Как Google AdSense Разбира за Фалшивите Кликове

Sobieski

Well-Known Member
# ИП Адреса на кликъра съвпада с адреса който ползвате за вашата adsense сметка.
Не кликвайте върху собствените си реклами.

# Много висок CTR
Четох че ако имате CTR над 10% акаунта ви ще бъде маркиран за преглеждане, но 6% или 7% вероятно ще бъде по-безопасна граница.

# Кликърите "ИП адресите идват от една и съща географска област
Това е за тези, които смятат, че могат да кликват върху рекламите им от компютъра на техните приятели, компютъра на тяхен роднина, както и компютъра на тяхната съседка .

# Cookies
Повечето потребители не използват един и същ ИП адрес за вход. Ето защо google магазини на адреси, свързани с даден потребител в куки. Ако все пак използвате прокси кликър робот ще ви накарат да е един adsense millionnaire, не спра дневната си работа.

# Краткосрочно пребиваване за образец
Обикновено на посетителите на сайта ви отнеме няколко секунди, за да прочетът вашето съдържание, а след това може би те ще кликнат на рекламата. Google не харесва това, т.е. ако те само престоят няколко секунди (1-2) и просто да кликне върху линка.

# Един сайт за образец
Google сравнява различни потребителски дейности на различни обекти. Той ще попита: Защо този потребител кликна върху рекламите на сайта X, а не върху някой друг сайт?

# Невидимата страница
Ако вашият сайт не се класира високо в google за търсене, те могат да получат съмнения. Ако получите съобщение за insane размера на трафика и кликвания. В движение, няма да получите забрана (бан), но всички тези кликове ще се проверят.

# Началото на клик
Да не се пишат неща като "моля посетете нашите спонсори" на уеб страницата си.

извинявам се за превода :(
 
От: Как Google AdSense Разбира за Фалшивите Кликове

И аз съм си задавал този въпрос и за някои от отговите не можах да се сетя сам
Откъде е източника на инфото?
 
От: Как Google AdSense Разбира за Фалшивите Кликове

# предполагам че гледат и реферера, ако често няма такъв могат да си помислят че сам си влизаш директно в сайта за да кликаш.
 
От: Как Google AdSense Разбира за Фалшивите Кликове

И аз да кажа мерси, само че се затрудних на 2-3 изречения - от тях не разбрах много; машинен превод ли е? :oops:


Ако да - обръщам се към всички уеб мастъри: Не ползвайте машинен превод!!!
 
От: Как Google AdSense Разбира за Фалшивите Кликове

Ich spreche deutch ein yahre :lol:
мързеше ме да го превеждам и ползвах гугъл транслейт поправих някои думчки а може и да се добави нещо... мисля че и това което казва АхСх е вярно ако имаш
100 посетитела от др сайт (рефери) и 2 примерно които си влизат директно и кликнат това може пак да даде флаг на гугъл
 
От: Как Google AdSense Разбира за Фалшивите Кликове

Хубава тема :|

А за машинния превод... ми полезен е да разбереш по същество темата. Аре, английски вече всеки знае, ама ако тази хубава дописка беше на китайски в оригинал?
Та Google Translate има бъдеще със сигурност.
 
От: Как Google AdSense Разбира за Фалшивите Кликове

Аз с адсенсе не се занимавам нямам акаунт но мисля че може да бъде позлезно на някои хора от форума :)
 
От: Как Google AdSense Разбира за Фалшивите Кликове

на мене не ми са много ясни тези невалидни импресии
например аз като си редактирам блога по сто пъти го гледам докато ми хареса статията, докато наглася картинките ако има, или правописни грешки или други....
и тва сега невалидни импресии ли са?
 
От: Как Google AdSense Разбира за Фалшивите Кликове

Невалидните импресии не са толкова опасни, колкото невалидните кликове. Гугъл се притеснява от тях дотолкова, доколкото те водят до представяне на невярна информация за рекламодателите (изкуствена промяна на ЧНК).

Собствената технология на google анализира всички импресии в опит да открие дали те отговарят на модел, който е създаден, за да намалява изкуствено честотата на кликване (ЧнК) на рекламодателите. Системата ни се стреми автоматично да различава импресии, генерирани при нормално ползване от потребители, от такива, които се генерират от неетични потребители или чрез автоматични средства.
 

Горе