Качествен проверен списък с дропшипинг и b2b доставчици за България.

Полезен ли е този списък за вас?

  • Да

    Votes: 11 84.6%
  • Не

    Votes: 2 15.4%

  • Общо гласове
    13

Станимир И

Well-Known Member
Здравейте, мисля да започна да пускам качествени теми за форума към новите онлайн търговията, паълно безплатно. Целта е да се помогне на повече хора, обмислям това вече 3 месеца, много се замислих дали да го направя и реших че, е редно да има безплатна добра информация и най-вече проверена.

Направих един малък списък, проверен лично от мен през годините, всеки един от този лист е за сериозни търговиц, хора които иска да се занимават сериозно със бизнес и да продават. Ще се, радвам ако някой сподели още информация и списъци за помощ на всеки нов търговец.

Важно: Винаги запитайте за условията на всяка програма или предложение, защото се променят редовно.

Легенда: Електроника, Мода/Бельо/Обувки/Чанти, Колелета, Спортни стоки, Дом и градина, Козметика, Часовници, Бебешка стока

1.Solytron/ALSO Bulgaria - Електроника - Към програмата
2.Maxbike.bg - Колелета - Към програмата
3.Ivon.bg - Мода/Бельо/Обувки/Чанти - Към програмата
4.Rovi.bg - Мода/Бельо/Обувки/Чанти - Към програмата
5.Sportrespect.com - Спортни стоки - Към програмата
6.VidaXl - Дом и градина - Към програмата
7.Grabells.bg - Козметика, Мода/Бельо/Обувки/Чанти, Дом и градина - Към програмата
8.Pclife.bg - Електроника - Към програмата
9.Healthfactory.bg - Козметика - Към програмата
10.Techno-b2b.com - Електроника - Към програмата
11.Timedix - Часовници - Към програмата
12.Iskamchasovnik.com - Часовници - Към програмата
13.Novachanta.bg - Мода/Бельо/Обувки/Чанти - Към програмата
14.Twiggyshop.bg - Мода/Бельо/Обувки/Чанти - Към програмата
15.Creative-bg.net - Мода/Бельо/Обувки/Чанти - Към програмата
16.Dress4less.bg - Мода/Бельо/Обувки/Чанти - Към програмата
17.Mexess.bg - Мода/Бельо/Обувки/Чанти - Към програмата
18.Zizito.com - Бебешка стока - Към програмата
19.21k-store - Мода/Бельо/Обувки/Чанти - Към програмата
20.Guga.bg - Бебешка стока - Към програмата
21.Mecho.bg - Бебешка стока - Към програмата
22.Vali.bg - Компютри, офис, периферия - Към програмата
23.Polycomp.bg - Компютри, офис, периферия - Към програмата
24.Stemago - Стоки на едро и джаджи - Към програмата

Ако някой от сериозните магазини по-горе, не желае да бъде в този списък, моля да пише на лично съобщение, веднага ще бъде премахнат. :)
Списъка ще бъде поддръжан и обновяван, също така ще проверявам дали програмите работят все още.


Дата на добавяне: 10.04.2021г.
Последно обновена: 11.012.2021г.


Поздрави,
Станимир И
 
Последно редактирано:
Преди темата, виждам анкета - какъв е смисъла от нея? Някой комплекс ли избиваш, че търсиш валидация от непознати дали нещо е полезно?

А списъка с тези различни цветове, прилича на тема от 2005-та година, по-добре да е един цвят

Пък по темата, списъка е далече от проверен и 'качествен' , единството полезно е , че си сложил линк към сайта им. Лично на мен, както се пита в анкетата, никаква работа не ми върши това. Ако търся неща по ниша, ползвам гугъл за да намеря евентуален партньор.

Не знам как си ги проверявал, колко са сериозни, с твоите години опит, нищо чудно да си работил с компании от списъка, които не са съществували преди години.


И тая тема ако стане мазало, а ще , ще е единствено заради комплексите ти с анкетата, да не я беше пукал , да не съм си губил и времето да пиша тоя пост.
 
Последно редактирано:
@Blinky просто да го банне и толкоз, стига толкоз мъки
Забелязал съм, че определена група от хора имат много ...как да го опиша ... неприязън към автора на темата. :) Може ли някак да ги преглъщате тези чувства, за да може да не се четат заяждания във всеки един пост, след неговия. Предполагам и на него не му е приятно. А с какво го е спечелил това "внимание", не знам. Странното е, че от доста хора.
 
А не съм Аз, не се бях вясвал тук от 4-5 месеца. Пък и темата е обречена на провал, единия вариант е всички да тръгнат да хранят юзърката, накъдето отиват нещата, пък ако не мине, вторият вариант е да се коментират сайтовете, които са дадени и да стане пак мазало.
 
А не, и аз се възползвам тук :)
Ето още един непроверен списък https://eunion.info/afiliati
Ако някой иска може да си добави програма и там

Привет, това са аффилейт не са дропшипинг или търговия на едро за сериозен бизнес.

Имам като цяло още 59 сайта в България, но ще ги проверя и добавя със времето.

Поздрави,
Станимир И
 
Забелязал съм, че определена група от хора имат много ...как да го опиша ... неприязън към автора на темата. :) Може ли някак да ги преглъщате тези чувства, за да може да не се четат заяждания във всеки един пост, след неговия. Предполагам и на него не му е приятно. А с какво го е спечелил това "внимание", не знам. Странното е, че от доста хора.
Аз съм го преодолял.

Посещенията при психотерапевт + успокояващи чайчета много помагат.
 
Благодаря за споделянето.

Има ли подобен бизнес с авто гуми ?

Привет, има един сайт от подготвеният списък, но ще проверя хората дали още предлагат дропшипинга, повечето магазини спират дропишипинга заради липса на сериозни търговци, но да има 1, 2 сайта в България предлагащи модел на бизнес дропшипинг на гуми и авто части, ще проверя внимателно всичките и ще обновя списъка.

Поздрави,
Станимир И
 
Темата е обновена.
 

Горе