Как се работи с блогъри / инфлуенсъри?

Дискусията в 'Проблогинг - ProBlogging' стартирана от Rad1, Ноем 5, 2018.

1. Rad1

Rad1 New Member

Рег.:
    Ноем 5, 2018
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте! Искам да попитам как работите с блогъри и инфлуенсъри? Този вид маркетинг много нашумя напоследък. Как се уговаряте, правите ли някакъв договор или всичко е устна договорка, на която общо взето не може да се разчита. Ако става въпрос за линкове към сайт, как сте сигурни, че линкът няма да бъде премахнат след известно време?

2. KaterinaK

KaterinaK Member

Рег.:
    Юни 4, 2017
    Съобщения:
    89
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8
    Здравейте, зависи в коя сфера. Аз съм работила с мама блогър на устна уговорка без заплащане, само срещу безплатна реклама. Ако става въпрос за линкбилдинг, не вярвам някой да иска да се занимава с договори за суми от 20,30 лв.

В коя сфера търсите блогъри или инфлуенсъри?

Иначе, ако става дума за висок ранг от рода на Александра Петканова, там според мен сумите за продуктово позициониране в Инстаграм са доста високи. Може и договор да предлага, кой знае.

3. Rad1

Rad1 New Member

Рег.:
    Ноем 5, 2018
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    За линк-билдинг става въпрос и не само. Това, което съм чела тук във форума е, че много хора слагат линк и после го махат. Е, имали начин да се застраховам с договор? Ще ви пиша на лично. :)

4. bambina1994

bambina1994 New Member

Рег.:
    Март 11, 2019
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейтe, може да ми пишете, на мейл bambina1994@abv.bg

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice