Как се справяте с лятната суша?

От: Как се справяте с лятната суша?

Все си мисля, че ако спра тотално ще сбъркам... казвам го от опита с тренировките.. като спра да тренирам, или като пропусна тренировка после няма връщане в залата.. та и с бизнеса същото се получава.. ваканцийка и после се оставяш по течението..

И аз съм така. Спра ли да работя и се побърквам. Не мога за миг да седна. Просто не ме свърта. ;)
 
От: Как се справяте с лятната суша?

Ами винаги има какво да правиш. Можеш да си измислиш тема за нов проект и да работиш през лятото по него и съответно есента, когато "мързеливците" се приберът от пясъка да се развие твоя проект. Това вече си е твой избор какво ще правиш през лятото. :)
 
От: Как се справяте с лятната суша?

Да ви имам проблемите :). Аз лятото имам най-много работа.
 
От: Как се справяте с лятната суша?

Да ви имам проблемите :). Аз лятото имам най-много работа.

Ще споделиш ли как и от какво. Аз също съм си намерил работа, но ми интересно другите какви задачи са ги налегнали. Аз цялото лято ще отделя на собствени проекти. Не знам за вас. :)
 
От: Как се справяте с лятната суша?

@Blinky основно се занимавам с футболни работи и докато отборите си почиват аз се подготвям за новият сезон.
Примерно това лято ще пусна една игра за посетителите на сайтовете ми и паралелно с това трябва да подобря един леко изоставан проект, че нещо хората много започнаха да го търсят :)
 
От: Как се справяте с лятната суша?

@Blinky основно се занимавам с футболни работи и докато отборите си почиват аз се подготвям за новият сезон.
Примерно това лято ще пусна една игра за посетителите на сайтовете ми и паралелно с това трябва да подобря един леко изоставан проект, че нещо хората много започнаха да го търсят :)
Да, това е доста добро "уплътнение" на времето. Ако питаш мен, ако ти остане време, може да измислиш и нещо друго.... ;)

Аз лично ще пробвам 2-3 проекта, които се надявам да тръгнат до септември месец. Но искам да кажа, защото мисля, че е важно, няма да са за БГ пазара. :)
 
От: Как се справяте с лятната суша?

И моите основни неща не са за родният пзар, просто пускам някои ей така за кеф :).
Толкова неща имам, че няма как да остане време за другo :D
 

Горе