Каталог за заводи

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Търся някой, които да ми изкара всички действащи заводи на територията на България.

Необходимо ми е следното:

1) име на завода, къде се намира
2) какво произвежда
3) тел и емайл за връзка ( не е проблем, ако няма емайл)

Чакам вашите оферти.
 
От: Каталог за заводи

Пробвай се в инвестор.бг или инфостока :)
 
Търся някой, които да ми изкара всички действащи заводи на територията на България.

Необходимо ми е следното:

1) име на завода, къде се намира
2) какво произвежда
3) тел и емайл за връзка ( не е проблем, ако няма емайл)

Чакам вашите оферти.
Здравей,

Видях, че търсиш човек. И за да помогна до някаква степен ще кажа, че има заводи и без сайтове, просто използвай:

1. Google
2. Golden Pages
3. Catalog.bg
4. Търговският регистър

Като цяло задачата не е лесна, защото ще е нужна силна синхронизация между тях, за да може базата данни да бъде най-адекватна и правилна. Една приятелка, която се занимава с телемаркетинг ми каза, че такива бази данни струват нещо от порядъка на 3К в евро. Тя има за IT сектора, което малко или много е идея по-тясно специализирана сфера, докато в този случай говор за обхващане на доста сектори, но хубавото е, че и нямаме кой знае колко завода. Не мисля, че бройката ще е повече от 300. Но все пак си е трудоемко. Хубавото е, че може да се продава в последствие. ;)
 
От: Каталог за заводи

Какво визираш под 'завод'? Завод е руска дума, означаваща производствено предприятие, но в България под завод масата разбира голям комплекс от производствени съоръжения тип Кремиковци, каквито има малко останали действащи. На практика завод е и малко цехче с три шивачки вътре. Добре би било да уточниш. А иначе можеш да погледнеш в долните два линка:

http://www.proizvedenovbulgaria.com/catalog-made-in-bulgaria.html

http://www.alibaba.com/countrysearch/BG-Bulgaria.html
 
От: Каталог за заводи

Направи форма за регистрациа и всеки които има завод, д може сам д си сложи информациата.
Разпрати им по е поща за твоиа уеб сайт.
Нещо като реклама ще им направиш ако сложиш и на енг д има уеб сайта ще разшириш аудиториата му.
 
От: Каталог за заводи

Благодаря на всички, но намерих човек от форума и вече свършихме работата.
 

Горе