Търся: Качване на продукти

CopyTheFunk

Active Member
Рейтинг - 87.5%
7   1   0
Здравейте,

Търся хора за качване на продукти за дългосрочен проект. Над 1к продукти на месец, като заплащането е 0.50-1лв на продукт спрямо сложността и изискванията
 
50ст на продукт.. с описание, снимка, мети, тагове, алтове.. алоууу, горе в хедъра къде виде "en-IN"
 
50ст на продукт.. с описание, снимка, мети, тагове, алтове.. алоууу, горе в хедъра къде виде "en-IN"
А в хедъра видя ли "търся мнения на лаици" ?

За хората които ми звънят пишат и т.н.
Всеки един бранд е различен. Някои са на принципа копи-пейст, други са за превод и не са на българския пазар, трети са за редакция на снимки или описание, цена и т.н. Всеки един файл се коментира предварително на каква стойност ще е за да няма ощетени.
 
А в хедъра видя ли "търся мнения на лаици" ?

За хората които ми звънят пишат и т.н.
Всеки един бранд е различен. Някои са на принципа копи-пейст, други са за превод и не са на българския пазар, трети са за редакция на снимки или описание, цена и т.н. Всеки един файл се коментира предварително на каква стойност ще е за да няма ощетени.

Аз кога съм качвал продукти по шопове, ти си се въргалял из кошарката, да си търсиш биберона :) А и май все още го търсиш, кат гледам какви глупости пишеш.

Ръчно качване на продукт може да отнеме и до 10мин. Имаш заглавие, имаш описание, имаш цена, почти винаги - вариация, понякога и количество. Ако е 6, задължително мета тагове по време на обработката. За снимка, може да се наложи и преоразмеряване, да не говоря и изрезване, ако пак си 6 - трябва и читав алт таг, а понякога (доста често) са 4-5 снимки. Понякога (а и често) имаш и къстъм поле. Понякога... има и още бая работи.. ;)

Ти не си писал в началото нищо повече от "заплащането е 0.50-1лв на продукт спрямо сложността и изискванията", така ли беше??Така че не ми се измъквай с "Всеки един бранд е различен. Някои са на принципа копи-пейст, други са за превод и не са на българския пазар, трети са за редакция на снимки или описание, цена и т.н. Всеки един файл се коментира предварително на каква стойност ще е за да няма ощетени." Какво, сега пък твърдиш, че за всеки продукт минава различен специалист, един за текст, един ценови-маркетингов специалист, един дизайнер, един сео-оптимизатор :D
Ако е за масов импорт, вече е друга работа, но ти умишлено нищо не си споменал..;)

За мен истината е, че си търсиш балъци, а най-вероятно и си под-изпълнител и са си видел, че е тегаво и си викаш "чей са некой закъсал тинейджър да намеря в оня форум балъшкия" ахахаха

Са разбра ли, че тук няма "en-IN", но ако не си - винаги мога да го напиша и по-бавно :p
 
Набързо прочетох огнения ти фрийстайл и разсъждения над темата. Разкри ме, както и всички фрийлансъри - балъци от форума с които работим вече над година. Друго не мисля да коментирам от това което си писал, защото е излишно.

Относно всички хора, които питат, ще направя ЧЗВ.

Търся ли все още хора?

- Да, търся.
Трябва ли да имам опит?
- Силно желано, но не е задължително.
Каква е платформата?
- Платформата е custom, но не е нищо сложно.
Какви са продуктите?
- Машини, инструменти и главно лека механизация.
Трябва ли да разбирам от продуктите?
- Опитът ми сочи, че не е задължително, повече държа на основни SEO разбирания.
Как става изплащането?
- С различни хора работя по различен начин. Може на готов файл, на седмична или на месечна база. Ако желаете плащането става с Revolut, ePay, PayPal, еконт или на място в някой от магазините ни.

Комуникацията се провежда единствено в Skype. Аз подготвям екселски файл и го качвам във sheets. Вътре е обяснено кой е бранда от къде може да се взима информация и дали има нещо специфично по него. Фрийлансърът пейства линк за проверка, когато продуктът е готов и пише какво е направено (дали е качен, редактиран и т.н). Снимки не се оразмеряват, има си скрипт който го прави.
 
Друг път не го чети толкова бързо, защото явно и за теб е полезен :) Както се вижда, в момента ти пълнят личните със съобщения и запитвания, като няма нито един поел събмита. Това е изцяло производно от постния ти първи пост с който всъщност изобщо не показваш, че работиш тук с хора от години..
 
Здравейте,

Писах Ви на лично съобщение.

Поздрави
Не си струва да му пишеш. Господинът/госпожата не отговаря на съобщения. Или дискриминира потребителите, понеже аз все още съм без отговор.
 
Здравейте,

Търся хора за качване на продукти за дългосрочен проект. Над 1к продукти на месец, като заплащането е 0.50-1лв на продукт спрямо сложността и изискванията
Писах Ви на лично! Бих се радвал ако получа отговор!
 

Горе