Търся: Качване на продукти

CopyTheFunk

Active Member
Рейтинг - 87.5%
7   1   0
Здравейте,

Търся хора за качване на продукти за дългосрочен проект. Над 1к продукти на месец, като заплащането е 0.50-1лв на продукт спрямо сложността и изискванията

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
50ст на продукт.. с описание, снимка, мети, тагове, алтове.. алоууу, горе в хедъра къде виде "en-IN"

CopyTheFunk

Active Member
Рейтинг - 87.5%
7   1   0
50ст на продукт.. с описание, снимка, мети, тагове, алтове.. алоууу, горе в хедъра къде виде "en-IN"
А в хедъра видя ли "търся мнения на лаици" ?

За хората които ми звънят пишат и т.н.
Всеки един бранд е различен. Някои са на принципа копи-пейст, други са за превод и не са на българския пазар, трети са за редакция на снимки или описание, цена и т.н. Всеки един файл се коментира предварително на каква стойност ще е за да няма ощетени.

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
А в хедъра видя ли "търся мнения на лаици" ?

За хората които ми звънят пишат и т.н.
Всеки един бранд е различен. Някои са на принципа копи-пейст, други са за превод и не са на българския пазар, трети са за редакция на снимки или описание, цена и т.н. Всеки един файл се коментира предварително на каква стойност ще е за да няма ощетени.

Аз кога съм качвал продукти по шопове, ти си се въргалял из кошарката, да си търсиш биберона :) А и май все още го търсиш, кат гледам какви глупости пишеш.

Ръчно качване на продукт може да отнеме и до 10мин. Имаш заглавие, имаш описание, имаш цена, почти винаги - вариация, понякога и количество. Ако е 6, задължително мета тагове по време на обработката. За снимка, може да се наложи и преоразмеряване, да не говоря и изрезване, ако пак си 6 - трябва и читав алт таг, а понякога (доста често) са 4-5 снимки. Понякога (а и често) имаш и къстъм поле. Понякога... има и още бая работи.. ;)

Ти не си писал в началото нищо повече от "заплащането е 0.50-1лв на продукт спрямо сложността и изискванията", така ли беше??Така че не ми се измъквай с "Всеки един бранд е различен. Някои са на принципа копи-пейст, други са за превод и не са на българския пазар, трети са за редакция на снимки или описание, цена и т.н. Всеки един файл се коментира предварително на каква стойност ще е за да няма ощетени." Какво, сега пък твърдиш, че за всеки продукт минава различен специалист, един за текст, един ценови-маркетингов специалист, един дизайнер, един сео-оптимизатор :D
Ако е за масов импорт, вече е друга работа, но ти умишлено нищо не си споменал..;)

За мен истината е, че си търсиш балъци, а най-вероятно и си под-изпълнител и са си видел, че е тегаво и си викаш "чей са некой закъсал тинейджър да намеря в оня форум балъшкия" ахахаха

Са разбра ли, че тук няма "en-IN", но ако не си - винаги мога да го напиша и по-бавно :p

CopyTheFunk

Active Member
Рейтинг - 87.5%
7   1   0
Набързо прочетох огнения ти фрийстайл и разсъждения над темата. Разкри ме, както и всички фрийлансъри - балъци от форума с които работим вече над година. Друго не мисля да коментирам от това което си писал, защото е излишно.

Относно всички хора, които питат, ще направя ЧЗВ.

Търся ли все още хора?

- Да, търся.
Трябва ли да имам опит?
- Силно желано, но не е задължително.
Каква е платформата?
- Платформата е custom, но не е нищо сложно.
Какви са продуктите?
- Машини, инструменти и главно лека механизация.
Трябва ли да разбирам от продуктите?
- Опитът ми сочи, че не е задължително, повече държа на основни SEO разбирания.
Как става изплащането?
- С различни хора работя по различен начин. Може на готов файл, на седмична или на месечна база. Ако желаете плащането става с Revolut, ePay, PayPal, еконт или на място в някой от магазините ни.

Комуникацията се провежда единствено в Skype. Аз подготвям екселски файл и го качвам във sheets. Вътре е обяснено кой е бранда от къде може да се взима информация и дали има нещо специфично по него. Фрийлансърът пейства линк за проверка, когато продуктът е готов и пише какво е направено (дали е качен, редактиран и т.н). Снимки не се оразмеряват, има си скрипт който го прави.

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Друг път не го чети толкова бързо, защото явно и за теб е полезен :) Както се вижда, в момента ти пълнят личните със съобщения и запитвания, като няма нито един поел събмита. Това е изцяло производно от постния ти първи пост с който всъщност изобщо не показваш, че работиш тук с хора от години..

Dendy

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Писах Ви на лично съобщение.

Поздрави
Не си струва да му пишеш. Господинът/госпожата не отговаря на съобщения. Или дискриминира потребителите, понеже аз все още съм без отговор.

Avian Borisov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Търся хора за качване на продукти за дългосрочен проект. Над 1к продукти на месец, като заплащането е 0.50-1лв на продукт спрямо сложността и изискванията
Писах Ви на лично! Бих се радвал ако получа отговор!

Горе