Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Vladislaw

Active Member
Рейтинг - 87.5%
14   2   0
Здравейте, както се вижда и от заглавието предлагам кодиране на дизайни срещу заплащане на ниски цени! :)

Мога да кодирам всякакви дизайни.

Дизайнът ще изглежда еднакво под всички съвременни web браузъри (Mozilla, Chrome, Internet Explorer, Opera, Netscape и Safari).

Цената се определя от сложността на дизайна, но все пак тя няма да бъде до небесата, тъй като знам, че в България хората не дават много пари за подобни неща. За сега начина на заплащане е по банков път.

Ето и две дизайнчета който кодирах скоро.


http://store.picbg.net/pubpic/AC/95/964d5ea382d9ac95.PNG

http://store.picbg.net/pubpic/E2/86/813c2629ec12e286.png

Който желае да се възползва от моите услуги да пише на ЛС или скайп cesekara_1996 , да се договорим за цената.
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Е нямаше да е лошо като предлагаш кодиране на дизайн да покажеш кодиран дизайн, а не картинка на дизайна който си кодирал. :)
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Можеш ли да кодираш PSD към Wordpress тема? И какви пари ще искаш?
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Здравейте, както се вижда и от заглавието предлагам кодиране на дизайни срещу заплащане на ниски цени! :)

Мога да кодирам всякакви дизайни.

Дизайнът ще изглежда еднакво под всички съвременни web браузъри (Mozilla, Chrome, Internet Explorer, Opera, Netscape и Safari).

Цената се определя от сложността на дизайна, но все пак тя няма да бъде до небесата, тъй като знам, че в България хората не дават много пари за подобни неща. За сега начина на заплащане е по банков път.

Ето и две дизайнчета който кодирах скоро.


http://store.picbg.net/pubpic/AC/95/964d5ea382d9ac95.PNG

http://store.picbg.net/pubpic/E2/86/813c2629ec12e286.png

Който желае да се възползва от моите услуги да пише на ЛС или скайп cesekara_1996 , да се договорим за цената.



Много недоволен от @Vladislaw!
Няма да му слагам отрицателен I-trader, защото не сме стигнали до сделка (и слава богу).

Препоръчвам му първо да се научи как трябва да се държи с клиентите.
Недопустимо е да му пиша на лс колко ще струва кодирането на дизайн (+ снимка в съобщението)
и той да ми отговаря:
Vladislaw каза:
Незнам.

предположих, че той е пуснал темата в услуга на свой фр, въпреки, че е написал "моите услуги" (но и това не го оправдава!, можеше да ми го каже) и го попитах колко ще струва изработката на дизайн - дадох и пример с готов сайт.

недопустимо е да получавам такъв отговор:
Vladislaw каза:
Не ми се занимава сега.

ми какво ти се прави? за какво си пуснал темата и ми губиш времето ?
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Само като му видиш ценоразписа трябва да ти стане ясно колко ще е надежден:

Хеадъри: 0,50$ - 0,90$
Логота: 0,40$ - 0,80$
Банери: 0,30$ - 0,70$
Аватари: 0,20$ - 0,60$

И после някой питаше какво лошо има в това да се слагат глупаво ниски цени, които убиват пазара. Еми ето го лошото. Идва някой тийнейджър без работа, който се чуди какво да прави. Отваря фотошопа да си запълни времето и после си пуска "творбите" за жълти стотинки, понеже обичал да прави това, което прави, но пък и не искал да работи за без пари. Докато му мине мерака останалите фрийлансъри, за които работата не е просто хоби, остават без работа и започват да си търсят друго препитание. Идва момент когато на пича вече "не му се занимава" и напуска кораба. Клиенти обаче има и винаги ще има. Те отново се връщат към старите фрийлансъри, този път обаче изборът е по-ограничен, защото част от тях вече не са на бг пазара и така клиентите са принудени да се задоволят с това, което е останало, ако въобще някой е останал (в зависимост от нишата).
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

@nortrant, ако няма кой да ти кодира дизайна драсни едно лс със снимка.
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

@nortrant, ако няма кой да ти кодира дизайна драсни едно лс със снимка.

Не :) Имам хора за всичко.. просто като видя някой да предлага нещо, за първи път, му пиша да ми свърши нещо и после да изкажа мнение относно работата му.
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Тази тема не е моя.
Въобще не предлагам тази услуга.
Услугата я предлага Димитър Петров (собственик на cska-bg.c*m)
Ако искате да се възползвате от нея посетете сайта и се свържете с него :)
Няма какво да коментирам повече!
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Тази тема не е моя.
Въобще не предлагам тази услуга.
Услугата я предлага Димитър Петров (собственик на cska-bg.c*m)
Ако искате да се възползвате от нея посетете сайта и се свържете с него :)
Няма какво да коментирам повече!

бахти малоумния коментар.

пишеш:
предлагам кодиране на дизайни

Ето и две дизайнчета който кодирах скоро.

Който желае да се възползва от моите услуги

да пише на ЛС

да се договорим

Как така темата не е твоя? на идиот ли ме правиш?
ти я пускаш, пишеш че кодираш, даваш дизайни които си кодирал, един от начините за контакт с теб е да ти пишат на ЛС.

След като пускаш темата от чуждо лице, то трябваше да го споменеш!
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Виж к'во човека ме помоли да му пусна тема и ми беше написал на 1 текстов документ какво да пише.
Сега разбра ли какво имам предвид ?
Ако имаш нещо въпроси към него му пиши на скайп cesekara_1996 :)

ПП:
Горе е написано ясно Който желае да се възползва от моите услуги да пише на ЛС или скайп cesekara_1996 , да се договорим за цената.
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Сега разбра ли какво имам предвид ?

още преди няколко дена те разбрах, за малоумен ли ме вземаш?

Горе е написано ясно Който желае да се възползва от моите услуги да пише на ЛС
Да!
Аз точно това направих.. ти се държа като 2-годишен идиот
 
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Абе, кво се занимаваш.

Аз веднъж говорих 10тина минути в скайп с автора на темата и видях какво беше свършил с едно лого, което му бях възложил. Ядосах се за изгубеното време.

Изработката беше меко казано нелепа и не можех да повярвам, че този дизайнер ми изпраща това лого направено сякаш на Paint за 30 секунди. Попитах го дали ще се опита пак, защото видимо свършеното дотук не става за нищо, а той ми каза "е кво да направя".

Безсмислено е човек да си губи времето с такъв тийнейджър, който нито ще свърши работата качествено, нито има дори минимално чувство на отговорност към работата си.

Поздрави,
Мануел
 
  • Like
Реакции: Wicz
От: Кодирам дизайни срещу заплащане на ниски цени

Мануел, моля те, не го наричай дизайнер, че се чувствам зле.
До автора на темата, щом твоят приятел го е мързяло да се регистрира, че да си пусне тема, не мога да си представя колко се занимава с кодиране на каквото и да било. И си представи, front-end developer без портфолио...
 

Горе