Кога ще е новия локдаун?

Кога ще ни затворят отново?

  • Началото на септември

  • Края на септември

  • Октомври

  • Ноември

  • Ваксиниран съм - Ще протестирам ако заключват

  • Не ваксиниран съм - Ще протестирам ако заключват


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не помня тока колко беше, ама примерно помня че ляба беше 6 стинки.
мдааа, пиеш си бозичката и кондензираното мляко от торбичка, дрънкаш вашите за 40 стинки да отидеш на кино
 
Не помня тока колко беше, ама примерно помня че ляба беше 6 стинки.
Кога е бил 6 стотинки бе, беше 32 стотинки България, 36 стотинки Стара Загора или обратното. 6 стотинки беше бозата и баничката :) Накрая пуснаха и Пици по 62 ст. 6 стотинки беше и билетчето в автобуса :) Дъвки идеал за балончета 10 стотинки :eek:
 
Кога е бил 6 стотинки бе, беше 32 стотинки България, 36 стотинки Стара Загора или обратното. 6 стотинки беше бозата и баничката :) Накрая пуснаха и Пици по 62 ст. 6 стотинки беше и билетчето в автобуса :) Дъвки идеал за балончета 10 стотинки :eek:

Оф верно билетчето беше o_O

Абе аз викам че малко твърде евтино дори за ония времена ама...
Дъвките и киното си спомням също, останалото ми се губи.
 
Последно редактирано:
Аз помня и га тока беше 2 стинки още преди купоните
2 стотинки може да бил около 50-те. Не вярвам да си чак толкова възрастен :) 6-7 стотинки е бил тока, дори повече. Около 50 стотинки беше хляба. Една Лада беше 5 000 лв. Ако вземеш да правиш някаква разбивка на ангро, при някакви усреднени заплати от 250 лв. една нова Лада е излизала 20 заплати.

Тока и сега на теория не с скъп, "просто" му слагат "добавки" микс зелена енергия, и става поне двойно на практика.

Но, ако те разбирам, ами да, точно комуналните услуги сега ни бъркат най-много в джоба. Но тук трябва да приспаднем, че навремето не е имало интернет, мобилни оператори. Много неща пък са били изключително евтини. Книги, квартири примерно, студентски стол. Безплатно образование, здравеопазване. Това са все ключови сфери от първа необходимост.
 
2 стотинки може да бил около 50-те. Не вярвам да си чак толкова възрастен :) 6-7 стотинки е бил тока, дори повече. Около 50 стотинки беше хляба. Една Лада беше 5 000 лв. Ако вземеш да правиш някаква разбивка на ангро, при някакви усреднени заплати от 250 лв. една нова Лада е излизала 20 заплати.

Тока и сега на теория не с скъп, "просто" му слагат "добавки" микс зелена енергия, и става поне двойно на практика.

Но, ако те разбирам, ами да, точно комуналните услуги сега ни бъркат най-много в джоба. Но тук трябва да приспаднем, че навремето не е имало интернет, мобилни оператори. Много неща пък са били изключително евтини. Книги, квартири примерно, студентски стол. Безплатно образование, здравеопазване. Това са все ключови сфери от първа необходимост.
Ама нямаше банани :mad:
 
Ама нямаше банани :mad:
Имаше, но по НГ :) На мен като дете ми се "пукаха очите" по кокосови орехи, Киндер яйца, футболни топки и разни такива. Но имах късмета от тогавашна гледна точка леля ми да дава квартири в Бургас, и от чехи, унгарци и прочее, та... и до мен достигаше достатъчно.
 
2 Ст дневната и 1 Ст нощната тарифа беше 1980 г
 

Горе