Кога ще е новия локдаун?

Кога ще ни затворят отново?

  • Началото на септември

  • Края на септември

  • Октомври

  • Ноември

  • Ваксиниран съм - Ще протестирам ако заключват

  • Не ваксиниран съм - Ще протестирам ако заключват


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Почнали хайваните да обикалят магазините и да тормозят хора и персонал за маски. Засега заплашват само, ама щели яко да глобяват :eek: Ще ме хванат за дедовия, точно както и предните пъти :) Маска не слагам вече!
Междувременно на стадиона :D:D:D
 
Няма кой да съди държавата за локдауните и затова пак ще си позволят да го наложат, заради евродирективи. Почти всички актове за маски падат в съда, пък какво да говорим за локдаун и други ограничения. Който го е страх да се зареди от Кауфланд и за 3 месеца в мазето, разбира се без да отваря врати и прозорци, че вирОса дебне.
И тук ли почна с тъпотиите, нямаш спирка. Е от такива като теб ще ни сложат резето, нали го знаеш това?
 
И тук ли почна с тъпотиите, нямаш спирка. Е от такива като теб ще ни сложат резето, нали го знаеш това?
Яко си заблуден, честно. И при 80% ваксинирани пак ще дойде нов щам и пак ще има локдауни. Не го ли разбрахте, че това е световна политика, не медицина, наука или грижа за хората...
 
Яко си заблуден, честно. И при 80% ваксинирани пак ще дойде нов щам и пак ще има локдауни. Не го ли разбрахте, че това е световна политика, не медицина, наука или грижа за хората...
Сложил съм си доброволно ваксина за хепатит Б. Три дози е, бие се по схема. И сега ще си сложа трета доза, защото аз вярвам в науката, а не на леля каза във фейса. А и те ще модифицират ваксината за новите щамове, точно както е при грипа.
 
Сложил съм си доброволно ваксина за хепатит Б. Три дози е, бие се по схема. И сега ще си сложа трета доза, защото аз вярвам в науката, а не на леля каза във фейса. А и те ще модифицират ваксината за новите щамове, точно както е при грипа.
И как точно ще я модифицират преди да се появи новия щам. Ей това ми е много интересно, явно имат вътрешна информация :)
 
Засега доказателствата са, че прекаралите заболявания и отговорилите активно на двете дози ваксина са защитени от коронавируса най-малко години или даже доживот. Това коментира в студиото на „Лице в лице“ в Би Ти Ви бившият директор на Националния център по заразни и паразитни болести проф. Тодор Кантарджиев.

По думите му „ако си много уплашен, може да се ваксинираш трети път“, като подчерта, че „антителата падат, но те не са тази, които правят основната защита, основното са клетките на паметта на лимфните възли и костния мозък“.
 
Голям купон. Пуснаха всички да изкарат лятото разхайтено, после ги връщат пак към локдауни. :) Тия нямат грам идея как да се справят с каквито и да е ситуации, касаещи епидемични мерки. Някъде четох, че щели да раздават ваучери на тези, които се ваксинират. :) Не е зле като идея, като разбира се това е заимствано от САЩ, там раздаваха по $100 на всеки, който се ваксинира. Както съм казал, дори и ваучер от 50 лв. ще излезе по-евтино на държавата от болен на легло.
 
Голям купон. Пуснаха всички да изкарат лятото разхайтено, после ги връщат пак към локдауни. :)
То това беше ясно. Но се надявам поне да се отложи до средата на септември. А ако може и още малко след това.
 
Защо да е неизбежен - достатъчно много хора трябва да имаме обща позиция по това независимо от кой отбор сме - От тук нататък Шведски модел...
Имам позната в Швеция. Голям бъзик било, като им казали да пазят дистанция метър един от друг. Щото преди ковида било нормално да стоят на два метра един от друг. :)
 
Имам позната в Швеция. Голям бъзик било, като им казали да пазят дистанция метър един от друг. Щото преди ковида било нормално да стоят на два метра един от друг. :)
О... Боже... Мой... Тъпин имал чувство за хумор :eek:
 
Може и да няма в крайна сметка. Развиваха ми едни теории, че рязко ще се спре да се говори за короната. И засега има такава тенденция. Не знам, имам чувството, че и те не са много наясно какво да правят.

На интересен графити попаднах днес.
 
Може и да няма в крайна сметка. Развиваха ми едни теории, че рязко ще се спре да се говори за короната. И засега има такава тенденция.
Аз също имам такава теория. Цялото нещо е процес, започнал с идеята за вируса, прилагането на психологически мерки, продължил с пробутването на "ваксините"... но има още неща за правене и още сфери от живота за разбутване. Потенциални проблеми могат да се създадат с доставките на храна (имаше такива сведения). Аз очаквам и финансови проблеми, като хиперинфлация. Който помни купоните знае за какво става въпрос.

