Калкулатори за жени и майки

mamaweb.bg

New Member
здравейте, искам да сложа няколко калкулатора на сайта си - Овулационен калкулатор, Пол-калкулатор и Термин-калкулатор. тук bgstuff.net/kalkulatori/kalkulatori-za-zheni-i-majki има линкове към подобни на тях. някакви идеи?
 
От: Калкулатори за жени и майки

Кефи ме как е направил разделението → жени|майки.
 
От: Калкулатори за жени и майки

да, защото примерно има жени, които не са майки все още.
 
А само да попитам в стила на темата, майките имат ли нещо различно в цикъла си спрямо жените, които не са майки? Защото и това може да е отговор на това защо са разделени. Знам, че на жените, които нямат деца протича доста по бурно "периода" им. А аз лично видях и самото произведение на изкуството и искам да кажа бравос на Харкона - много добро му се е получило. Естествено, честито на новия притежател на разработката.
 
От: Калкулатори за жени и майки

Къде може да видя това което е направил harkon ?
 
От: Re: Калкулатори за жени и майки

А само да попитам в стила на темата, майките имат ли нещо различно в цикъла си спрямо жените, които не са майки? Защото и това може да е отговор на това защо са разделени. Знам, че на жените, които нямат деца протича доста по бурно "периода" им. А аз лично видях и самото произведение на изкуството и искам да кажа бравос на Харкона - много добро му се е получило. Естествено, честито на новия притежател на разработката.

Обикновенно е обратното - при жените майки нещата са по-бурни, но разлика в правенето на сметките няма.

И аз видях произведението на Харкона и се тестувах даже :) така че, потвърждавам - добре му се е получило! :|
 
От: Калкулатори за жени и майки

Ste go sloza na site-a dnes zivot i zdrave, s malko obqsneniq razbira se. Ideqta e da napravim oste 1,2 kalkulatora, koito da sa polezen instrument za badestite majki :)

P.S. Sazalqvam za latinicata.
 
От: Калкулатори за жени и майки

аз също се интересувам от този калкулатор. Моля на лични оферта.
 
От: Калкулатори за жени и майки

много е добър с това такалящо се бебоче
 
От: Калкулатори за жени и майки


що за резултати дава този калкулатор :lol: някоя жена ако му повярва, че ще има момиче а се окаже момче ? какво ще правят със стаята обзаведена изцяло в розов тон :D
 
От: Калкулатори за жени и майки

що за резултати дава този калкулатор :lol: някоя жена ако му повярва, че ще има момиче а се окаже момче ? какво ще правят със стаята обзаведена изцяло в розов тон :D
Изчисленията се базират на китайския календар и понятието лунарна възраст. :)
 
От: Калкулатори за жени и майки

Изчисленията се базират на китайския календар и понятието лунарна възраст. :)

това го пише - видях го, но мисълта ми е, че такъв калкулатор няма място в сериозен сайт :) (лично мнение)
 
От: Калкулатори за жени и майки

манипулира се любопитството и ще върши работа, дори от любопитство, око щете и за разтоварване. Жените са от Венера все пак :) Мъжете от Марс
 
От: Калкулатори за жени и майки

това го пише - видях го, но мисълта ми е, че такъв калкулатор няма място в сериозен сайт :) (лично мнение)

Винаги трябва да има място за забавление. :)
 
От: Калкулатори за жени и майки

това го пише - видях го, но мисълта ми е, че такъв калкулатор няма място в сериозен сайт :) (лично мнение)

Може и да е съвпадение, но аз си сметнах за вече роденото ми дете и излезе вярно. И две приятелки с родени деца и при тях излезе вярно. Правих и сметки, според годините на майка ми и съответно мен, брат ми и сестра ми и пак даде правилен резултат...
 

Горе