Когато 5 браузъра не ти стигат :)

mantaman

Well-Known Member
Качил съм си
Хром
Мозила
Сафари
Опера
ИЕ
На всякъде съм наредил различни акаунти и сега като ми потрябва да направя нов акаунт за ФБ се оказа че вече няма къде та попаднах на следната темичка с събрани на куп браузъри
http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=cat&id=9

От носталгия си свалих Нетскейп Навигатор - не бях го ползвал от 15г :)
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Хром
Мозила
Сафари
Опера
ИЕ

Аз същи ги ползвам тези браузъри,а този недъг* с недостига и при мен е налице:)
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

защо за нов акаунт във ФБ трябва друг браузър ?
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Вероятно за да ползват автоматичното свързване и избягването на постоянно писане на пароли.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Точно заради това освен това същото е и с Г.
Отделно че във всеки от изброените браузъри има по двайсетина отворени прозореца и табчетата стават толкова малки че не се вижда кое за коя страница е
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Шернатите браузъри читави ли са?
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

За сега съм доволен от Нетскейп Навигатора - в общи линии на мен ми е достатъчно да не забравя последно отворените страници за да може като рестартирам лаптопа да мога да отворя всичко отново с 6 клика
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

За мозилата съм сигурна, че помни и повече от една пароли-просто кликам в мястото за потребите и избирам този, който ми е нужен, при което паролата се попълва сама. Пробвал ли си това?
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

За мозилата съм сигурна, че помни и повече от една пароли-просто кликам в мястото за потребите и избирам този, който ми е нужен, при което паролата се попълва сама. Пробвал ли си това?

Това всички браузъри го имат, той явно иска да е постоянно логнат на няколко места едновременно.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

А във опера има Жезъл - като кликнеш на него се появява прозорец със всички записани юзъри за даденият сайт, кликваш два пъти въхду някой от тях и те логва

Това всички браузъри го имат, той явно иска да е постоянно логнат на няколко места едновременно.

само това ще е ...
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Аз пък сега тествах друг вариант и работи без проблем на win XP, за 7 не съм сигурен става ли. Така съм ползвал скайп пред, но явно работи и за браузърите - с IE тествах с различни акаунти на Windows. Направих 3 акаунта и с първия си влизам с дадено име и парола, след това затварям браузъра и го отварям пак, но с run as дадения профил и там влизам с друго име и парола, трети път пак същата процедура и работи. Просто като искаш да влезеш му даваш на иконата Run as и избираш дадения акаунт и вече си логнат с него и ти се помни всичко от предишния път.
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

А как се прави с хрома(най-новия) като си изключа браузера да ми помни табовете някой да има някви предложения?
Браузера ми е преведен на Български език
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Аз да питам, защо са ви толкова много акаунти. На дали изпозвате всички в даден момент, Аз също имам няколко 2 реални и няколко тестови, ама винаги се оправя само по 2 браузъра са ми включени ФФ и Хрома, явно имам още ляб ям докато стана маниак като вас :D При мен основния проблем са мониторите - за оптминална работа биха ме устойли още 3 такива като сегашните ми 22" ама няма де да си направя такава стена, като си направя къща съм си запланувал такъв кабинет с такава стена :p
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

, като си направя къща съм си запланувал такъв кабинет с такава стена :p

Tи да не ми четеш мислите,че и при мен се въртят такива идеи,но кинти за къща...един тон ляб трябва да изям още:)
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Един тон хляб е доста оптимистично за нова къща това са около 3години ако сериозно наблягаш на хляба :)
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

За Фейсбук си има браузър - rockmelt . com . Отгоре на всичко работи. :)
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Tи да не ми четеш мислите,че и при мен се въртят такива идеи,но кинти за къща...един тон ляб трябва да изям още:)


Почвай го ядеш, знаеш ли докато го ядеш, някоя иновативна идея можеш измислиш и да съкратиш тонажа ;)
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Сега го пробвах rockmelt . com - върши работа само дето всеки път като го пускам иска да се кънектва към ФБ и не мога да видя от къде да го забраня това че бави отварянето
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Качил съм си
Хром
Мозила
Сафари
Опера
ИЕ
На всякъде съм наредил различни акаунти и сега като ми потрябва да направя нов акаунт за ФБ се оказа че вече няма къде та попаднах на следната темичка с събрани на куп браузъри
http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=cat&id=9

От носталгия си свалих Нетскейп Навигатор - не бях го ползвал от 15г :)

Всеки уважаващ себе си интернетаджия трябва да има поне 5 браузера на компа си :)
 
От: Когато 5 браузъра не ти стигат :)

Всеки уважаващ себе си интернетаджия трябва да има поне 5 браузера на компа си :)
Аз имам само 4: EI, Opera, FF, Chrome. Кой ви е петия? Сафари ли? Аз няма да издържа с толкова много. Ще ми е много. Но евалата, че има хора с такова постоянство в бройката.
 

Горе