Китайски стоки дрехи

От: Китайски стоки дрехи

Абе гледам го хвалите тоя сайт и си поръчах един боклук и аз, ама не ме пита за адрес, платих си през пейпал и в поръчката ми пише за адрес че се ползва този от пейпал а тама е стария ми адрес, някви идеи дали ще си получа боклука?
виж сега, от тоя сайт пазарувам вече втора година, което е с надпис безплатна доставка ти го пращат, последно ми докараха една джаджа за малкия която струваше 2 долара, и 20 цента да струва пак ще ти го пратят
 
От: Китайски стоки дрехи

Пиши от системата лично съобщение на продавача, там ти е записан номера на поръчката и му задай личния ти адрес. Отделно в самия профил трябва да има някъде да си смениш адреса на доставка към поръчката.. Ако е точен, ще ти отговори много бързо. Аз пазарувам от aliexpress, но предполагам и tinydeal е така.. Оттам са ми поръчвали други хора и разлика не намирам. Моите боклуци по принцип идват за 20 дни, само последния се забавя сега и май са имали някакъв празник първата цяла седмица на октомври и са пукали оризова ракия, та пакетчето ми заседна на Пекинското летище..
П.П. Ще си я получиш на стария адрес.. Щом така пише.. Нормално е :) Все пак тези лични данни трябва да се ъпдейтват при промяна. Така е навсякъде..
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Китайски стоки дрехи

Не успях да намеря кой е продавача, писах в лайв чата и уж оправиха адреса.
Ама кой да му дойде на акъла,че ще вземат адреса от пейпал
Пиши от системата лично съобщение на продавача, там ти е записан номера на поръчката и му задай личния ти адрес. Отделно в самия профил трябва да има някъде да си смениш адреса на доставка към поръчката.. Ако е точен, ще ти отговори много бързо. Аз пазарувам от aliexpress, но предполагам и tinydeal е така.. Оттам са ми поръчвали други хора и разлика не намирам. Моите боклуци по принцип идват за 20 дни, само последния се забавя сега и май са имали някакъв празник първата цяла седмица на октомври и са пукали оризова ракия, та пакетчето ми заседна на Пекинското летище..
П.П. Ще си я получиш на стария адрес.. Щом така пише.. Нормално е :) Все пак тези лични данни трябва да се ъпдейтват при промяна. Така е навсякъде..
 
От: От: Китайски стоки дрехи

Много се извинявам, че пиша в тази тема. Имаше линк от колега от форума, за Защитените марки от патентното ведомство, но сега не мога да го намеря.
Предварително благодаря.
 
От: От: Китайски стоки дрехи

Значи ако поръчам един контейнер за $20000 ще трябва да платя 20% ддс демек $4000 и 12% $2400 общо $26400

Ще платиш ДДС и върху митото, така че си приготви още $480 за ДДС върху $2400 мито. ДДС ще платиш и върху транспорта, така че ако в тези $20000 не си включил транспорта от Китай до БГ си приготви още $$$
 
От: Китайски стоки дрехи

Абе гледам го хвалите тоя сайт и си поръчах един боклук и аз, ама не ме пита за адрес, платих си през пейпал и в поръчката ми пише за адрес че се ползва този от пейпал а тама е стария ми адрес, някви идеи дали ще си получа боклука?


преди да платиш те е попитало адреса на доставка дали да е различен от този в пейпала
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Китайски стоки дрехи

и аз направих една поръчка от там преди 3,4 дена на един боклук ще видим кога ще дойде и ще пиша :)
 
От: Китайски стоки дрехи

под 25 долара мисля че беше няма проследяване, над тази сума има номер и следиш от тракинга, ще дойде след 3 седмици
 
От: Китайски стоки дрехи

А някой да сподели мога ли да платя на приятел покупката и да напиша адрес за доставка и име различно от тези в Paypal?
 