Между другото за утре има насрочен протест в Австралия, където шофьорите на големи камиони трябва да блокират магистралите в цяла Австралия и така да се блокират доставките.

 
Който помни купоните знае за какво става въпрос.

Ти па щото ги помниш...
90-та година ще да си бил едноклетъчно (ако въобще).
 
Ти па щото ги помниш...
90-та година ще да си бил едноклетъчно (ако въобще).
При всички случаи който ги помни, знае, независимо кога съм бил еднклетъчно :)

Но всъщност и аз имам спомени от тия времена. По принцип говоря за хиперинфлацията през 96-97, когато е имало купони за хляб. Но си спомням ей този вид купони от 91, защото съм си играл с такива да ги късам, а може дори и да са ме пращали да пазарувам с тях. Така или иначе купоните са временни заместители на парите и се използват когато парите са загубили стойност.
 
Цялата Пандемия е ‘Пландемия’.
Всичко е икономическа игра! Хората живеят в пълна заблуда-има толкова инфо вече,21 век е, и още има хора, които не си правят труда да ползват собствено мислене- вместо това пускат ТВ-то да вземат информацията, която определени корпорации са в полза да ‘програмират’ в съзнанието на човек-дават информацията, която искат да ‘чуем’ и повярваме.
Толкова сме се отделили от Природата, че сме забравили, че ние ‘СМЕ’ част от природата! Толкова въпроси има за разрешаване хора, планетата е пред Природно Криза. Горите ни се унищожават, дивия свят.... Водата е замърсена...а ние стоим и гледаме как да си спасим дупетата от ‘вирус’, който ни е съобщен точно от тези, които през годините показаха, колко не ги е грижа за благото на народа, ваксина излезе за 1 година-незнаем даже какво има изобщо. В тялото Ни има повече бактерии и вируси отколкото клетки, болести винаги е имало, и те са нещо породено от нездравословен начин на живот, токсификация и липса на минерали и Вит. в тялото. Тези неща са фактор за наблегнем първо, синтетиката е крайно решение, но гледам се дава зор-май някой го е страх от нещо и бърза да постигне определен резултат, просто им вярваме сляпо-защо?
Контрол на популацията не е нещо ново!
На мен ми писна от тези игри и робство!
Време е да спрем да мислим само за себе си, защото има цяла Екосестема, която ни чака да се събудим и да започнем да се грижим и за средата Ни и за другите индивиди на тази планета!
Направо живеем не в Еко ами Его-система.

кога за последно се къпа в река, ходи бос, яде диви гъби, слуша песента на славея, стоя под дъжда, посади дръвче, спа под звездите, танцува до огъня??

Хубав ден на всички
 
Ти па щото ги помниш...
90-та година ще да си бил едноклетъчно (ако въобще).
Аз помня и га тока беше 2 стинки още преди купоните
 
Цялата Пандемия е ‘Пландемия’.
Всичко е икономическа игра! Хората живеят в пълна заблуда-има толкова инфо вече,21 век е, и още има хора, които не си правят труда да ползват собствено мислене- вместо това пускат ТВ-то да вземат информацията, която определени корпорации са в полза да ‘програмират’ в съзнанието на човек-дават информацията, която искат да ‘чуем’ и повярваме.
Толкова сме се отделили от Природата, че сме забравили, че ние ‘СМЕ’ част от природата! Толкова въпроси има за разрешаване хора, планетата е пред Природно Криза. Горите ни се унищожават, дивия свят.... Водата е замърсена...а ние стоим и гледаме как да си спасим дупетата от ‘вирус’, който ни е съобщен точно от тези, които през годините показаха, колко не ги е грижа за благото на народа, ваксина излезе за 1 година-незнаем даже какво има изобщо. В тялото Ни има повече бактерии и вируси отколкото клетки, болести винаги е имало, и те са нещо породено от нездравословен начин на живот, токсификация и липса на минерали и Вит. в тялото. Тези неща са фактор за наблегнем първо, синтетиката е крайно решение, но гледам се дава зор-май някой го е страх от нещо и бърза да постигне определен резултат, просто им вярваме сляпо-защо?
Контрол на популацията не е нещо ново!
На мен ми писна от тези игри и робство!
Време е да спрем да мислим само за себе си, защото има цяла Екосестема, която ни чака да се събудим и да започнем да се грижим и за средата Ни и за другите индивиди на тази планета!
Направо живеем не в Еко ами Его-система.

кога за последно се къпа в река, ходи бос, яде диви гъби, слуша песента на славея, стоя под дъжда, посади дръвче, спа под звездите, танцува до огъня??

Хубав ден на всички

Заповядай при останалите луди в Ковидските теми.
 
Аз помня и га тока беше 2 стинки още преди купоните

Не помня тока колко беше, ама примерно помня че ляба беше 6 стинки.
 

Горе