Кашляйки си вкъщи... събрах малко факти за вирусите и ваксините

radev

Well-Known Member
Кашляйки си в къщи и зяпайки филми за заразите и вдъхновен, четейки в Интернет, поспретнах малко факти:


Човек докосва лицето си до 3000 пъти на ден.
3 до 5 пъти на всяка минута, докато е буден.

При сезонния грип човек заразява средно двама други
При вариолата са трима,
параличът - 6

През 1918 година загиват 1% от население на Земята от Испански грип.

За да влезе в употреба, от разработката до прилагането, за всяка нова ваксина са нужни поне 3 месеца и една цяла година за пълното и разпространение в света.

При поява на непознат вирус, без анти тела и без ваксини,
за 20 дни могат да умрат до 70 милиона човека.

Непознати вируси се появяват всеки ден, убиващи хора - средно на всеки два месеца.
Броят на познатите вируси през 2004 година достига 100 хиляди.

Ваксината срещу Свинския грип взема живота на много хора през 1976 година.
Всяка нова ваксина след години може да причини аутизъм, нарколепсия, рак...
 
От: Кашляйки си вкъщи... събрах малко факти за вирусите и ваксините

Да си жив и здрав и дано по-скоро да ти мине кашлицата! Пий чайчета (или друго) и дано да те вдъхновяват и други неща освен заразите!
 
От: Кашляйки си вкъщи... събрах малко факти за вирусите и ваксините

И мен ме е хванала някаква кашлица тия дни. С тея ГМО-та ще продължават да излизат нови вируси. Имунната ни система има нужда от чисти, натурални храни, а не от синтетични боклуци.
 
По-добра ваксина от домашната на дядо не познавам. Да чукна на дърво, но за последните 2 години съм боледувал само веднъж за два дни и то беше някаква дребна настинка по средата на лятото.
 
От: Кашляйки си вкъщи... събрах малко факти за вирусите и ваксините

По отношение на болестите и лечението не ви ли прави впечатление че напоследък лекарите масово само за настинка или лек грип и предписват антибиотици. Супер грешно и тенденциозно.
Яжте качествена натурална храна, и стойте далеч от противогрипните ваксини - Ефективността им е някъде 1%.

Ако имате температура по ниска от 39, не се опитвайте да я сваляте - температурата мори вируса, като си свалите температурата си удължавате заболяването, вече над 39 става опасно и тогава вече може да пиете нещо за сваляне на температурата.
 
От: Кашляйки си вкъщи... събрах малко факти за вирусите и ваксините

Тоя филм съм го гледал :). За лицето запомних със сигурност :).
 
От: Кашляйки си вкъщи... събрах малко факти за вирусите и ваксините

99% от болестите са причинени от изкуственно създадени вируси и бактерий. Процеса се дотира от фармацевтичната промишленост и военните.

Ние, сме белите им мишки.

Колкото повече хапчета пие човек, толкова по-лесно се разболява. Спирала, брат! Това е!
 
От: Кашляйки си вкъщи... събрах малко факти за вирусите и ваксините

Лекарите предписват яко, защото са на афилиейт

Преди един час се случи същото.
С приятелката ми сме в аптеката.
Изписан и е продукт X

Аптекарката и го подава и казва 7 лв.
Приятелката ми сканира набързо опаковката и забелязва съдържанието и казва
- Вътре има само препарат Y ли?
- Еми... да
- Еми лекарството с име Y, което съдържа препарата Y струва 2 лв.

аптекарката и обяснява че това по-добро било защото се впръсквало не знам как си...
само че мацката ми е медицинска сестра и не и мина номера.
Аз и всички хора си купуваме каквото пише.

Тая индустрия сигурно прави милиарди на ден... или дигурно даже до обяд.

За създаваниъте вируси, можем само да си измисляме теории, но кой знае.. най-вероятно е така
 
От: Кашляйки си вкъщи... събрах малко факти за вирусите и ваксините

Вируси и бактерии има навсякъде. По лицата ни, ръцете, под ноктите, във водата, въздуха и т.н. В една капка морска вода има около 4 милиона вируса. За щастие имаме имунна система, която ни пази, тъй че причини за притеснение няма. Все пак като се къпете в морето гледайте да не гълтате вода, че после може да ви споходи едно щастие, на което няма да се радвате.
 
От: Кашляйки си вкъщи... събрах малко факти за вирусите и ваксините

По отношение на болестите и лечението не ви ли прави впечатление че напоследък лекарите масово само за настинка или лек грип и предписват антибиотици. Супер грешно и тенденциозно.
Яжте качествена натурална храна, и стойте далеч от противогрипните ваксини - Ефективността им е някъде 1%.

Ако имате температура по ниска от 39, не се опитвайте да я сваляте - температурата мори вируса, като си свалите температурата си удължавате заболяването, вече над 39 става опасно и тогава вече може да пиете нещо за сваляне на температурата.
Не мога да се съглася с теб. Личния ми лекар е от тези, които не обичат да предписват антибиотици. Миналата зима го послушах и цяла седмица седях удома с 37-38 градуса температура и болки в гърлото. Накрая му теглих майната, пих 2 дни антибиотик и станах като нов.
 
От: Кашляйки си вкъщи... събрах малко факти за вирусите и ваксините

За последните 7-8 години не съм ходил на лекар. Лекарства не съм пил (аспирин не се брои за лекраство). Колкото повече буламачи пиете толкова по зле става положението. Пийте по един чай, пийте по един аспирин и се завиите да се изпотите здраво. За ден-два се оправям (през годината ме хваща 1-2 пъти максимум кашлица или настинка която минава за 2 дена с много чай и аспирин).
 

Горе