Кафе за работа в София

okli

Member
Здравейте, някой може ли да ми каже има ли заведение (кафене) в София където човек може да поседне и да поработи на спокойствие. Някой час.
От известно време работя от къщи вече взе да ми писва. Искам да разнообразя малко обстановката. :)

Много ще се радвам ако някой реши да сподели.
 
Има много co-working места. На НДК-а беше спокойно преди, не съм ходил отдавна.
 
До Халите има едно Абордаж, мисля се казваше (пиратско беше :D). Аз съм сядал само да пия по бира, но видях инфо че предлагат бордови игри и кафе-офис (намена за час, седмично, месечно и т.н.)
 
Една нестандартна идея от мен. Пробвай софийските манастири, почти всички си имат маси и пейки за посетители, през делниците няма почти никой, спокойствие и природа на шест. Можеш да си ги сменяш буквално всеки ден като офис място:). Иначе в цънтъра си е качамак, където и да се завреш. А като по екстремно, Германския манастир има една поляна с изглед към половината София, даже и огън можеш да си запалиш за разнообразие:) Едно одеало, нещо за в огъня, лактока със заредена батерия и си ок.
 
Гледам, доста хора работят в Старбъкс предполагам заради многото контакти където могат спокойно да си включат лаптопите.
 

Горе