Кауза взе приз за facebook страница на октомври

Blinky

Owner
'Заедно срещу насилието над животните" е името на facebook страницата, която спечели второто месечно издание на Класацията на българските facebook страници www.BGFacebook.com.

Класацията е първата по рода си инициатива, която дава право на българите във Facebook да оценяват любимите си фен страници по четирите най-важни критерия за тяхното качество: съдържание, активност на аудиторията, дизайн и функционалност.

Повече, четете тук: news.expert.bg/n366356http://news.expert.bg/n366356

Мен лично ми хареса това, че таква статия става лидер.
 
От: Кауза взе приз за facebook страница на октомври

Идеята на класацията е добра, ама няма ли няква страница "Заедно срещу защитниците на животни". Повечето са бахти дебилите...
 
От: Кауза взе приз за facebook страница на октомври

Идеята на класацията е добра, ама няма ли няква страница "Заедно срещу защитниците на животни". Повечето са бахти дебилите...

А повечето? Всичките са глутница онанисти, щях да кажа друго ама няма. Да си ходят да живеят в гората с животните като им е кеф, градовете са за хората не за животните. В тая страница ято колибрита се насъскват едно друго, ама в тъмното като им излязат от тия бездомните улични пумияри дето защитават и пълнят гащите догоре!
 
От: Кауза взе приз за facebook страница на октомври

Само един въпрос, какъв е смисъла на тази класация? :)

Класацията е първата по рода си инициатива, която дава право на българите във Facebook да оценяват любимите си фен страници по четирите най-важни критерия за тяхното качество: съдържание, активност на аудиторията, дизайн и функционалност.

Кратък анализ на страницата:

Съдържание - ок, темата е актуална, много хора са фанатизирани природозащитници.
Активност - от 230 к, 6к говорят за това, лош процент. Напоследък харесвания 30-40-100, коментари 10-15 на пост, което също не е добре за толкова голяма страница.
Дизайн - има хубав аватар в стил соушъл ми. Сигурно защото е тяхна.
Функционалност - тя по принцип си е стандартна за фб страниците. Тук не виждам някакво по-специално приложение.

Гласувай народе, създавай новини :D:clap:
 
Последно редактирано:
От: Кауза взе приз за facebook страница на октомври

Чак пък добро. Това е "новина", абсолютна безсмислица.

В предния пост направих бегъл анализ на страницата, която според мен не се поддържа добре, най-малкото защото това сдружение няма едно елементарно сайтче, но не са забравили да оставят банкова сметка :) За нивото на страницата говори активността на почитателите. Да оставим това, може и да не съм прав и нищо да не разбирам, но пък погледни сайта на конкурса. Глава на журито оценяващо страниците е г-н Ален Попович от Social me. Самият сайт http://www.bgfacebook.com е на Social me или поне са основен партньор. Фейсбук страницата за животните пак е на Social me. Правят си страници, сайтове, конкурси и после се награждават. Кое по-точно е новината?
 
Последно редактирано:
От: Кауза взе приз за facebook страница на октомври

Победител за ноември е страницата на X Factor Bulgaria. Не съм сигурен, колко е престижен този приз, но хората му се радват :)
 
От: Кауза взе приз за facebook страница на октомври

Победител за ноември е страницата на X Factor Bulgaria. Не съм сигурен, колко е престижен този приз, но хората му се радват :)
Май е като повечето конкурси - който си плати. И аз не знам вече какво да си мисля, мислех си, че поне в това няма да се гледат грозни истории.

Иначе: 3,891,625 like this - добре са ги събрали. Поне за това евалата. Това искам да кажа, че е световния X-Factor. ;)

75,983like this за X Factor Bulgaria. Пак не е зле.
 

Горе