Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

@redrum - едното е честотата на полетите. Другото е температурата на атмосферата. Някои месеци трафика е по-силен , а самолетите летят в определени коридори. С помощта на GPS отклонението им е минимално и множество самолети се случва да минават постоянно в едни коридори с 1 2 километра разлика. Има натрупване и това кара някои от следите да изглеждат по-интересни и да се задържат повече време. Отделно някои месеци примерно зимата/пролет температурата и влажността на въздуха са различни.

Давам ти друг пример. Летище Бургас примерно лятото обслужва по около 150-180 самолетодвижения. Зимата обслужва по 3-4. Същото е и с повечето други летища в Европа.


@eLast - да трехнологията за пръскане от самолет е известна. Е и ? Какво общо има Виетнам, дето са пръскали с пестициди използвани в селското стопанство с Кемтрейлс ? Виетнам не са го пръскали с пътнически самолети от 8000 метра височина нали ?


И стига с тия здравни конспирации. Хората в Европа и САЩ живеят по-дълго от преди, по-здрави са, по-щастливи са и са по-богати. Как става това като ги пръскат с отрова?


Бах мааму вземете прочетете малко истинска наука.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

@eLast щом на теб не ти е помогнало използването им, как на мен да ми помогне?
[video=youtube;nDZpTVh92AA]http://www.youtube.com/watch?v=nDZpTVh92AA[/video]
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

@max, коя точно истинска наука да прочетем?

Тая дето я преподават 5 години в университета на хората дето учат авиация, преди да им дадат да пипнат самолет или да си отворят голямата уста и да се разплямпат за нещо изключително сложно, от което абсолютно нищо не разбират.


Ще почетете ли ако ви дам списък с предметите и учебниците ?

Ще почетете ама друг път.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Да разбираме, че си завършил авиация?
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Lines_by_half_alive.jpg
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

И сега ако кажеш кои точно са химическите и защо...
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Нищо не казвам аз, просто разпалвам диалога... :) И поствам прекрасната снимка на една моя позната. Просто като я видях се сетих за тази тема и така, не се сдържах. 8)

ПС: Но ми хареса, че каза "кои точно са химическите"... отстъпваш малко по малко май... ;)
 
Последно редактирано:
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Не отстъпвам изобщо. Чудя се дали изобщо правите разлика.
 
От: От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?


Минали са няколко самолета на различни височини и по различно време. Може да е въздушен коридор.
Не знам какво точно се вижда тук.

Или Пешо фотошопа е минал с бръша синьото небе :).
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Фотошоп няма тук. И... и аз не знам какво се вижда тук. Пак казвам, нищо не искам да намекна или да натвърдя с тази снимка, просто споделям. :)
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

В тоя ред на мисли и аз да споделя една снимка.
its_a_conspiracy.jpg

И аз не знам какво се вижда тук. Нищо не искам да намекна или натвърдя. Просто споделям. ;)
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

:) Тенк ю! Междудругото... бях гледал едно видео в тед талк... и там се обясняваше че сме програмирани да вярваме в такива неща. Просто такава е човешката природа. Разлика между Type A и Type B error. Разбира се, това не е константно и зависи от нивото на "dopamine" в организма ми.

Сега ще намеря линка да го постна и него, може да ти е интересно... :)

Michael Shermer: The pattern behind self-deception

Enjoy. :) /има и субтитри на български/
 
Последно редактирано:

Горе