Как се прави бизнес онлайн?

Приятелю, в България НЯМА онлайн търговия. Онлайн бизнес може и да има - онлайн търговия НЯМА. Може да се правят малко пари в БГ от маркетинг и реклама. Но знаеш че големите пари са в онлайн търговията. Минал съм през знания > проучване > инвестиция > разработване > оптимизация за търсачки > печалба. Знам колко труд и под съм хвърлил докато мина през тези нива. 3 години само инвестирах. И накрая останах изумен как през първия ми реален печеливш месец си избих парите които бях инвестирал тези 3 години.
 
Frik, бих ти дал някой идеи за онлайн бизнес - но ти каза че не знаеш английски. Така че...чесно казано нямам идея....
 
Frik, бих ти дал някой идеи за онлайн бизнес - но ти каза че не знаеш английски. Така че...чесно казано нямам идея....
-Здраевей-дай предложение-англииския ми е на средно ниво-имам и бгсайтове също-мога да ги пренасоча или направя др-ще го пробвам-имам и постоянство!Мои познати също се занимават основно с това с в USнасока-но липсата на време ги е грабнала тотално!Пари иначе се изкарват-Знам го! Поздрави!
 
аз бих ти казал билкови продукти :) Нишата още е във възход а програмите които са ок са тук Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs
Мерси-тъкмо това разглеждах-и ще се опитам!дали някоя от тия-не предлагат аф-за метални колички(die cast)-понеже разглеждах и не можах да открия-от посочените!
Питам- понеже имате опит и сте ги разглеждали и разглеждали предполагам програмите докато попаднете на тези-Поздрави!
 
От: Как се прави бизнес онлайн?

Как се прави бизнес онлайн? Това е описанието на този страхотен форум, но никъде не открих тема с подобно заглавие! Мисля, че ще е особено полезно някой да разясни начините за он-лайн бизнес от самото начало. Към какво да се насочи един обикновен интернет потребител, решил да създаде свой собствен он-лайн бизнес. Обяснения на много от термините като: таргетирането на трафика или трафик сърфове. Считам, че хора като мен, те първа навлизащи в тази среда, ще искат първо това да узнаят!? Примерно аз имам сайт вече повече от година и сумата която ми е донесъл е едва 50 лв. (частен рекламодател); Явно стратегията ми не е добра, но защо?

Благодаря Ви предварително!

Бизнес онлайн се прави само с успешен маркетинг. Маркетинга е моста между хубавия сайт и парите. Ако възнамерявате сам да си правите маркетинга е необходимо:
1. да започнете да учите как се прави той.
2. намиране на пазарна ниша, ако все още не сте направили това.
3. пълно възползване от търсачките.
4. изграждане на сайт в хармония с онлай маркетинга.
5. рекламиране на сайта
6. монетизация на сайта
7. анализ на дейноста на потребителите на сайта с цел да се види какво работи и предприемане на неоходимите корекции и подобрения.
 
От: Как се прави бизнес онлайн?

лично аз търся начин също да изкарвам пари от нета , но нищо...........
 
От: Как се прави бизнес онлайн?

Мисля, че имам потенциал- уча бързо, справям се много добре с английски- предполагам грешен подход
 
От: Как се прави бизнес онлайн?

Може ли някой да ме насочи как да подходя- от къде да започна
 
От: Re: Как се прави бизнес онлайн?

Здравей , разбрах от постовете ти ,че печелиш добре в интернет,помага ти много и съпругата ти, би ли помогнал и на мен да започна да го правя- английския ми е отличен, но явно подхода ми е тотално грешен . Сигурно трябва и много четене ,на което съм готова, но мисля ,че не мога да отсея сама кое в нета е истина и кое е само постове и блогове, писани ей така. Не съм компютърен гений ,но се справям прилично. А и това би било страхотен шанс да издържам децата си. Предварително благодаря, Ева
 
От: Как се прави бизнес онлайн?

Здравей , Limoeg, тъй като току що се регистрирах в сайта не мога да изпращам лични съобщения , докато не кача 5 мнения, затова ти пиша оттук, дано прочетеш форума, но аз ще ти пиша и на лични след малко. Ева
 
От: Как се прави бизнес онлайн?

За да правиш бизнес онлайн, се изисква най - вече желание, умения и усет към това което ти предлага пазарната обстановка... в момента е криза, депресия какво означава това освен онлайн бизнес, който да може да намаля цени, да пести на хората или да печелят пари докато пазаруват... ето и ключва от бараката
 
От: Как се прави бизнес онлайн?

Здравейте,
Като нов съфорумец бих искал да съживя малко темата... отчитайки новата икономическа обстановка през 2016, какво се промени? Има ли вече онлайн търговия, или си остана само онлайн бизнеса? През изминалите години имаше немалко продадени български сайтове... и те ли мислят че българите не търгуват по интернет?
 
От: Как се прави бизнес онлайн?

Здравейте,
Като нов съфорумец бих искал да съживя малко темата... отчитайки новата икономическа обстановка през 2016, какво се промени? Има ли вече онлайн търговия, или си остана само онлайн бизнеса? През изминалите години имаше немалко продадени български сайтове... и те ли мислят че българите не търгуват по интернет?
да нямаш температура? Какви са тея безсмислени неща?
 

Горе