Канал на форума в IRC

Sobieski

Well-Known Member
Дали е възможно някой да направи канал на форума в IRC за да си пишем и там тъй като съм повечето време в IRC а и сигурно повечето
в UniBG можем да си направим едно каналче хем ще става реклама ? :p
Ако трябва и аз мога да го регистрирам ник-а ми е на 2 години... няма проблем
 
Без да се обиждаш но с IRC няма да се получи добре. Там инфото минава и заминава, които прочел прочел дори и да логваш след време ще е голям ужас решиш ако потърсиш нещо което си сметнал че може да ти бъде полезно :) А в форумите си остава и може да бъде намерено лесно и прочетено дори и да е минало много време от дата му на написване :)
 
Да но може да си пита по лесно от колкото на ЛС там на привет може спокойно да си початиш да питаш и така ... по бързо става :D
 
DeyanMarkovski каза:
Не е ли най-добре да се сложи един чат в самия форум, например в главната страница? Примерно от тия готовите като тоя http://www.parachat.com/
Да и това е добра идея но като знам колко руут админа ще го направи...
 
Идеята за канал на форума според мен е много добра незнам защо още никой не се е захванал да направи :shock:
 
Miliadera каза:
Идеята за канал на форума според мен е много добра незнам защо още никой не се е захванал да направи :shock:
Защото няма кой да го посещава...
90% от посетителите на форума не ползват ЕмАйЕрСи ( в това число и аз ) а Skype , ICQ , Yahoo Msg, msn msg , etc. И няма смисъл от mIRC канал.
 
MacTeP каза:
от чата няма контент за сайта ;) сещате се нали ? ;)
Да, трябва да се расте. Нали гониме wikipedia като инфо само за онлайн рекамата и онлайн маркетинга :) А и базата данни на чата се съхраняват трудно. А всичко писано си е ценно. :D
 
coolice каза:
Аи аз непознаам никоикоито да се е учил сео/сем от логове на чат :)

mIRC-ата ми логва всичко :p на вески 24ч ще пращам лог, все пак в IRC може да се флууди на воля, а и Google ще има бая да чете :p
 
то ако ще е така, ще напишем един бот дето ще ги поства на сайт... това най-лесното ;)
 

Горе