Как се справяте с любовните неволи?

От: Как се справяте с любовните неволи?

Тесткивито от лалета отива на друга любовна драма:). Еми братле, вероятно всеки го е изпитал тоя хуй на гърба си, забравяш и налазваш друга любов:)
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Тъпото е че не мога да се концентрирам, има да правя 100 неща, а мога само да си вися във фейсбука и да си чопля носа тия дни :D
Неизбежно е. Когато обичаш някой прекарваш повече време с негово (или в мисли зя него). Когато решил кое е по-важно за теб - работата или момичето, няма да го има и притеснението, че не си свършил всичко
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

:D

555868_531862486892680_877402705_n.jpg
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

я са малко ъпдейт :D
утре таман 1 месец стана, още ми липсва това момиче и си мисля за нея, но проблема е, че вече се прокрадва мисълта, че няма смисъл да се боря за някого, който в първия труден момент захвърли всичко. Ние излизахме с нея преди около седмица и доколкото я познавам тя се чудеше дали не е сбъркала, беше много приятно и си говорихме както преди, без никакъв физически контакт, просто ми каза за всичките си проблеми и как много и се събрало и как и е трудно в работата и т.н. Аз направих един жест, защото имаше рожден ден след няколко дни и и стана много приятно и се зарадва много. Със сигурност е мислила за мен в следващите дни. Обаче, дам има обаче. Има едно друго момиче с което излязох и как да кажа, много ми хареса, весела, жизнерадостна, симпатична... До сега не спира да ми пише, да ми звъни, да пита как съм, какво правя, да се интересува от мен. Това ми харесва честно казано. Но преди сън не мисля за нея, всъщност не мисля и за другата. И си е бало майката - липсват ми много неща с бившата, дразня се и от мисълта, че неминуемо някой друг ще и казва всички неща, които аз и казвах и ще има и с него същите мечти, които не осъществихме и ми става гадно. Но пък новото момиче, макар да се познаваме от доста време, но да не се засичахме често, също ми допада. Всички казват да не се обръщам назад, само баща ми таман беше се примирил, че бившата ще е и я беше приел за част от своите :))
Ам тва е, все още смятам да направя всички неща, които написах в началото, но се чудя, дали да ги правя за този някой, за когото мислих, че бих умрял, ама съм жив още... Дааа

Тва е, не може да не избие на чувства в 3 часа :( :D
 
Нямай милост. Не защото трябва да покажеш, че ти е си мъж, а защото имаш нещо ново, за което да мислиш. Майната му на старото. А тя ще разбере, че се е прецакала, ама обикновено е късно. Не позволявай да ти скапе новите отношения с новото момиче, защото някои го правят. Не я познавам, може да не е такава, но някои жени си умират от яд като видят мъжа, който за зарязали щастлив с друга. И правят глупости. Както знаем, жените са добри в това - да правят необмислени неща. :)

Ти си бъди дженталмен, прави добро, показвай, че си човек, а това, че не сте заедно - ще започне на нея да и тежи. Новото момиче доста ще те разсее, ще видиш. И най-хубавото е, че е ново и шанса да си по-щастлив е по-голям. Сам го разбираш. Самата идея, че се интересува от теб говори за това.

Не се обръщай назад. Знаеш ли какво са казали хората, не знам дали в твоя случай, но в моя определено важи, така де - важеше. Никой не се жени за голямата си любов. Просто това е някаква извратена шега на съдбата. Просто вървиш напред и каквото те очаква го посрещаш. :)

Само не правете грешки. Успехите са най-добрия начин да и докажеш, че е направила грешка. Има и други, но тях няма как да достигнат до нея. ;)

Ето и нещо, което може да ти свърши работа:

[video=youtube;wPwck0EQkgs]http://www.youtube.com/watch?v=wPwck0EQkgs[/video]
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Тва е, не може да не избие на чувства в 3 часа :( :D

И за три месеца не става. Пък понякога и три години не стигат.

Химия. Някои хора цял живот не се влюбват. Други успяват да преживеят по няколко пъти любовта.


Друго си писал, сега видях.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

the end.

всичко се разбра, както е казано в библията - няма нищо скрито което да не се разкрие и тайно, което да не се узнае, или нещо подобно... много гадно :)
 
От: От: Как се справяте с любовните неволи?

