Как се справяте с невалидният трафик в adsense

Donchevv

Member
Здравейте.. искам да попитам как се справяте с невалидният трафик в адсенс понеже за моя безопасност да съм информиран.също така Разбрах че адсенс са добавили бот който премахва невалидният трафик
 
Какво значи невалиден трафик? Такова понятие няма, има невалидни кликове, с които няма как да се справиш, но те, така или иначе не са много.
 
Невалидният трафик идва от невалидни кликове.
Постоянно имам невалиден трафик и си го обяснявам от конкуренцията,някой хейтър който съм баннал от ФБ или просто някой пубер,който е решел да клика на рекламите до откат.От 8 години гугъл се е държал абсолютно колегиално и нямам оплакване.....явно AI им е на много голямо ниво.По някой път съм засичам парите да скачат от 20 евро до 120 за някакви си 30 минути,но после веднага си ги взимат в рамките на същите 30 мин.Така,че ако всичко ти е наред и спазваш правилата,нямаш никакъв проблем
 
Невалидният трафик идва от невалидни кликове.
Постоянно имам невалиден трафик и си го обяснявам от конкуренцията,някой хейтър който съм баннал от ФБ или просто някой пубер,който е решел да клика на рекламите до откат.От 8 години гугъл се е държал абсолютно колегиално и нямам оплакване.....явно AI им е на много голямо ниво.По някой път съм засичам парите да скачат от 20 евро до 120 за някакви си 30 минути,но после веднага си ги взимат в рамките на същите 30 мин.Така,че ако всичко ти е наред и спазваш правилата,нямаш никакъв проблем
Да, и при мен е така, четох че от гугъл са добавили ботове които премахват невалидните кликове.. колко е вярно не знам
 
И аз ще ти споделя, че това е нормално и няма нужда от притеснения. В допълнение ще ти споделя, просто да не кликаш сам на рекламите и други подобни глупости..

Гледай да има трафик, другото ще се нареди :) Успех!
 
Абсолютно нормално е и това реално вече се филтрира от много време. Дори си мисля, че вече не е нормално да имаш нормален, чист трафик. Винаги идва с някакви си цъкащи ботове, конкурентни игрички, и това му е напълно ясно на Google.
 
Мен преди 2-3 години ме бяха изгърбили 450 евра, заради уж невалидни кликове. Оказа се, че е защото съм сложил реклама над снимката в публикациите и било забранено. Да, ама сега а автоматичните им реклами вади по 3 преди снимката и не е забранено :)

Странни стандарти имат адсенса
 
Те от много време насам постоянно променят някакви неща. По спомени бяха някакви правила от рода на не повече от 3 рекламни карета на страница, после станаха 4-5 и сега гледам някакви страници с по 8+. Демек следиш си, гледаш и определено спазваш какви са новите правила, защото и те се сменят.
 
Те от много време насам постоянно променят някакви неща. По спомени бяха някакви правила от рода на не повече от 3 рекламни карета на страница, после станаха 4-5 и сега гледам някакви страници с по 8+. Демек следиш си, гледаш и определено спазваш какви са новите правила, защото и те се сменят.
Именно за да не им следя правилата рекламите на автоматични където гугъл си прецени и няма как да стъпиш накриво ,само ги намалям на 50% ,че хората се дразнят
 
Именно за да не им следя правилата рекламите на автоматични където гугъл си прецени и няма как да стъпиш накриво ,само ги намалям на 50% ,че хората се дразнят
То и на 50% пак изкарва много реклами, особено на по-дълги публикации са през 2-3 абзаца...
 
И аз ще ти споделя, че това е нормално и няма нужда от притеснения. В допълнение ще ти споделя, просто да не кликаш сам на рекламите и други подобни глупости..

Гледай да има трафик, другото ще се нареди :) Успех!
Благодаря Андреев !
 
То и на 50% пак изкарва много реклами, особено на по-дълги публикации са през 2-3 абзаца...
Да, и това чудо доживях да го видя. Че и някои смелчаци ги редуват с друга мрежа. Сещаш ли се тази с мазилата за губички.... :) Не мога да се оплача като цяло, харесва ми да знам, че не са ме забравили....като видя рекламка, която е по мои интереси се чувствам щастлив, че бате Гугъл не ме е забравил и знае какво харесвам. :)
 

Горе