Как теглите големи суми от AdSense

От: Как теглите големи суми от AdSense

Аз пък се питам, защо се занимавате с глупости, ами не си теглите парите по банков път ?
Не ги декларират?
 
От: Как теглите големи суми от AdSense

Кажи в чейндж-а да ти ги обърнат по техният курс, защото уестърна винаги е по-нисък курса.

Ами ако си ги изтегля в евро и после си ги обменя в банка? Със сигурност в чейндж курса ще е доста зле.

За банковия път- да, не ги декларирам. Нямам намерение да пълна гушата на педерасти, които ще си пътуват с хеликоптери за да режат лентички.
 
От: Как теглите големи суми от AdSense

Дали е по банка или по WU все тая. Гугъл праща справки на нашите данъчни.

Така че данъчните погнат ли те.. няма спасение как си си теглил парите.
Въпроса е че данъчните са гола вода, некомпетентни шуро-баджанаци, дето не си познават законите! /повечето са такива с малки изключения/
 
От: Как теглите големи суми от AdSense

Всъщност, за радост, не си прав. Към момента все още не изпращат информация за частни лица (може да си сигурен на 100%, аз си проверявам информациите преди да ги споделям). Но това може да се промени, разбира се.
 
От: Как теглите големи суми от AdSense

Аз пък се питам, защо се занимавате с глупости, ами не си теглите парите по банков път ?
Първо в банката има такса за превода и второ така си по лесна мишена за НАП.
 
От: Как теглите големи суми от AdSense

Преди време отивам в D-bank(по-известна като Демир банк, правете си изводи), имат клон на WU, близо ми е, теглил съм от там над 20 пъти и една патица този път, стои там искам ми личната карта, както всеки пъти, гледам я носи ми личната карта към скенера, питам я какво прави? (Имайки предвид, чшшш ма оооо, кво правиш бе),
- Защо ми преснимаш картата.
- Как така е практиката от 3 години при вас си взимам парите, никой не е практикувал така.
- Ами един човек преди вас, пак по същия начин, не се противи нищо.
- o_O Не искам да се заяждам (въпреки, че ми идеше да й шибна еди шамар), но не е редна такава практика, моля дайте ми листите ще ида на друго място.
Не стига, че глупава ами и недоволства... Отидох в друга банка, там давам лична карта, дават ми парите и съм готов.

Та банки секви, служители още по-секви...
 

Горе