Е много загадъчно завършваш :rolleyes:

хе, ами макар да обичах това момиче повече от всичко на света, тя не ми спести разочарованието, защото въпреки всички обещания и мечти е позволила да се появи някой друг, който да и стане интересен, а аз ненужен. тъпото е, че не ми каза истината, както я молих съвсем в началото, защото имаме много дълга и всъщност хубава история, но накратко преди пет години пак бяхме заедно, първата ми голяма любов и всичко супер, но един ден реши да си тръгне без да каже защо, много време, почти година, а я забравях около две, се измъчвах докато разбрах, че имало друг, след време ми мина и живота продължи. до преди една година, когато пътищата ни пак се пресякоха и разбрахме, че сме сбъркали преди и се влюбихме отново един в друг, дори по-силно и започнахме да мечтаем за дом, семейство, бъдеще заедно, защото уж бяхме един за друг, толкова страдали един за друг през времето, когато не бяхме заедно и сме мечтали пак да се намерим някакси, защото си липсвахме. и сега пак същото, с разликата, че вече не съм толкова малък и се доверих изцяло, тя беше моят човек, най-красивото нещо, което ми се е случвало и бях отново щастлив, какво се обърка не знам, и как за една секунда всичко се промени и имаше сили да захвърли всичко и то за какво? няма никой, който да я обича, както аз я обичах и бях винаги до нея, когато и беше трудно, коагато се срещнахме пак беше такава каша, но аз знаех - тя е моето момиче и не се колебах, бяхме с други, беше сложно, но се преборихме и беше красиво. сега като разбрах не почувствах нищо, дори и гняв или омраза, просто едно пусто разочарование. някак не може една голяма любов да завърши така безлично.. така не ми се иска да я пускам, тя ме умоляваше никога да не я пускам, каквото и да стане, каквото и да направи, каквото и да ми каже. Ще ми е много трудно без нея, но сигурно трябва да я пусна и само да запазя хубавия спомен за нея и всичко с нея :(

тва е
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Сега е момента да се видиш с другата девойка и да се отдадеш на плътски страсти. Е€и я тая, тоя може да го е имало още, докато е била с теб. Такива дето изневеряват не стават за съпруги, по-добре че нищо не се е получило иначе щеше да береш ядове. А когато нещо такова стане и имаш деца, тогава вече е сериозно.
 
От: От: Как се справяте с любовните неволи?

хе, ами макар да обичах това момиче повече от всичко на света, тя не ми спести разочарованието, защото въпреки всички обещания и мечти е позволила да се появи някой друг, който да и стане интересен, а аз ненужен. тъпото е, че не ми каза истината, както я молих съвсем в началото, защото имаме много дълга и всъщност хубава история, но накратко преди пет години пак бяхме заедно, първата ми голяма любов и всичко супер, но един ден реши да си тръгне без да каже защо, много време, почти година, а я забравях около две, се измъчвах докато разбрах, че имало друг, след време ми мина и живота продължи. до преди една година, когато пътищата ни пак се пресякоха и разбрахме, че сме сбъркали преди и се влюбихме отново един в друг, дори по-силно и започнахме да мечтаем за дом, семейство, бъдеще заедно, защото уж бяхме един за друг, толкова страдали един за друг през времето, когато не бяхме заедно и сме мечтали пак да се намерим някакси, защото си липсвахме. и сега пак същото, с разликата, че вече не съм толкова малък и се доверих изцяло, тя беше моят човек, най-красивото нещо, което ми се е случвало и бях отново щастлив, какво се обърка не знам, и как за една секунда всичко се промени и имаше сили да захвърли всичко и то за какво? няма никой, който да я обича, както аз я обичах и бях винаги до нея, когато и беше трудно, коагато се срещнахме пак беше такава каша, но аз знаех - тя е моето момиче и не се колебах, бяхме с други, беше сложно, но се преборихме и беше красиво. сега като разбрах не почувствах нищо, дори и гняв или омраза, просто едно пусто разочарование. някак не може една голяма любов да завърши така безлично.. така не ми се иска да я пускам, тя ме умоляваше никога да не я пускам, каквото и да стане, каквото и да направи, каквото и да ми каже. Ще ми е много трудно без нея, но сигурно трябва да я пусна и само да запазя хубавия спомен за нея и всичко с нея :(

тва е

Сори, ама ебати тъпата кифла, или просто е на 16. Или просто е смотан к*росмук с лай.на вместо мозък. И в двата случая си направи секуро (местене в другия крачол) и next...
Не останаха свестни жени над набор 87...
 
От: От: Как се справяте с любовните неволи?

