Как функционалностите на платформата за електронна търговия CloudCart ти помагат да развиеш бизнеса си?

А имат ли възможност да си поръчат от техния екип нещо къстам за тях. Гледам, че Зора са си с техен уникален дизайн, както и доста други магазини. Има решение, не е от малките планове, но все пак е нещо. ;)
Имат, да.
 
Няма как да харесвам платформата при положение, че най големия про ваксър Никола Кацаров е девелопър там. Един въпрос, само за ваксинирани ли е тази платформа ?
 
Няма как да харесвам платформата при положение, че най големия про ваксър Никола Кацаров е девелопър там. Един въпрос, само за ваксинирани ли е тази платформа ?
:rolleyes: Кой тва?
 
:rolleyes: Кой тва?
"Известния" автор на pricex . Заклеймяващ всички не ваксинирани.

258723036_10158563361655878_7315588489976039485_n.jpg
 
Ти май ПАК няма какво да правиш :) Там на село нямате ли дискотеки ахахах или не те пускат :D:D:p
Почти не съм писал тия дни.
Лягай че късно стана.
 
Винаги ми е било чудно, кат се мръкне на село (сега в 17.30) чий го дирите в интернета ахахахаха щото навън вуци вият.. не смеете да излезете и до кекефа.. :) та май май нета ви е жалкото спасенийце..тук са безстрашни и смели, герои секви, от кол и въже пищенгяси :p:p Важното е да си ГОТИН, да те аресат, па кенефа, майната му, баба ти се у кефел да не е ходела :D:D:D
 
Тоя Кацаров и той бил от село, че и от нашия регион.

И аз съм правил такъв ап 2014-2015 г.

Все 1 мене си гледам.
 
Имаше един Кацаров едно време, ама едва ли е същия.
 
Баш той е

Начи изводЪТ е, че не е важно колко си читав и какво можеш, а как ще те осветлят у некаФ форум...
 
Баш той е
Не знам дали влиза тука

а как ще те осветлят у некаФ форум...
аз и на друго място се разправях с него на тема ваксини, промит мозък. То да е Х*Й да му го набиеш ама то си повтаря едно и също.
 
Не знам дали влиза тука
Всеки влиза до един момент.. и тва общо взето е момента на търпимостта хах :) Освен ако не цели да се забавлява, и именно - да се забавлява ;) Ти си ПАРТИ МЕН в момента, така че ще го разбереш със сигурност :)
 
Струва ми се, че го бъркате с Кристиян Кацаров, който беше доста популярен в този форум. :)
 
Ей го бе, смени си аватара на такъв с маска и вземи буустера :D
След това обясни ако обичаш на тези, които не са ваксинирани, какви са селяни и ганьовци
 
Имах предвид @katsar0v, вече не мое им следиш спатиите - всеки почна да си прави нови профили на поразия и да сменя никнеймове...

Блинки трябва да въведе някакъв ред и да ограничи тоя произвол.
 

Горе