Кога е Black Friday..?

monefff

Well-Known Member
Хора, Кога е Black Friday..?
Гледам, че някви компании са ми пуснали на мейла оферти..
Утре или е? или другата седмица?
Че съм забравил..
 
От: Кога е Black Friday..?

Черен петък в съвременната битова култура на САЩ е денят след Деня на благодарността, който е възприет за начало на коледния пазар.
- днес е денят на благодарността, черен петък утре :)
 
От: Кога е Black Friday..?

Някой знае ли в бг къде ще има прИмоции? Или някакъв магазин за техника с не-солена доставка където и да е да жабна и аз един път нещо :D
 
Re: От: Кога е Black Friday..?

Някой знае ли в бг къде ще има прИмоции? Или някакъв магазин за техника с не-солена доставка където и да е да жабна и аз един път нещо :D
Вярвам, че хостинг компаниите ни ще го отбележат това. Може би някоя друга компютърна фирма. Но само прогнозирам. Надявам се да зарадват хората подобаващо. Вече има промоции по чуждестранните сайтове. ;)
 
От: Кога е Black Friday..?

Ето и разширения за Джумла по случай "черният петък":
styleware.eu/news/22-black-friday-and-cyber-monday
п.с. Пиша го така, понеже нямам още права за пускане на линкове. :(
 
От: Кога е Black Friday..?

Покажете някви готини офертички?

Има ли нещо за подновяване на хостинг на гатора?
Или някви таблети на тънкана цена?
 
Аз си търся сървър на поне 50% и то да не е само за първия месец като при хост гейтър вече ги пробвах какво ще излезе на ордър формата за сървър

Както се шегувам на последък :) да им е по евтино да го изхвърлят този сървър в морето отколкото да изпълнят договора :)
 
Re: От: Кога е Black Friday..?

да не реши някой че алчнея :) цяла седмица гледам Extreme Couponing и съм се надъхал

в сащ дори средно умните могат да живеят нормално а умните от средната класа могат срещу 100 200 300 долата на месец да пазаруват стоки който струват по 5-6000 долара в супермаректа и да имат консумацията на заможни хора
 
От: Кога е Black Friday..?

бе и аз гледам гледам и се надъхвам но нищо си не харесвам...
Вашата е лесна :D
 
От: Кога е Black Friday..?

Кога ще почнат да се появяват клиповете на хората дето се юркат при отварянето на вратите на магазините или това беше част от друг филм :lol:
 
Пускам две оферти по повод днешния светъл празник:

1. При зареждане на кредити днес в BgAutosubmiter получавате + 40% повече кредити при една и съща цена
2. При подновяване на план във wms-tools.com вместо един месец ще получите два. При подновяване за една година ще получите бонус още една година.
 
От: Re: Кога е Black Friday..?

В САЩ пак ще се изстрепят - http://www.technews.bg/article-28241.html :)
Това сме го виждали и тук, само че в Лидъл :) Чисто и просто развит социализъм :lol:

[video=youtube;Rf_qO_YwXEc]http://www.youtube.com/watch?v=Rf_qO_YwXEc[/video]

:-o:-o:-o:-o
 

Горе