и самият организъм можело да се пребори с вуриса без никакво лечение.
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Ами, предполагам това е нещо като кокошия трън. Кокоши трън имах много брутален на крака, гориха ме 2 месеца с течен азот (горене и стържене със скалпел) + имуностимуланти = организма сам се пребори и нещото изчезна.
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Има една билка "змийско мляко", която се води, че "чисти" всякакви такива неща. На мен лично успешно ми е махала 2 кокоши тръна на времето, ама виж тва твойто е на място, дет не знам дали е добра идея да мажеш с билката. :)
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Бате, да питаш по форуми за такива неща не е сериозно. Слушай доктора, иди и на друг и така...
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Бате, да питаш по форуми за такива неща не е сериозно. Слушай доктора, иди и на друг и така...


То не е за подигравка ( надявам се пича да се оправи - май с азот ставаше на времето ), ама ще пусна една анкета да си смени форума името на нещо като Башмайстора.СОМ или подобно, тука вече всякакво инфо може да се намери :)
 
Re: От: Как се лекуват кондиломи?

Бате, да питаш по форуми за такива неща не е сериозно. Слушай доктора, иди и на друг и така...

Абе, той добре си пита. Търси хора със сходен проблем или да имат опит с това. Нищо лично, но като ги знам нашите лекари се плаша. :)
 
От: Как се лекуват кондиломи?

За мен не е нормално това. Така както си го описал - ок. Ама ако вземе някой да му даде неподходящите съвети. Има си доктори за такива сериозни работи.

Мое мнение де.
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Човек, това не е за уролог, хирург, козметик или пр. Всякакви мазила са лоша терапия според мен. Отиваш на кожен лекар, той ги вижда и казва дали могат да се махнат или не. Начините са с азот, ток и лазер. Това ти го говоря от опит, понеже преди около две седмици си махах такива истории, само че от врата. Долу за радост не са ми излизали, но предполагам, че процедуратапе същата. С ток е почти безболезнено, няма крър, нама рани. Само остава едво черно петънце, коетопслед няколко дни се изчиства от самосебеси. Най-добре иди при някой кожен да ти хвърли едно око, че това не звучи нормално.
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Прочетох доста неща из форумтие и всеки говори различно. Но не прилагам нищо без да съм контактувал с лекар, но в наща държава лекарите ти викат няма нищо,това не е опасно!
От Кърджали съм, мисля да ходя в Пловдив, по добре там отколкото тук.
Значи ако не се премахва този вирус от човешкото тяло, и остава за цял живот, как ще спиш с жената, след като ще я заражиш? :shock:
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Най-добре дай някой лев повече и отиди при доказан специалист.
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Не съм за парите, ако ще да дам до последната си стотинка, само и само да се оправя.
Как да го намерим този "доказан" специалист :(
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Не се страхувай толкова, няма току така да заразиш жената, само си ги махни от оная работа и си излекувай раната дето ти се е появила това е по опасно.

Когато бях на 18 съм имал, махнаха ги с течен азот ( сега сигурно има и други методи ), сега съм на 35 и от тогава нищо, па си имам и жена от 7 години и си спа с нея без проблем. Иди в Пловдив има си и кожно има си и добри доктори на частно, не чакай.
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Не се страхувай толкова, няма току така да заразиш жената, само си ги махни от оная работа и си излекувай раната дето ти се е появила това е по опасно.

Когато бях на 18 съм имал, махнаха ги с течен азот ( сега сигурно има и други методи ), сега съм на 35 и от тогава нищо, па си имам и жена от 7 години и си спа с нея без проблем. Иди в Пловдив има си и кожно има си и добри доктори на частно, не чакай.

Благодаря за изчерпателния коментар, олекна ми малко. Къде точно в Пловдив? Ако може да ми дадеш някакъв адрес :)
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Благодаря за изчерпателния коментар, олекна ми малко. Къде точно в Пловдив? Ако може да ми дадеш някакъв адрес :)

Нямам си на идея кое къде е, отдавна не живея там, потърси ще намериш....
 
От: Как се лекуват кондиломи?

Не съм за парите, ако ще да дам до последната си стотинка, само и само да се оправя.
Как да го намерим този "доказан" специалист :(
Ей тук ходих аз за кокошия трън и махане на бенка - http://dermatologicum.bg/

Звънни и ги питай за твоя случай. Дерматоложката-светило се казва д-р Люси Попова.
 

Горе