Квартира/Апартамент в София?

От: Квартира/Апартамент в София?

Много сериозно гледаш на нещата бре... простотии сертификати... 1500 лева заплата...

Я почни някъде на 500 лева
евтина квартира
и си поживей няколко годинки
после ще те е яд че си пропуснал най-хубавата част от живота си в стремеж да се развиваш...
 
От: Квартира/Апартамент в София?

@harkon, aз вече имам парите.
@AMOUN, решил съм да си живея, ама след време. братле, чесно, без да увъртам, развитието ми носи по-голямо удоволствие от излизането по кръчми, алкохоли, наркотици и всякви други. А и 1500 лева не са много, особенно за това което искаха от мен.
Младост са ефтини квартирите 200~ лева ще ме оправят, ама трябват после още толкова за сметки само по квартирата.
 
От: Квартира/Апартамент в София?

къф живот е батко, трябва да си изкарам три сертификата, които струват общо 15к евро и си търся някаква работа там колкото да имам да си плащам квартира и да имам някакви кинти.
@harkon, aз вече имам парите.
Леко си противоречиш.
 
От: Квартира/Апартамент в София?

Братле,
три сертификата ми струват всеки по 5000 евро, което са общо 30 000 лева, имам в момента близо 26 000 лева, става въпрос за един сертификат, три нива. всяко ниво има по 3 месеца период на обучение.
С какво си противореча? Повярвай ми, ако имаше начин тези пари да ми стигнат за сертификатите, квартирата, издръжка, нямаше да си търся работа.
 
От: Квартира/Апартамент в София?

Ти си толкова объркан, че всяко изречение ти е противоречие.
Това, че сертификатите са скъпи, не означава, че си заслужават инвестицията. Amoun ти каза по-горе какво да направиш, "братле".
 
От: Квартира/Апартамент в София?

Тази тема за този форум ли е? Може би да, защото се говори за човешки хостинг :)
Иначе, аз признавам само южните квартали на София ;)
 
От: Квартира/Апартамент в София?

А да попитам в софия колко са заплатите на един програмист на С++ и на 1 уеб девелопер :) ?
 

Горе