Как се постига ПР 3 без ключови думи и субмитване в дирс...

Sobieski

Well-Known Member
Хах много интересно моя сайт който е сигурно от година и е хостнат в хит.бг ... се показва на 3то място в google след като напишете "Sobieski" и дори незнам как сам го направил това е от преди година сигурно но не си мърда! а ако я бях субмитнал в още директорий щеше да е много добре и
получавах около 60 посетителя в началото като се има на предвид че даже не знаех какво е СЕО Laughing и сега викам да проверя на 3то място Very Happy

ПП. страницата е http://sobityyy.hit.bg/ и има ПР 3 много се учудих тя дори няма meta tag за keywords а е с такъв ПР проверх да не би да гледа
HIT.BG проверих той има 6 което значи че ПР 3 е за моя сайт! Как става това нещо? и не съм сигурен че поста ми е за тук така че някой от модераторите ако иска да ми го премести Smile
 
Не явно е станала някаква грешка :lol: а може би контента е уникален и затова е висок ПР Don`t know :shock:
 
Има от скоро почнах да чета повече за гугъл ПР и така нататък повече може да научиш в секцията за СЕО
 
Отдавна чета много за Google & PR и ти казвам, че нямат нищо общо. В противен случай, си правя един PHP Script, дето ми генерира подобни страници:

дфгсд гсдфх гхсдф гсдкфлг сдъфугсклд гсдф гисдф гсиудф гсдфл;к гсдф гксйдф гсдф гсдф гсдлфуг сдфг сдф гсдкйфх гсдф г;лксдф гсдф гсдф гс;клдф гсдф гсдф гс;клдф гсдф сдф гсд;лкф гсдфйхс дфгйк;.

Или някакъв си лорем ипсум. И какво се очаква? Колко PR да ми даде? :) Помисли.
 
Не просто невиждам откаде другаде ще ми даде толкова ПР за тва много се чудя
 
Имаш линкове. И те всичките са от мрежата на .hit.bg . Там нали си избрал разни категории т.н. И hit.bg като има 6, ти си взел някаква част от него. Очевидно, един линк при hit.bg носи 3 PR в дългосрочен план. Благодаря за информацията :)
 
Бате, не съм много сигурен как така ще си вдигнеш PR на тройка без да си по някои директории или не си с текст, незнам как го мислиш? Ама наистина. А може да ти се вдигне ако някой хубави сайтове водят към теб, без бек линк - но с плащане май ще е.

Ако ти даде такъв PR, то със сигурност няма да е реален, тъй като няма основните неща за изграждането му. Освен ако не се специализираш в обмяната на линкове със сайтове в твойта индустрия. :wink:
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Аз едно време се занимавах с линк ексчейндж писах си с уебмастъри на големи сайтове и сме праели линк ексчейндж може би от там незнам :)
 
това е остатъчен пеидж ранк като си направиш саит на хит бг си го събмитваш в тяхната търсачка те си имат пр6 и ти след време като ти остарее събдомеина си получаваш троиката остатъчно. а и линк ексчеинджа е помогнал ..

Блинки ти не си се замислял но и ние си имаме един такъв саит с един единствен линк от троика които получи двоика. Кофтито е че не става от всеки път :(


Иначе това за хитбг и ние хубаво да го имаме на предвид :)
 
Изглежда че за да имаш хубъв ПР се изисква време ;)
 
WTF? Как така публична тайна бе?
 

Горе