От: Китайски стоки дрехи

може, два поста по нагоре това съм написал
 
От: Китайски стоки дрехи

Поръчах си и друго нещо и да пита, ама кой да чете.
И с коя куриерска фирма пристига до нас? И звънят ли ако няма никой?
преди да платиш те е попитало адреса на доставка дали да е различен от този в пейпала
 
От: Китайски стоки дрехи

Тракинг номер има и за стоки по 5 долара, това зависи от изпращача. А безплатните доставки по принцип са с китайските пощи, тези на Пекин или Хонг Конг и продължението им е Български пощи.. получавате листче хартия в пощенската си кутия, че имате малък пакет за взимане, който се получава срещу лична карта. Адрес за доставка се попълва още при поръчката, където системата по принцип Ви запитва дали да ползва данните от регистрацията Ви или ще използвате друг адрес за доставка (в случай че поръчката Ви ще е подарък.. В този случай обаче данните трябва да са на вашия приятел, който ще го вземе срещу предоставяне на личната си карта.. Едва ли ще му напишете пълномощно). Куриерските фирми като DHL и други имат оскъпяване, което в дадени случая е нещо свръх естествено, но си има и своите преимущества.. кратък срок на доставка.
 
От: Китайски стоки дрехи

Аз само едно ви се чудя, за това че се чака 2-3 седмици какъв проблем е?
Тракинг номер има и за стоки по 5 долара, това зависи от изпращача. А безплатните доставки по принцип са с китайските пощи, тези на Пекин или Хонг Конг и продължението им е Български пощи.. получавате листче хартия в пощенската си кутия, че имате малък пакет за взимане, който се получава срещу лична карта. Адрес за доставка се попълва още при поръчката, където системата по принцип Ви запитва дали да ползва данните от регистрацията Ви или ще използвате друг адрес за доставка (в случай че поръчката Ви ще е подарък.. В този случай обаче данните трябва да са на вашия приятел, който ще го вземе срещу предоставяне на личната си карта.. Едва ли ще му напишете пълномощно). Куриерските фирми като DHL и други имат оскъпяване, което в дадени случая е нещо свръх естествено, но си има и своите преимущества.. кратък срок на доставка.
 
От: Китайски стоки дрехи

Не е в чакането.. и аз си чакам, колкото е необходимо.. Щом има ракия за доизпиване, нея не мога да я чакам..
Вчера поръчах примерно един часовник... Има 14 дни обработка и изпращане.. След това му дават срок до 2 месеца, в който да го получа.. Той може и да не стигне до мен в този срок.. След това ще си поискам да ми върнат парите.. Това ще се случи в още 10-14 работни дни.. Та това е лошият вариант ;)
 
От: Китайски стоки дрехи

в момента има намаления заради черния петък и tinydeal имат игра от която можете да спечелите отстъпка, вчера взех купон за 8$ отстъпка за покупка над 100, няма да се разсърдя ако някой реши да си купи нещо да го направи през линка от подписа ми :beer:
 
От: Китайски стоки дрехи

Аз имам купони за 20 долара, ако може друг да ги ползва ще ги дам
в момента има намаления заради черния петък и tinydeal имат игра от която можете да спечелите отстъпка, вчера взех купон за 8$ отстъпка за покупка над 100, няма да се разсърдя ако някой реши да си купи нещо да го направи през линка от подписа ми :beer:
 
От: Китайски стоки дрехи

предполагам че може но сигурно ще е за покупка над 200 долара
 
От: Китайски стоки дрехи

Предстои ми покупка за около 150$. Я дайте малко повече инфо за тия ваучери, че не намирам инфо в сайта.
 
От: Китайски стоки дрехи

Няма и да намериш, на мен ми дадоха 3 - един над 200 долара, един над 100 долара, и един под 100 долара.
На мен ги дадоха след като си поръчах 5-6 неща.
Ако може да се ползват и от друг ще ти ги пратя (само първите 2 са останали, единия за 6 другия за 15 долара)
Предстои ми покупка за около 150$. Я дайте малко повече инфо за тия ваучери, че не намирам инфо в сайта.
 
От: Китайски стоки дрехи

Колеги , доволни ли сте от стоките там? Техниката как е , заслужава ли си ?
 

Горе