Как се популяризира англоезичен сайт

ghost

Member
За първи път правя англоезичен сайт и ми е втори изобщо :) та искам да ви питам как да го популяризирам регвам го в разни директории вече станаха над 25 и все още няма никакъв ефект а съм го пуснал преди 2 седмици нито гоогле го е индексирал още нито нищо въпреки, че съм го адд в гоогле и съм му направил профил в webmaster tools и съм добавил sitema. Знам, че са малко директориите ама пък да няма никакъв ефект.
 
От: Как се популяризира англоезичен сайт

Аз съм в точно същата ситуация.Ще съм благодарен за всяко мнение/идея по въпроса.
 
От: Как се популяризира англоезичен сайт

Имаш два еднакви линка на Вкуснотиики нет, смени единия с този новия английски сайт, за да го захапе бота по лесно и бързо.
После действаш както си му е реда... контент и seo
 
От: Как се популяризира англоезичен сайт

Вече ми е в подписа, и в 20 от директориите вече са ми добавили линка аз за това се чуда какво става :)
 
От: Как се популяризира англоезичен сайт

еми чакаш още малко

сайтове, който имат по 5-6 думи контент не се индексират както би ти се искало.
с ранкването не те знам после
 
От: Как се популяризира англоезичен сайт

Как го измисли точно за флаш геимки да го направиш незнам, сигурно не си видял колко е конкуренцията.Но вече си го направил та моят съвет е и букмаркс малко да направиш ето ти списък http://www.webmasterszoom.com/blog/...ocial-bookmarking-a-new-buzz-in-webmarketing/
 
От: Как се популяризира англоезичен сайт

не знам как точно се реших ама просто исках да пробвам пък каквото стане стане :) сега ще разгледам този списък само обаче какви са тези букмаркс сега влезнах в гоогле и нещо не го схващам :)
 
От: Как се популяризира англоезичен сайт

Напазарувай няколко линка от колеги. Можещ да дадеш едни 20 лв. за линк за 6 месеца.
 

Горе