Как се работи с блогъри / инфлуенсъри?

Rad1

New Member
Здравейте! Искам да попитам как работите с блогъри и инфлуенсъри? Този вид маркетинг много нашумя напоследък. Как се уговаряте, правите ли някакъв договор или всичко е устна договорка, на която общо взето не може да се разчита. Ако става въпрос за линкове към сайт, как сте сигурни, че линкът няма да бъде премахнат след известно време?
 
Здравейте, зависи в коя сфера. Аз съм работила с мама блогър на устна уговорка без заплащане, само срещу безплатна реклама. Ако става въпрос за линкбилдинг, не вярвам някой да иска да се занимава с договори за суми от 20,30 лв.

В коя сфера търсите блогъри или инфлуенсъри?

Иначе, ако става дума за висок ранг от рода на Александра Петканова, там според мен сумите за продуктово позициониране в Инстаграм са доста високи. Може и договор да предлага, кой знае.
 
За линк-билдинг става въпрос и не само. Това, което съм чела тук във форума е, че много хора слагат линк и после го махат. Е, имали начин да се застраховам с договор? Ще ви пиша на лично. :)
 
За линк-билдинг става въпрос и не само. Това, което съм чела тук във форума е, че много хора слагат линк и после го махат. Е, имали начин да се застраховам с договор? Ще ви пиша на лично. :)
Здравейтe, може да ми пишете, на мейл [email protected]
 

Горе