Кога роклите и полите ще станат част от офис облеклото за мъже в България?

9876

Active Member
Много искам да отида на работа с рокля или пола, а съм мъж.
Но на работното ми място няма да ме пуснат с рокля или пола и даже ще ми се скарат за това.
Един колега беше отишъл с розова риза и му се скараха, пък какво остана ако аз отида с рокля и пола.
Има ли някой от форума който е ходил на работното си място с рокля или пола и е мъж?
И кога роклите и полите ще станат част от офис облеклото за мъже в България?
 
Много искам да отида на работа с рокля или пола, а съм мъж.
Но на работното ми място няма да ме пуснат с рокля или пола и даже ще ми се скарат за това.
Един колега беше отишъл с розова риза и му се скараха, пък какво остана ако аз отида с рокля и пола.
Има ли някой от форума който е ходил на работното си място с рокля или пола и е мъж?
И кога роклите и полите ще станат част от офис облеклото за мъже в България?
ти от толкова мисли да беше създал досега един бранд "За мъже в женски дрехи" щеше да пожънеш успех. Най добрата реклама щеше да ти е по време на Прайда :)
 
ти от толкова мисли да беше създал досега един бранд "За мъже в женски дрехи" щеше да пожънеш успех. Най добрата реклама щеше да ти е по време на Прайда :)
Ако създам такъв бранд не бих направил реклама на прайда понеже ще искам бранда да бъде насочен към всички мъже искащи да носят поли, рокли, кроп топове и т.н. Според мен много мъже биха си купили такива дрехи, но понеже няма в мъжката секция на магазините не си вземат.

Въпросът обаче е друг щом жените могат да отидат на работа с пола или рокля и това да се смята за професионално облекло, защо мъжете в Бълария, ако отидат така ще бъдат обвинени, че не са професионално облечени. Има двоен стандарт.
 
Роклите никога не са били "офис облекло".
 
Ако създам такъв бранд не бих направил реклама на прайда понеже ще искам бранда да бъде насочен към всички мъже искащи да носят поли, рокли, кроп топове и т.н. Според мен много мъже биха си купили такива дрехи, но понеже няма в мъжката секция на магазините не си вземат.

Въпросът обаче е друг щом жените могат да отидат на работа с пола или рокля и това да се смята за професионално облекло, защо мъжете в Бълария, ако отидат така ще бъдат обвинени, че не са професионално облечени. Има двоен стандарт.
аз бих си купил ама няма моя размер :) Влизал съм с жена ми в магазин за дамски дрехи когато тя си е купувала някаква дреха , но моя размер в дамски магазини го няма за съжаление ... иначе и аз бих си купил прашки, дамски чорапогащник, пола... за сутиен и най големия размер няма да ми стане , все пак съм 198 висок с бая мускулна маса по мен от тренировки.... не ме питай само как пиша по клавиатурата с моите дебели пръсти , че ръката ми е като Лакатнишка баница :) Иначе пък съм си мислел да си пусна маникюр ( за по лесно писане на клавиатурата де ) :)
 
че ръката ми е като Лакатнишка баница
При нас всеки я прави различно - няма местен стандарт. Аз лично настоявам да е с готови (купени) кори. ;)
 
При нас всеки я прави различно - няма местен стандарт. Аз лично настоявам да е с готови (купени) кори. ;)
аз говоря за големина :)
 
Кажи че носейки рокля отстояваш правата на жените. Измисли нещо точно.
Гугълни за кондукторите в юк как ходеха с рокли на работа.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Всъщност с пола няма да имаш проблем да отидеш. Все пак това са твоите ценности и ако са против и имат каквито и да е проблеми, ще може да ги нагъзиш много лошо с това, че са те накарали да се чувстваш дискриминиран и ще видиш колко бързо ще сменят плочата. :) Това вече работи, уж, в модерния свят. Ако си и черен, направо приказка. :)
 
Последно редактирано:
А обувки на висок ток за мъже ще има ли? 🙄
Не виждам нищо лошо в това да има и обувки на висок ток за мъже.
Според мен мъжете, които са ниски може да си купят такива обувки ако има такива за мъже.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
1688217915846.png

Поне полата и бюстието си сложи, че така рускинята ще те върне :D
 
@9876 ти рокли с гол гръб ли обичаш или? :)
 
@9876 ти рокли с гол гръб ли обичаш или? :)
Да харесват ми и такива рокли.
Става ми рокли с размери S или М.
Това са някой от роклите които харесвам и са стилни.


570x600_5942848aa4fe5.jpg
79c6072a07b9290b7a2821605e016330.jpg
972c54904b4529bb0ea3e75f07cfe063.jpg56db6ae7b0d4ac444da600922544fd85.jpgfc08ff3fd31b5601c3341cd7754ff2b7.jpg117b6e74f226a8cf0dbb1f2be2a6e8d0.jpge5ed4a3ec95b2e66dda33fac7c497aa0.jpg
 
  • Love
Реакции: Vbb
Виж файлът 29559

Поне полата и бюстието си сложи, че така рускинята ще те върне :D
Това автора ли е? Определено роклята трябва да е черна. :) И ако ще го караш до край, виж и някой тъмен педикюр. :p
 
Това автора ли е? Определено роклята трябва да е черна. :) И ако ще го караш до край, виж и някой тъмен педикюр. :p
Аз им се чудя как в името на някакъв експрешън са готови да изпитат толкова неудобства.
Онзи ден гледам една жена, но същото може да се каже и за мъж с пола - с къса пола малко над коленете, само че вали. Дъжновните капки удрят паважа и се разпръскват, като и мокрят и цапат краката. И не беше хваната в ситуация, а целенасочено си е излязла с презумцията да е с къса пола. Независимо дали важи дъжд или сняг.
 
Аз им се чудя как в името на някакъв експрешън са готови да изпитат толкова неудобства.
Онзи ден гледам една жена, но същото може да се каже и за мъж с пола - с къса пола малко над коленете, само че вали. Дъжновните капки удрят паважа и се разпръскват, като и мокрят и цапат краката. И не беше хваната в ситуация, а целенасочено си е излязла с презумцията да е с къса пола. Независимо дали важи дъжд или сняг.
Кой казва, че се изпитва неудобство? Може и да е точно обратното, някои мъже да искат да носят именно заради това, че се чувстват по-удобно. Например Бекам не носеше ли бикините на Виктория? И въпреки всичко си остана в топ листа на най-желаните мъже.
 

Горе