Ще ми е много трудно без нея, но сигурно трябва да я пусна и само да запазя хубавия спомен за нея и всичко с нея :(

Бях останала с друго впечатление за тази девойка, но щом така завива редовно в друга посока за каква любов става въпрос? И това, когато още живота не ви е отнесъл в сериозна посока. Защото живота не е само цветя и рози, и когато е ясно, че човека до теб ще изклинчи при първия проблем (че и без проблем) за кво говорим? Не е любов, когато напълно осъзнато нараняваш човека, когото претендираш, че обичаш. Това е подигравка и к.рвенска работа. Освен това по този начин нищо не се гради. Тя няма право да си играе с чувствата ти и да ги тъпче, когато й скимне. Човек трябва да получава това, което дава. Щом ти даваш всичко, а тя не за.бваш тая връзка и тва е. Не е правилният човек за теб. Така че, хич не се коси. Зарежи този образ за нея, който е само в главата ти, явно е съвсем друг човек.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Не, момчета, не е така както изглежда отстрани, тоя новия не е проблема, случва се. Запознаха се малко преди да се разделим, което е сигурно и причината, въпроса е, че трябваше просто да ми каже най-малкото от уважение заради всичко, което направих за нея, просто истината. Мислих, че си е научила урока отпреди, че няма как да не се разбере причината, защо трябва да караш някой, който си обичал и който те е обичал толкова много да научава сам и да му е много по-гадно. Първия път бях като мъртъв толкова време и само за това я молих, ако някога се случи нещо, просто да не ми го причинява пак, толкова съжаляваше, толкова обещаваше, че никога няма да ме нарани пак и ще ми каже ако стане нещо, и накрая пак така. На мен ми стана неприятно, не че има някой друг, а че някой, на когото си се доверил напълно и си му вярвал, няма да събере кураж просто да каже нещата така, както са, както аз бих и казал, макар и за миг да не бях помислил за друга докато бях с нея, защото наистина виждах нещо в нея, което си струваше и което исках да виждам винаги.

Реално тя не е толкова лоша и зла всъщност, вчера като исках да я видя за да и кажа, че знам всичко, отивах на срещата с намерението да и кажа много неща, да се скараме, да я намразя и никога повече да не се видим и чуем, защото я обичах толкова, че това ми се виждаше единствения начин, ама просто не можем и да се скараме, толкова добре се познаваме и въпреки всичко се разбираме, говорихме и се разхождахме с часове, беше извратено приятно, забавно и някак спокойно. И пак като преди не мога и да я намразя, що така да се е*а в главата проста :D
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Хм, ами като се разделя с някое гадже ми е много тъпо първите дни и го удрям на чистене на къщата да ми мине, хаха.

Иначе като харесваш даден човек, няма как да не мислиш за него и цялата ти концентрация ти отива по дяволите.

За това когато съм сама си казвам "Е, поне съм по-продуктивна"
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Брей ела да изчистиш в нас другия път ;)
Хм, ами като се разделя с някое гадже ми е много тъпо първите дни и го удрям на чистене на къщата да ми мине, хаха.

Иначе като харесваш даден човек, няма как да не мислиш за него и цялата ти концентрация ти отива по дяволите.

За това когато съм сама си казвам "Е, поне съм по-продуктивна"
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

я да полафим малко часпром :D

та сега излизам с друга и съм странно, но щастлив, имаме много общи неща и е симпатяга. другата, щом и тя е ок и е щастлива и аз съм ок с това. тва е :)
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Много ми се щеше да ъпдейтна темата си :D

Много гадно баси, като си се надявал, че някой ще се замисли и осъзнае, накрая да се окаже, че наистина е край. Не знам какво ми е - облекчение или гадна болка. А не мога без нея, месеци вече, първото нещо, за което се сещам като стана сутрин е тя, последното преди да заспя също. За това и не се занимавам с тази, дето ме беше харесала - няма смисъл дееба. Ще зема да мина през камасутра пак да се оплача на мойта приятелка стриптизьорката :D

Мога само да обобщя в една мисъл - "Даде ли ти сърцето си една жена — значи ти е дала всичко. Дадеш ли й ти сърцето си — значи ще загубиш всичко."

Много шибано. Сега ще видя от утре какво ще правя, явно ще пия преди сън и след ставане. Битов алкохолизъм рулз. Или пък ще зема да поработя малко, знам ли...
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Отвличай си вниманието с работа и се надявай да срещнеш някоя друга :)
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Я се стегни бе, путьо. Ако те познавах, щях да те ошамаря. Толкова хубави жени има на тоя свят, ти ще се пропиваш заради някаква мърла. Сериозно, стягай се и бъди мъж. Нали си руснак, какво се държиш като френска мека китка даеба!
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Я се стегни бе, путьо. Ако те познавах, щях да те ошамаря. Толкова хубави жени има на тоя свят, ти ще се пропиваш заради някаква мърла. Сериозно, стягай се и бъди мъж. Нали си руснак, какво се държиш като френска мека китка даеба!

ей това е отговор евала:)
 

Горе