Кампания "Успей с нас" - дарения

redrum

Well-Known Member
Колеги, тук ще могат да се обявяват различни дарения за начинаещи - безплатни домейни, хостинг, инсталация на цмс-и и прочее. Всеки, който желае, нека обяви с какво би дал, за да помогне на някой новак в бизнеса.

Да започна с мен - за момента съм дал за ползване 10 фейсбук страници на един колега от форума, който е личният ми експеримент свързан с инициативата (очаквайте скоро разказ от негова страна за съвместната ни работа).
 
Ами ние може да се включим с някакъв хостинг, като още не ми е ясна концепцията дали ще вземем отделен впс и ще е плънофунционален хостинг или пак ще пусна free wp блог хостинг... малко по нататък ще го направим обаче (другия месец)

макар че съм на мнение че е хубаво да почнат с blogger.com или Google Sites защoто ще има бонус от тръст ранка на блоггър което за проекта им, което е важно за да видят по бързо първите приходи... Големия процент от афилейт маркетърите се отказват точно малко преди да си генерират първата продажба...
 
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

Прав си,но все пак може някой да им сетне блога и да им помогне :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

Понеже скоро изтича домейна (на 09.07.2013, namecheap) "дарявам" http://radio-onlain.com/

Домейна е на 2 години, PR2
Сайтът е правен на Drupal 7, бъдещия собственик, може да разчита на помощ, ако реши да остане така. Ако иска може да го затрие и да си качи, каквато система си иска.

Посещения последният месец:
2 007 души посетиха този сайт
Трафик от търсене 77.4%
Трафик от препратки 6.3%
Директен трафик 16.2%
 
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

Сайтът вече е с нов собственик.
Пожелавам му успех в развитието и дано да се похвали с добри резултати и $$$.

Следващият сайт, който пускам на бързея е http://winbets.biz
За футболни прогнози, не е пипан от почти година, приходи - нямам идея, акаунта в бет365 не е мой. Посещения - смешни, граничещи с 0.
Домейна е в ХостБългария, ПР1. Изтича на 01.04.2014
Системата е Друпал 6.
 
Последно редактирано:
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

Невалиден вече
 
Последно редактирано:
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

Мразите да я вдигате тая тема :twisted:

Айде 2 домейна за някой по-мотивиран :)
===============
и двата са дроп вече
===============
За кво стават, вие си знаете по-добре
Изтичат след месец. Прехвърлят се в хост.бг
 
Последно редактирано:
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

Вторият е идеален домейн за блог пишещ ревюта за ресторанти и заведения. С рейтинги и всичко. Ако често се практикува тези догостации, за да се правят адекватни ревюта, то незбежно ще ти е нужен и първия домейн. :D

За ревю сайта не се шегувам. :) Айде някоя надъхана мацка да го взима. ;) Аз лично, ще го следя. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

upche.info
ak47-bg.com (без коментари)
ако има заинтересувани да пишат,
 
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

Вторият по скоро става за обслужващи фирми - сервизна дейност, нещо ремонти ала бала, по домеве и офиси...такива галимации. Иначе за ресторантьорски блог не се бях замислял :oops: ама винаги могат да се клепат ресторантите онлайн :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

Вторият по скоро става за обслужващи фирми - сервизна дейност, нещо ремонти ала бала, по домеве и офиси...такива галимации. Иначе за ресторантьорски блог не се бях замислял :oops: ама винаги могат да се клепат ресторантите онлайн :)

Повече хора ще те следят. Не че не може всичко, от сервизи до пицарии, но за това се сетих. Знам, че ще се харчи добре. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

Още два домейна заминават след по-малко от месец...
Тоя път който има интерес да пише на лично :)
Домейните са убави ком и нет, за бг, за игри, залози, прогнози и тн. (единят е ужасно близък до един известен форум) нямат пр, на по 3y са грубо, не са фреймвани, тъпкани и тн - просто висят, голи и чисти как икана ги е родил :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - дарения

Много сте скромни :)
Остават 10 дена и се дропат...(мн мразя дроповете) ето ви ги, щом ви мързи даже за едно лс, да не кажете после, че били лоши :twisted:
==========
и тия са аут..
==========
 
Последно редактирано:

Горе