Качествен български онлайн магазин

От: От: Качествен български онлайн магазин

Много добър!!! ... Мамка му знаех си, че абонамента за тази тема ще ми струва много разходи този месец :(

:mrgreen:
Адски много ме кефи и си го наглеждам по няколко пъти месечно :oops:
 
От: От: Качествен български онлайн магазин

Широко отворени очи......колко хубави български неща си имаме.....:D
 
От: Качествен български онлайн магазин

Ето нещо изцяло къстъм, SEO оптимизирано и бързо:
http://www.dimibike.com/
Нищо не казваш по повод „нагласеното“, дето писа един по-горе. Дали е вярно или не, или в мобилната категория е нямало такова нещо, за другите не знаеш и нямаш пръст :).
 
От: От: Качествен български онлайн магазин

Нищо не казваш по повод „нагласеното“, дето писа един по-горе. Дали е вярно или не, или в мобилната категория е нямало такова нещо, за другите не знаеш и нямаш пръст :).

Типичен пример за логорея. Какво да казвам - показвам един хубав изцяло български магазин.
 
От: От: Качествен български онлайн магазин

http://nex.bg/ - може да сте го виждали тук във форума. Изглежда доста добре.
С това странично меню стои като проект на някой студент, демек недовършено стои малко
 
От: От: От: Качествен български онлайн магазин

Надявах се че ще има вълна от магазини (все пак е пълно със специалисти)а се оказва че се броят на едната ръка
 
От: От: От: Качествен български онлайн магазин

Надявах се че ще има вълна от магазини (все пак е пълно със специалисти)а се оказва че се броят на едната ръка


Качествен магазин е този който продава. Бе значение как изглежда
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Качествен български онлайн магазин

Ако се броят тези които са правени и поддържани от Българи, виж магазинчето ми в подписа.
 
От: От: От: Качествен български онлайн магазин

Надявах се че ще има вълна от магазини (все пак е пълно със специалисти)а се оказва че се броят на едната ръка

Мога да ти покажа магазин правен от мен. За сега все още не е пуснат официално. Ако имаш интерес да го разгледаш, пиши на ЛС да ти го покажа.
 
От: Качествен български онлайн магазин

Идеята е не всеки да се поФали колко хубав магазин е избацал видиш ли,а просто да сподели всеки кой магазин счита за качествен, нещо кат еталон примерно,нали така?
Защото,ако е първото на дали всеки ше си постне магазините,защото тук такива линкове директно отиват на стенда за изследване и се почва,абе къв е тоя убит дизайн бе,я си погледни снимките на кво приличат,кви са тея скапани описания,опс грешка 404, имаш умрели линкове, ти се палиш отговаря и ти се отговаря абе ти ако не търпиш градивна критика къде си тръгнал бе, така,че трай си бабо за хубост:),не можеш да очакваш кой знае кво.
Забелязал съм го този страх от постване на линкове към собствени проекти,може би се дължи точно на това,знам ли,а е хубаво,човек да си се поФали сред свои колеги:)
 
От: Качествен български онлайн магазин

Аз не знам кво ще рече качествен магазин.

Продава качествени стоки? - Няма такъв БГ магазин.
Различен от другите? - няма такъв, на всички в бг доставчиците им са почети едни и същи
Голям асортимент? - има тук таме някои сергии напъкани с 500 000 продукта залагащ на принципа Повече асортимент повече клиенти
Хубав на визия? - Има всякакви космически кораби...

Качествен магазин в БГ за мен е магазин който умее да върти търговия и да си държи клиентите.
Залагам на кокетна и ароганс
Не съм сигурен дали има магазин правещ в България по големи печалби в момента при условие че пазара е наводнен отвсякъде.

Давам пример.
Харесваш си Хладилник ДжинДжанДжун 109 Космос 15 Марсианец от Техномаркет
Случка 1 - Нямат го в наличност в ТЕХНОМАРКЕТ или КиК електроникс...
Случка 2 - Отиваш в Гугъл и почваш да търсиш къде го има. Разбира се излиза ти в Гет Шопинг Шопин Шопих и още 100 магазина
Случка 3 - Почваш да звъниш на първия магазин за наличност - бавят те 1 час и ти казват че го нямат в наличност
Случка 4 - Звъниш на още 5 - 6 магазина и те бавят и те така като отговора е - Няма наличност
Случка 5 - Жената слага салата и си казваш "Да еба аз развита икономика на Българиия, удрям ракията и си лягам"

За кво качество си говорим?
 
От: Качествен български онлайн магазин

До тук става ясно, че или "хубавите" магазини са за дрехи, книги и спортни стоки или просто основно такива неща се търсят от писалите. Което и от двете да е пак е много субективно...
 
От: Качествен български онлайн магазин

Убав ще рече да си получиш покупката на другия ден
 
От: Качествен български онлайн магазин

Купувал съм доста миналата година от mallbg dot com
Изчерпателна информация за продуктите, статус на стоките (наличен, с изчакване, ...), доставка на следващият ден (ако е бил със статус наличен), изчерпателен снимков материал.
 
От: Качествен български онлайн магазин

До тук става ясно, че или "хубавите" магазини са за дрехи, книги и спортни стоки или просто основно такива неща се търсят от писалите. Което и от двете да е пак е много субективно...

е досега не съм попадал на "хубав" магазин за секс играчки
дай някой :lol:
 

Горе