Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

От: От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Тъй като нямам време да поддържам един от сайтовете си, наех колегата да го поддържа, вместо мен и се възползвах от промоцията. Както и първия път, всичко беше изрядно.

Радвам се, че избра услугите ми и за вторият сайт. :)


Промоцията е валидна още 4 дни! Отстпки до 15% само и единствене сега.
 
Последно редактирано:
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Послен ден на промоцията. Ако желаете да се възползвате от намаленията може да го направите до края на днешният ден.
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Колегата е сериозен и категорично си разбира от работата! :)
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Колегата е сериозен и категорично си разбира от работата! :)

Благодаря за хубавите думите. Всичко се прави за да са доволни клиентите. :)
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Имате въпроси, но се колебаете да ги зададете? Ние Ви предлагаме безплатна консултация по всички Ваши въпроси. За да получите безплатна консултация, трябва да пишете тук на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Човекът е голям професионалист, работи прецизно, изпипва детайлите и желанието на клиента е най-важно за него. Препоръчвам силно!
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Човекът е голям професионалист, работи прецизно, изпипва детайлите и желанието на клиента е най-важно за него. Препоръчвам силно!

Радвам се, че сте останал доволен. Стремя се да задоволявам всичките нужди на клиентите.
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Понеже от 5 месеца не съм писал в темата, но все още е активна:

Ако имате сайт, но нямате техническите умения да се грижите той да работи безпроблемно може да прегледате първият пост в темата или да ми пишете лс.
Ако имате нужда от изграждане на сайта или магазин може да ми пишете ЛС.

Ако имате нужда от нещо друго, може да изпратите ни запитване и ще се свържем с Вас.
 
Последно редактирано:
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Да попитам, имам един сайт правен с ЦМС wojoscripts, за който имам нужда от пипване. Та, познавате ли системата и може ли да говорим по въпроса ? Ако е да ще се радвам да се свържем колкото се може по скоро.
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Да попитам, имам един сайт правен с ЦМС wojoscripts, за който имам нужда от пипване. Та, познавате ли системата и може ли да говорим по въпроса ? Ако е да ще се радвам да се свържем колкото се може по скоро.

Понеже видях, че сте пуснал мейл съм отговорил там.
 

Горе