Катина Нейкова е напуснала РЕГИСТЪР.БГ

mackata

New Member
Ако сте работили с регистъра, няма как да не сте забелязали, че Катина беше единствената която знаеше всичко и кое как точно трябва да се направи. На всички останали аз съм им казвала какво да правят, поради некомпетентността им. Отнася се за всичките им офиси. За съжеление в момента няма друга човек там като нея и хаоса е пълен. Сигурно не е издържала да гледа всички нередности. Успех на регистъра и на Катина!
 
Да, така е и което ми беше още по-странно тя имаше и сайт на Joomla (ако говорим за същата) и беше най-разговорлива от всички други. Минали години ходех по 3 пъти до офиса им за подновяване, сега вече по 2 пъти. И да, напоследък не я засичам. Не че 2 пъти в годината са много, но си я спомням добре и ми е правила винаги положително впечатление. :) Тази година (и края на миналата, когато подновявах друг .bg домейн) видях, че имат две нови, поне едната със сигурност ми се стори нова и беше на нейното място. Говоря за офиса им в София. Този до ЦУМ. И аз и пожелавам всичко най най. ;)
 
От: Катина Нейкова е напуснала РЕГИСТЪР.БГ

Във варненския офис беше. Незнам дали е имала сайт, но знаеше всичко и всички разчитаха на нея.
 
Re: От: Катина Нейкова е напуснала РЕГИСТЪР.БГ

Във варненския офис беше. Незнам дали е имала сайт, но знаеше всичко и всички разчитаха на нея.

Ааааа, бъркам я с друга. За софийския офис говорех аз. :)
 
А защо изобщо трябва да ходите до офис, за да подновите домейн? Защо не плащате с банков превод?
 
А защо изобщо трябва да ходите до офис, за да подновите домейн? Защо не плащате с банков превод?

Аз лично ходя, защото ми е близо, но и нямам голямо доверия на технологиите, които изпозлват компанията. :) Да съм си сигурен. :)
 
От: Катина Нейкова е напуснала РЕГИСТЪР.БГ

не е задължително ходенето. С ел. подпис става всичко. И по е-пощата пак само Катина помагаше.
 

Горе