Картините като инвестиция.

От: Картините като инвестиция.

Доколкото те разбирам ти искаш да продаваш само в България. Така ли?
 
От: Картините като инвестиция.

Аз не съм запознат с българските сайтове които спомена. Покажи някой, който продава редовно съвременни картини там. Не говорим за антики нали?
 
От: Картините като инвестиция.

Интересни са ми съвременните и старите къртини.Но сигурно първо ще пробвам със съвременни.В аукцион-а не съм попадал на човек който продава само картини и има много продажби.Изглежда няма такива хора или се броят на пръстите на едната ръка.Хората с повече продажби обикновенно продават стари вещи-книги,картички,снимки,монети,значки,ордени,грамофони,кортици и.т.н.И имат пусната за продан и някоя друга картина.В ОЛХ нямам надблюдения.Но предполагам ,че и там няма или са малко.Изглежда ми много позспала работата у нас.От време на време се питам има ли смисъл изобщо да се захващам сериозно.Предчувствам ,че ще си изгубя времето.Но пък ако не пробвам пак ще ми е гадно.Ще видим.
 
От: Картините като инвестиция.

Така е.
Защо според теб българката, която споменах по-горе продава 3200 картини за 250 000$ в ebay , а не в OLX или auction.bg ?
http://www.ebay.com/usr/artbukova
И не е единствената, разбира се :)
 
Последно редактирано:
От: Картините като инвестиция.

В Ebay има много хора които биха купили,от целия свят.А в нашите сайтове са предимно българи,тоест малко клиенти :)
 
От: Картините като инвестиция.

В Ebay има много хора които биха купили,от целия свят.А в нашите сайтове са предимно българи,тоест малко клиенти :)

И тогава по каква причина си се насочил да продаваш през български сайтове ?
 
Последно редактирано:

Горе