Кликаемост на рекламите от EasyAds.bg

Kmark

Member
Нормално ли е 5000 импресии с 0 клика ? 3 рекламни карета в сайта !

Може би аз имах прекалено големи очаквания към easyads и съм доста разочерован.

Предполагам, че ниската кликаемост (поне при мен) се дължи на това, че почти всички големи сайтове въртят техните реклами и по този начин банерите са познати на потребителите.

При вас как е? :?:
 
От: Кликаемост на рекламите от EasyAds.bg

Според мен е странно нито 1 клик да няма, преди съм ги ползвал и бях много доволен. Сега съм с етаргет, супер мизерно е но няма друг избор! 117 308 импресии, 192 клика :shock: и то с много трикове.
 
От: Кликаемост на рекламите от EasyAds.bg

Аз ги ползвам също, но не ми позволяват банер реклами. За вчера 37 412 импресии с 21 клика.
 
От: Кликаемост на рекламите от EasyAds.bg

Не се занимавайте с тея измекяри.
 
От: Кликаемост на рекламите от EasyAds.bg

Положението май не се е променило много за последните 4 години на easy-trader/ads

Като се замисля най-добре си е AdSense само дето осигуровките прецакват работата. Това обаче може пък за някои да е добре.
Например някой с акаунт в Адсенс може да предлага своите рекламни кодове в чужди сайтове, като прибира някакъв процент за себе си. И след това като получи плащане от гоогле, превежда на дадения човек 80& от всички пари в ипей.бг Така всички доволни. Хем собствениците на сайтове, хем собственика на адсенс акаунта.

Ииии ако има някой навит може да казва :)
 
От: Кликаемост на рекламите от EasyAds.bg

Аз се чудя тези платформи EasyAds, Etarget, Httpool и т.н. къде зяпат. Вече има къде-къде по-модерни формати и технологии от до болка познатите 300x250, 468x60 и т.н., гледаме ги колко години. Кой да ти клика на тези банери. Не виждат ли как всички уеб групи, които управляват собствени рекламни платформи (за тяхно собствено ползване) какво предлагат. bTV Media Group е доста добър пример, че дори и Dir.bg. Поп-ъп флаш реклами - тип филмчета, други пък са с различни ефекти - напр. снеговалеж и трябва да цъкнеш "затвори", за да го спреш. После излиза надпис "в реалния живот не е толкова лесно", или нещо от сорта. Разбираемо е, че често дизайнът на такъв тип реклами трябва да е измислен за конкретната уеб страница, за да се получи добре, но има и доста варианти, при които може да се имплементира навсякъде - напр. попъп флаш реклами или такива, които за кратко "превземат" целия екран. В момента нито една отворена за регистрации българска рекламна мрежа не предлага нещо подобно, само Etarget се опитват, и то с тъпи карета, никаква анимация.

А относно EasyAds - наскоро намалиха доста цените за реклама, като основно май е за тяхна сметка, намалиха вземаната комисионна. Но и по този начин вече доста се доближават до Адсенс като изплащани суми към издателите.
 
От: Кликаемост на рекламите от EasyAds.bg

Положението май не се е променило много за последните 4 години на easy-trader/ads

Като се замисля най-добре си е AdSense само дето осигуровките прецакват работата. Това обаче може пък за някои да е добре.
Например някой с акаунт в Адсенс може да предлага своите рекламни кодове в чужди сайтове, като прибира някакъв процент за себе си. И след това като получи плащане от гоогле, превежда на дадения човек 80& от всички пари в ипей.бг Така всички доволни. Хем собствениците на сайтове, хем собственика на адсенс акаунта.

Ииии ако има някой навит може да казва :)


Осигуровки по презумция се плащат на всякакъв доход, в който включваш собствения си труд до достигане на максималния осигурителен доход. По-скоро при adsense спънка е нуждата от регистрация по ддс.
 

Горе