Калкулатори за жени и майки

От: Калкулатори за жени и майки

Може и да е съвпадение, но аз си сметнах за вече роденото ми дете и излезе вярно. И две приятелки с родени деца и при тях излезе вярно. Правих и сметки, според годините на майка ми и съответно мен, брат ми и сестра ми и пак даде правилен резултат...

Благодаря за изображенията. Смених ги с твоите.
 
От: Калкулатори за жени и майки

Може и да е съвпадение, но аз си сметнах за вече роденото ми дете и излезе вярно. И две приятелки с родени деца и при тях излезе вярно. Правих и сметки, според годините на майка ми и съответно мен, брат ми и сестра ми и пак даде правилен резултат...

аха, значи може да има нещо вярно, но пак не е сигурно :confused:
чудя се сега някоя майка като "разбере" по този начин - какво ще прави ? дали въобще ще направи нещо или ще си чака да разбере със сигурност...

но както вече казаха:

манипулира се любопитството и ще върши работа, дори от любопитство, око щете и за разтоварване. Жените са от Венера все пак :) Мъжете от Марс

Винаги трябва да има място за забавление. :)
 
От: Калкулатори за жени и майки

аха, значи може да има нещо вярно, но пак не е сигурно :confused:
чудя се сега някоя майка като "разбере" по този начин - какво ще прави ? дали въобще ще направи нещо или ще си чака да разбере със сигурност...

но както вече казаха:

То, май единствените сигурни неща са смърта и данъците :lol: друго си е в случая - китайския лунен календар оставя място за въображение. Иначе девет месеца трепетно очакване, ако всичко е сигурно, няма да е интересно. :D
 
От: Калкулатори за жени и майки

Priqteli, moze veche da vidite 4-te kalkulatora na samiq sajt (mamaweb.bg) v desniq "side-bar" i da spodelite mneniq. Blagodarq oste vednaz na harkon za dobre svarshenata rabota!
 
От: Калкулатори за жени и майки

на мен ми харесват и смятам да ги използвам
 
От: Калкулатори за жени и майки

на мен ми харесват и смятам да ги използвам

За теб съм направил random generator на късметчета. Чакам да ми изпратиш снимките и описанията им, както се разбрахме!
 

Горе