Когато 5 браузъра не ти стигат :)

От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

И аз съм си с 4-те основни + IETester който ми върши чудесна работа ако искам да видя нещо на различна версия на IE.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

В момента съм с 6 браузъра: опера, ИЕ, мозила, сафари, нетскейп, хром.

Сафарито не ми помни паролите...Зяпах в настройките, но не я открих тази отметка. Да не би да е завряна някъде на скрито място:)?
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

В момента съм с 6 браузъра: опера, ИЕ, мозила, сафари, нетскейп, хром.

Сафарито не ми помни паролите...Зяпах в настройките, но не я открих тази отметка. Да не би да е завряна някъде на скрито място:)?
Аз пък се дразня, че Chrom-a няма Master Password, както е FF. Ако някой има идея или е отделен плъгин да даде едно мнение. По лек е, но се го предпочитам от FF. За съжаление май има още какво да догонват. Но пък за сметка на това измести FF по последни проучвания и статистики.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Мастър пасуорда на ФФ е лишен от смисъл. Даже е зле да го ползваш, защото за секунди се разбива паролата ако си въоръжен с флашка и една малка програмка в нея. Но за да спреш майка ти или баба ти да ти четат пощата мастър паролата върши работа.

Аз освен изброените в първото мнение браузъри ползвам активно и K-Meleon и SeaMonkey. Шернати браузъри не ползвам. Хич не ги обичам.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

какво е това шернати браузери?
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Браузъри дето си мислиш, че са различни, а то се оказва, че е IE с друга кожа. Avant Browser, Maxthon и т.н.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

за браузване ползвам Safari и Mozilla, за тестове и съпоставимост ползвам adobe lab. Между другото, някой знае ли какво стана с браузера на AOL?
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Браузърът на AOL също е просто кожа за IE, доколкото си спомням.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Като разцъках Рокмелта се оказа че си е жив Хром само леко са го маскирали - Важното е че не се бърка от Хрома и си бачка добре
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

На всякъде съм наредил различни акаунти и сега като ми потрябва да направя нов акаунт за ФБ се оказа че вече няма къде та попаднах на следната темичка с събрани на куп браузъри

Ползвай само един браузер - например Мозила. Можеш да го стартираш няколко пъти, вместо да стартираш различни браузери. Ако ти трябва често да сменяш юзерите, ползвай опцията remove individual cookies, за да премахнеш само тези на FB, например. След това се логваш с друг акаунт.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Напоследък не чувствам никаква нужда от Мозилата.
Доскоро не можех без Firebug и Error Console-ата.
Ама Хром си ги има всичките работи накуп, вградени - http://code.google.com/chrome/devtools/docs/overview.html.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Напоследък не чувствам никаква нужда от Мозилата.
Доскоро не можех без Firebug и Error Console-ата.
Ама Хром си ги има всичките работи накуп, вградени - http://code.google.com/chrome/devtools/docs/overview.html.
Абе спрях да го използвам, защото аз не намерих, а яко търсих, къде може да се сетъпне мастър парола за целия браузър. Сега пак съм си с FF, защото не намерих на Chrome-а такова чудо или ад-он. Ако и тук може някой да даде помощ, ще се радвам. :)
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Аз ползвам Mozilla, Opera, Black Hawk а за фейсбука ви препоръчвам да ползвате специално предназначен браузър - Rock Melt също така можете да го изтеглите и от тук - http://www.uploadbaz.com/fhiecgkmbnws. Точно за фейсбука няма да съжалявате, опитайте и ще видите разликата в производителността в реално време, а интерфейса е много улеснен. Просто съм си направил разчет на определени сайтове да ги отварям с определени браузъри, но най често ползвам Black Hawk и Opera, мозилата от време на време. Със Internet Explorer съм скаран още през 2000 година, тогава вместо него ползвах Netscape но вече не се поддържа. За мен IE прави само бели.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

УСАФ Рокмелта си е чист Хром - като изключиме логването в началото не мисля че по нещо е оптимизиран за ФБ.

Аз за сега вече се отказах да търся повече браузъри и почнах да създавам потребителски профили и ги сменям.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

УСАФ Рокмелта си е чист Хром - като изключиме логването в началото не мисля че по нещо е оптимизиран за ФБ.

Аз за сега вече се отказах да търся повече браузъри и почнах да създавам потребителски профили и ги сменям.

Има нещо вярно, макар че е от фирмата Netscape, но пък за фейсбука върши идеална работа, особено като производителност на събитията в реално време, и интерфейса е много готин. Аз много рядко влизам във фейса де, все нямам време, но пък го препоръчвам особено на хора които обработват ферми, функционалността му е добра за това. Опитай с Black Hawk да отваряш по тежки сайтове да видиш как е, мисля че ще ти хареса. :)
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Ето ти още един - Хроимиум :

http://commondatastorage.googleapis.com/chromium-browser-continuous/Win/135843/chrome-win32.zip



А не знам защо се мъчите толкова много. Правиш си различни профили на firefox-a (от run вкарваш firefox.exe -p), ако ти трябва си правиш и различни шорткъти за всеки профил добавяш в Target-а на шорткъта
Код:
-p PROFILENAME -no-remote
и си готов.

Ако пък искаш да ги стартираш всичките наведнъж един bat файл със съдържание нещо от рода на :

Код:
start firefox.exe -p PROFILENAME1 -no-remote
@ping 127.0.0.1 -n 4 -w 1000> nul
start firefox.exe -p PROFILENAME2 -no-remote
 

Горе