Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Ако имате запитване за изграждане на нов уеб сайт или промяна на съществуващ, може да се свържете с нас тук на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Много хубава услуга предлага колегата. Ще го препоръчвам на всички мои приятели, които имат фирмени сайтове и нямат възможност или знания да се занимават с тях, а искат да ги развиват и утвърждават.
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Много хубава услуга предлага колегата. Ще го препоръчвам на всички мои приятели, които имат фирмени сайтове и нямат възможност или знания да се занимават с тях, а искат да ги развиват и утвърждават.


Благодаря много за хубавите думи!

Обръщаме специално внимание на всеки един наш клиент, независимо от големината и типа на бизнеса му, защото знаем, че това което ни доверява е не само един код и файлове, а неговото онлайн присъствие. Ето защо, ние винаги подхождаме с отговорност и професионализъм, което ще потвърдят и нашите клиенти.
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Търсите изграждане на нов сайт с WordPress или Къстъм система? Ние Ви предлагаме качествена изработка на къстъм сайтове и изградени на WordPress(изцяло зависи от желанието на клиента). Ако се интересувате може да се свържете с нас тук.
 
Последно редактирано:
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Малко да вдигна темата за да я видят нови потребители :)

Ами видяхме я :) Ако кажете сега как да се свържем с вас (че не ни дават да пишем ПМ) даже можем и клиенти да станем.
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Ами видяхме я :) Ако кажете сега как да се свържем с вас (че не ни дават да пишем ПМ) даже можем и клиенти да станем.

Здравейте,

Както съм писал в темата може да се свържете с нас на мейл.
 
Последно редактирано:
Re: От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Да вдигна темата, малко.

И аз да помогна. Скоро ще се възползвам от услугите ти братле, защото ми прави адски добро впечатление професионализма ти. ;) Евалата от мен. ;)
 
От: Re: От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

И аз да помогна. Скоро ще се възползвам от услугите ти братле, защото ми прави адски добро впечатление професионализма ти. ;) Евалата от мен. ;)

Благодаря за хубавите думи, когато има нещо може да ми пишеш/звъниш винаги, знаеш ;)
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Да използвам темата ми, за да не пускам нова:

Ако имате нужда от изграждане на нов фирмен, личен или друг тип сайт на WordPress или искате да изградим нов сайт за Вас(без използването на готови системи) може да се свържете с мен.
Ако имате магазин на PrestaShop 1.5 и искате да го обновите до 1.6(най-новата версия), то не се коледайте да се свържете с мен!

Може да се свържете с мен чрез ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

За повече информация за услугите ни, които се предлагат може да видите сайта ни - www.mywit.me Тук може да видите и част от последните ни проекти.
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Има малко бъг в темата, като избереш някой линк от менюто и врътнеш скрула нагоре почва да скача да мига ..
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Има малко бъг в темата, като избереш някой линк от менюто и врътнеш скрула нагоре почва да скача да мига ..

Ще го погледна, благодаря :)
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Всяка година последните дни от изминаващата година и преди Коледа, ние от MyWIT предлагаме промоция на услугата ни поддръжка на WordPress сайтове. Това е единственият път в годината, когато пускаме промоция. Само сега Ви предлагаме -15% отстъпка за пакетите Medium и Big, и -10% за пакета Small. Само и единствено в дните до Коледа може да се възползвате от тази промоция.
За да се възползвате от намалението трябва да предплатите за период от 4 месеца за пакетите Medium и Big, и за 6 месеца за пакета Small. При предплащане за 4 месеца пакета Medium Ви излиза 300лв на нормална цена, с отстъпката Вие ще платите само 255лв. За плана Big на нормална цена Вие трябва да заплатите 396лв, сега с отстъпката ще Ви излезе само 336лв! За най-малките пакети нормалната цена за 7 месеца е 420лв, сега ще платите 378лв. Най-важното е, че след изтичане на предплатеният от Вас период, Вие ще продължите да плащате промоционалната цена без да трябва да предплащате за повече от текущият месец, ако не желаете.

Ако имате въпроси може да ни пишете на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Да попитам (нарочно в темата), че едно нещо не ми стана ясно, а може и друг да се зачуди. В описанието на пакетите всичко, освен статиите (брой и обем), изглежда еднакво. Това ли е единствената разлика или пропускам нещо?
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

Да попитам (нарочно в темата), че едно нещо не ми стана ясно, а може и друг да се зачуди. В описанието на пакетите всичко, освен статиите (брой и обем), изглежда еднакво. Това ли е единствената разлика или пропускам нещо?

Здравейте,

Разликата в пакетите е опомената в описанието. Основната разлика в пакетите е хостинга, колкото по-посещаван е даден сайт, то му трябва по-голям хостинг, което води в разликата в трите пакета.

Да добавя към Коледната промоция, че след като изтече предплатеният период клиентите възползвали се от промоцията ще продължат да плащат цените с отстъпка без да има нужда да предплащат.
 
От: Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове

.............................
 
Последно редактирано:

Горе