Предлагам: Качествени снимки за Вашия електронен магазин

Айфон Х ми работи с осветлението в студиото. Синхронизира се със светкавиците ми и всичко останало на Apple.

Проблем ли е, че за един смотан интернет - резолюция 1000 х 800 пиксела ползвам не смартфон - Андроид пръчка - а Айфон х.

Да не обяснявам колко аксесоара мога да купя за Айфона и да ти сложа в джоба оборудването за студио.

Техниката на ниво смарт - толкова е напреднала, че има всичко и за Айфона ми.

Дори и не обработвам кадрите с фотошоп - за 50 лв легално ползвам за iPad pro https://affinity.serif.com/en-gb/ в пъти по-добро от фото-шопа. Десктоп версията е 100+ лв. Само книгата му - в pdf е 90+ лв и е над 600 страници.

Имам два заема - кредити за фото оборудване. Говоря си. Снимам си. Шервам си.


То и аз правя е*ати снимките с Galaxy S8-цата, ама друго си е да щракне NIKON-чето :) Няма как да правиш същите снимки с оборудване на ТЕЛЕФОН спрямо оборудване с фотоапаратура. На просто око изглежда едно и също, но и практически и теоретично нямат нищо общо.
Иначе браво на колегата добри снимки.
 
298_-damski-bikini-visoka-talia-likra.jpg

Малко снимки и на гащи, ако ме питате за бенката на бедрото- нарочно е оставена там :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
A стриите , и те ли са нарочно оставени?

И тях разбира се. Явно си голям познавач да женските дупета

Иначе сериозно - в момента пазара е преситен от нереални снимки на продукти. Клиентите масово питат за "реални снимки". Затова се оставят нарочно "дефекти" по тялото на моделите, други се прикриват.
 
Последно редактирано:
Никакво прикриване. Каката е със страхотно дупе, някоя бенка или стрия не променя нищо, все пак това е истинска жена. Беджев разбира, че да покажеш реални снимки на продукта/дрехата е много важно, особено за потребителите от женски пол ;)
 

Горе