Клуб на онлайн предприемача

Totti

New Member
Здравейте колеги,
Имам предложение за организиране на редовни срещи за онлайн предприемачи. Местата може да са кафета, а защо не и собствен клуб след време. Networking-a е важен компонент на всеки бизнес и срещите лице в лице ще са от полза. Аз лично съм предприемач от 5 години и членувам в групи във фейсбук, които са организирали събирания и са били с много добър ефект.
Пуснах темата в малко преходно време на ограничаване на контактите, но искам да проверя има ли желаещи за такива редовни срещи.

С Уважение
Т.Стефанов
 
Здравей, и добре дошъл. Идеята е супер. Спомням си как форума имаше почти всяка година, но преди време де, срещи. Наистина идеята е добра и ако всичко минава добре в тази сегашна обстановка, съм Ок. Дори може нещо да се помисли това лято тук в София, а аз ще гледам и за Варна нещо също. Добре е да се знаем. ;)
 
Благодаря за подкрепата! Смятам, че ще има желаещи да се присъединят и да споделят своя опит. В интернет информация много, но не знаеш кой гледа само да ти продаде или реално да ти помогне. Аз съм от Варна btw.
 
Да бе, даже до понеделник съм в София (ако организираш бърза среща), ама още не мога да се възстановя от партито в четвъртък... надявам се днес това да се случи най-накрая. :)

 
Радвам се, че има интерес. Да се съберем хора за 1 маса и правя резервация;)
 
Привет,
Вдигам отново темата, след като ковид-а отмина:)
Предлагам, който е от Варна да заяви интерес - тук или на Телеграм: https://t.me/+dan-Cq9nXSU1NjBk
Идея:
Събиране с цел обмяна на информация и взаимопомощ.
Всеки може да научи от нещо от другия.
Всичко да е на добра воля и безплатно.
Може да възникнат партньорства, контакти, наемане на работа и т.н.

Поздрави!
 
Като за първа сбирка смятам мястото да е неформално, тип кафе.
Всеки да може да се представи и да се разбере какви интереси има.
За в бъдеще може да се наеме и конферентна зала, за презентации : https://switchvarna.com/nachalo/zali-pod-naem/#
Като дата предлагам да е 22.04 като условието е да се съберат поне пет човека за да направя резервация.
 

Горе